Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdss

zaraz się załamię. PRZEZ PIERWSZY TYDZIEN SCHUDŁAM 1 kg A TERAZ To...

Polecane posty

Gość rudzielec niechudzielec
a prawie wszystko ma wegle :) mniej lub wiecej, ale ma, kefiry, maslanki, jog. nat, przeciez sam twarog tez ma ok 2/100g wegli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
bardzo długo odmawialam sobie slodyczy i innych pysznosci co powodowalo u mnie napady żarłoczonosci na te wlasnie potrawy. tak wiec nie zastąpie drożdzówki kawałkiem selera tylko po to zeby bylo zdrowiej bo wiem ze prędzej czy pozniej kupię sobie 10 drożdzówek i pożrę je wszsytkie naraz. więc wolę po jednej dziennie zeby uniknąć napadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
doskonale to rozumiem...ale moze po malu sie od nich odzwyczaisz. Sproboj je jesc np. co dwa dni ja dzis zjadlam o 17 2 kanpapki z pieczenia i to traktuje jako kolacje. Znow mnie pobolewa zoladek (sic!) wiec chyba do konca dnia bede na herbatkach...ide po kolejna mietowo jablkowa eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
u mnie motywacja potrafi zdzialac cuda i moglabym przestac jesc słodycze... ale niestety teraz w życiu prywatnym spotykają mnie same nieszczęscia, chociaz ta drożdżowka to jakas przyjemnosc w ciągu smutnego dnia :( bylas juz u lekarza w sprawie tego żołądka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
no ja tez nie raz sie pocieszam jedzeniem,wiec cholera rozumiem to :( nie bylam...nie moge sie zmobilizowac ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
no to idz, idz... może masz wrzody żołądka? Panterka, czy efekty diety Dunkana były u Ciebie zadowalające i trwałe? Bo coraz częściej mysle czy by nie zastosowac tej diety. skoro bialko ma taką moc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby dala zadowalajace i trwa
le to by nie musiala sie ponownie odchudzac!!!!!!!!!!! 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
ja ja stosowalam krotko wiec nie moge sie za bardzo wypowiadac :) Powiem Ci,ze dla mnie byla zbyt monotonna. Po tygodniu mialam dosc...zaparcia wrocily,ciagle mialam ochote na slodkie a teraz jak jem rano owsianke to nie mam z tym problemu :) Nie bede Ci tej diety ani polecac ani odradzac. Dla mnie zdecydowanie lepsza jest 1200kcal ktora zawiera wszystko ! A z drozdzowek bys zrezygnowala na Dukanie ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
ignoruje taki wpisy jak powyzej :) matołki trzeba ignorować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
musze napisac co dzis wszamie i co biore do pracy bo potem naprawde zapominam: 1. otreby jogurt 200 2. kawalek chleba z maslem 50 3. milkyway 100 4. kanapka z jajkiem 150 5. jablko 50 6. ciastka 200 750+250(twaarog na kolacje)=1000 czyli na obiad zostaje cale 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
haha ja dzis caly dzien jem tylko paczki :D ale w umiarkowanych ilosciach oczywiscie :p na sniadanie zjadlam 1 z dzemem :p mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec niechudzielec
oj, paczki to nie jest dobry pomysl, chyba najbardziej kcaloryczna i tluszczowa przekaska z drozdzowek mozliwych !...a i srednio dobra :) - chyba tak jak sdss, wole jakies fajne buly, np. z budyniem czy z serem :) jeden paczek to srednio 80g, w 100g jest ponad 420 i 52g tluszczu (toz to prawie cala pizza :P ) http://www.tabele-kalorii.pl/index.php?g_wyswietl_ulubione_produkty=0&g_wyszukiwarka_produktow2=p%C4%85czek zamienilabym te paczki na inne smakolyki ;) jak zjesz 5 to juz masz ponad 2000kcal :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec niechudzielec
420kcal i 52g wegli * mialo byc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec niechudzielec
drożdzowka z jablkiem ma na ten przyklad "tylko" 206 kcal :), i 3,36g tluszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
zjadlam dzis 3 paczki i owsianke i jestem na full :] 1 paczek w zaleznosci od tego czy ma lukier i czy nie jest za duzy ma 250-300 kcal wiec tyle co posilek. Ja do tej pory zjadlam ok ok 1000kcal wiec nie jest zle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec niechudzielec
u mnie jutro wielkie wazenie :) schudnac pewnie nie schudlam, ale mam nadzieje, ze tez nie przytylam. ten tydzien tak jak sobe obiecalam, jadlam wiecej niz do tej pory :), co 2 - 3, + bialko do kazdego posilku + 2,3 po 15 min cwiczen. moje dzienne menu wygladalo mniej wiecej tak: I Ś: 3 x maca z maselkiem, poledwica sopocka, opiekanym indykiem i wiejskim serkiem oraz zielona herbta II Ś: posiekana owoce (gruszka, jablko, mango) wymieszane z kefirem lub jog. naturalnym + capuccino/latte O: gotowane warzywa, gotowane miesko, twarog z kefirem cebulka i przyprawami (powinnam dodawac ryz lub kasze, ale nie mialam czasu : ) ) P: 2 x talerz zupy jerzynowej K: twarozek/serek wiejski + groch / fasola z puszki. jadlam rzeczy nieprzetworzone - ponoc takie najlepsze, pomiedzy zdarzaly sie jakies owoce, rodzynki, marchewki itp. ciezko bylo jesc co 2 godziny, bo az takszybko glodna sie nie robi. za rada paru osob z forum, najpierw chce podkrecic metabolizm (a go sie pokdreca paradoksalnie, jedzac :O ), a pozniej bede chudnac madrze. rano sie zwaze, czuje sie troche ciezsza, ale tez mam mnosto energii, i ciagle mi cieplo od tego bialak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
a ja nie zjadłam ani jednego pączka. jednak jak łatwo się domyslic: we wszystkich cukierniach same pączki! a moje drożdżóweczki? :( :( :( nie ma :( dzis obiad dokladnie na 500 kcal zostal skonsumowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
a ja dziś ważę 47,6 :D mimo ze jem 1500 :) białko jest cuuudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
miało być 57,6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
Najlepsze jest to ze ja po tlustym czwartku schudlam ponad pol kilo hahahah :D ale sporo sie ruszalam,jezdzilam po miescie caly dzien i to pewnie przez to :) chociaz po poludniu jak sie spotkalam z kolezanka to pilam czekolade na zimno ;) mysle ze jednym za najwazniejszych powodow chudniecia jest nastawienie ! ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona do diety,odchudzania i wiem ze mi sie uda :) Zreszta jestem cala w skowronkach bo poznalam kogos ;) teraz dopiero moje zycie nabiera blasku :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqwwa
czy temu komus nie przeszkadza Twoja tusza? pytam jak najbardziej powaznie, bo kiedys zdarzylo mi sie poznac faceta ktory wprost powiedzial mi "umawiam sie tylko ze szczuplymi". wiem ze takie podejscie zasluguje na pogarde ale tacy ludzie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
tusza ? hahahahahahahah dobre :D:D kobieto ! ja jestem bardzo szczupla, mimo swojej wagi. Ludzie daja mi na oko 55 kg ,mam 174 cm wzrostu. Mam bardzo proporcjonalna budowe, dosc duzy biust i duze wciecie w talii. Nosze rozmiar 36/38. Jeszcze mnie nazwij gruba lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
a w sumie co mi szkodzi,wkleje swoje zdjecie tylko bez twarzy. Bylo ono robione z dwa miesiace temu i tak mniej wiecej wygladam. http://i47.tinypic.com/2mn0z9f.jpg ja chce schudnac do 60 kg ale przy takiej wadze bede juz chuda. Teraz jestem szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
jeez! masz swietną figure! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
e tam :p swietna dopiero bedzie :D ale dzieki za komplement ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
proszę bardzo :D 1. otręby+jogurt 200 2 kanapka z szynką 130 3. kanapka z jajkiem 230 4. drożdzowka 300 razem; 860 w planach: 5. soja 240 6. jajkox2 140 7. cebula 20 8. twarog 250 pozdro dla wszystkich odchudzających :D szczegolnie dla kochanej panterkiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
dziekuje i vice versa :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
i tak by the way- bardzo dobry masz dzisiaj jadlospis :) tak trzymaj kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
dzięki :D to wciskanie szynki, jajka, twarogu zamiast węglowodanowych przekąsek naprawde cos daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×