Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

byla_zona

pomocy nie wiem jak z tego wybrnąć

Polecane posty

Do widzę że głupota może latać. Póki co stanęło na tym, że do 15 listopada wyprowadzi się. Dla mnie jest to data ostateczna. Będzie starał się o mieszkanie dla siebie. Zuzanna153: dziękuję Ci kochana, że jesteś. Ściskam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna153
Witaj kochanie ,pozdrawiam Cię serdecznie i donoszę ,że obecnie wyjechałam do dzieci do Anglii i na razie moje gg nie czynne.Mam nadzieję ,że będziesz zaglądała i powiesz co u Ciebie jak leci i ogólnie o wszystkim.Decyzję o wyjeżdzie podjełam nagle w dwa dni spakowałam się ale córka ma internet ,będę zaglądała ,pozdrawiam i przytulam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna153
Witaj kochanie ,mam nadzieję ,że pozbyłaś się lokatora .Pozdrawiam Cię serdecznie ,będę zaglądała trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zuzanna153: Tak, mieszkam sama od 15 listopada, tak jak było wcześniej ustalone. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt ,zdrowia i spełnienia marzeń .Mam nadzieję ,że radzisz sobie.Ja jestem u dzieci w Anglii i jakoś leci.Napisz co u Ciebie nowego.Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.to w Anglii nie ma gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy nie chcą podawac
swojego numeru gg byle komu z głupiego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannko grzeczniej prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna153 Bardzo dawno mnie tu nie było. Dziękuję Ci z całego serca za życzenia. Jakoś staram się sobie radzić. Ciągnę do przodu. Mam mnóstwo obowiązków więc nie mam czasu na rozmyślania. Osiągnęłam spokój a to najważniejsze. Nie wchodziłam tu przed świętami, więc nie złożyłam Ci życzeń. Z okazji Nowego Roku życzę Ci dużo szczęścia, radości na codzień, zdrowia, spełnienia marzeń, realizacji zamierzeń. Dziękuję Ci kochana, że o mnie pamiętasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna153 Bardzo dawno mnie tu nie było. Dziękuję Ci z całego serca za życzenia. Jakoś staram się sobie radzić. Ciągnę do przodu. Mam mnóstwo obowiązków więc nie mam czasu na rozmyślania. Osiągnęłam spokój a to najważniejsze. Nie wchodziłam tu przed świętami, więc nie złożyłam Ci życzeń. Z okazji Nowego Roku życzę Ci dużo szczęścia, radości na codzień, zdrowia, spełnienia marzeń, realizacji zamierzeń. Dziękuję Ci kochana, że o mnie pamiętasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ja mialam mieszkanie wlasnosciowe kupione za moje pieniadze, ale kupilam je na siebie i meza, po rozwodzie on chcial polowy pieniedzy , zalozylam sprawe o podzial majątku( mialam wyszystkie dokumenty ze tylko ja placilam za mieszkanie) sprawę wygralam, bylemu nic nie placilam. mialam adwokata. to wazne. mam nadzieje ze autorce tez sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do a propo: Na szczęście udało mi się załatwić wszystko polubownie, bez sądu, komorników itp. Opadły emocje, dziś widzimy, że wszystkim rozwód wyszedł na dobre. Nie można się męczyć na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×