Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kseni

metoda Serdeva nowoczesne modelowanie twarzy

Polecane posty

Gość oliwia82
cześć dziewczyny zastanawiam się nad metodą serdeva na biust czy któraś z was robiła? Mam dosyć duży biust i nietesy grawitacja działa na niego. W klinice telefonicznie nie dowiedziałam się nic konkretnego wiec pytam Was. Naoiszcie coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia82
a może któraś z Was robiła jakiś inny zabieg, który trochę podniesie biust. Dajcie znać. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula1903
Hej Laski. Ja jestem bardzo zaintetesowana tą metoda Serdeva i nie wiem co mam myśleć.. Jedna mowi tak,druga inaczej.. Tyle,ze ja chce podniesc piersi i zrobic pośladki! Ale błagam powiedzcie mi co i jak.. Co do bólu to raczej oczywiste,bo przecież coś tam nam robia pod skórą,więc bedzie troche bolało.. ale powiedziedzcie mi czy to jest w ogóle bezpieczne? Nie smiejscie się,ale mam 5 miesięczne dziecko i chce dla niej żyć,wiec pytam jak srawa sie ma z bezpieczenstwem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda z warszawy__y
Jula1903 - nie polecam ci tej metody i dr Gumkowskiego. Ja robilam te niby cudowne nici ,jestem mloda ale chcialam podniesc powieki (bez operacji) . Zadzwonilam by umowic sie na konsultacje, dr odrazu namawial mnie na zabieg. W koncu sie zdecydowalam , myslalam ze potrzebne sa do tego jakies badania a gdzie tam ! Nie przebrali mnie w zaden stroj do operacji , polozylam sie w tym w czym przyszlam, znieczulenie b.nieprzyjemne bo w okolice skroni tj . w owlosioną skore glowy. Nici wprowadzone ,widzialam w lusterku ze powieki poszly do gory. Po powrocie do domu a byl juz wieczor strasznie mnie rozbolała głowa , srodkow przeciwbolowych nie dostalam zadnych , przeszywający bol glowy ,w koncu nici zostaly przyszyte do okostnej. Na szczescie mieszkam w W-wie ,nie wyobrazam sobie wracac w takim stanie gdzies dalej pociagiem ,nie mowiac juz o samochodzie. Wybłagałam ketonal w aptece , farmaceutka chyba sie nademną zlitowala bo nie dawalam rady ,zwykle tabletki nie pomagaly, wrocilam do domu,zazylam ketonal i troche przeszlo, szybko zasnęlam. Zabieg wg doktora jest weekendowy i szybki jak tu ktos pisal ,wzielam sobie na wszelki wypadek 2 dni urlopu w pracy. Ale to za malo :( Nic mi sie z ran nie sączylo ,ale cala twarz ciągnela , skora byla napięta ,tak jakbym dostała kamieniem w głowe ,nie moglam sie pochylic ,biegac ,gleboko oddychac, jedna powieka wygladala super,druga wrocila do stanu przed :/ Doktor kaze czekac ,az sie wszystko zagoi dopiero wtedy mozna myslec o wyjeciu tych nici...A mowil ,ze to weekendowy zabieg? :O smiechu warte Ty chcesz zrobic posladki i piersi, nie polecam , bo efektu moze nie byc a ty sie nacierpisz. Kontaktowalam sie z innym lekarzem z Wwy i powiedzial ,ze on nici nie uzywa, zadnych ,ani złotych, ani serdeva - bo z nich korzystają tylko 2 lekarze. Pan Gumkowski i ich wynalazca, Serdev z Bułgarii - jesli juz ktos chce robic to tylko u niego, w koncu on je stworzyl. Ja narazie nie wiem co zrobie, czekam, jesli nic sie nie poprawi do konca miesiąca wyciągam je, wracam na studia i nie chce wygladac jak dziwadło :O Znajomi i tak pytaja sie mnie co sie stalo z moim okiem :( Nie polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do, loda z Warszay_y
Dziękuję,ze tak szczerze podzieliłaś się z nami swoim doświadczeniem z nićmi,miałam zamiar przeprowadzić taki zabieg,lecz teraz go nie zrobię.Gorąco Pozdrawiam. Życzę aby z Twoimi oczami wszystko się pomyślnie ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula1903
Młoda dziekuje Ci bardzo.. Bo uwierz,ze mialam pewne wątpliwosci.. Teraz jednak rezygnuje i robie metoda macrolane... A czort,wiem,ze 2 lata sie efekt utzrymuje,pewnie na nastepny nie bede miala kasy,ale chce sprobowac.. Jeszcze raz dziekuje i powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyberrcam
Najgorsze w tej metodzie jest to ,że ona po prostu nie działa !! Też chciałam się zdecydować na nici , byłam na konsultacji i mi jak młodej chciał odrazu wkładać te nitki masakra , nie dziwie się że cię tak boli głowa ,przecież te nici naciągają skórę i przyszyte są do kości , więc musi boleć. Zastanawiam się do czego lekarz przyszywa nici podczas podnosienia piersi albo pośladków. Do kręgosługa? :O Aha i jeszcze coś , są też inne nici ,poza tymi serdeva i złotymi ,nazywają się Sihoulette (chyba tak) , ale w sumie to podobne, nitka jest z materiału sztucznego ,nie rozpuszcza się ,posiada ''haczyki'' na całej długości. Drogie cholerstwo , opinii w internecie praktycznie nie ma żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, opiszę wam moje doświadczenia z tą metodą. Nici serdeva dr. Gumkowski włożył mi w policzki 2 lata temu. Oczywiście zapewniał mnie (jak chyba większość z was), że jest to zabieg weekendowy, że na 2 dzień można iść do pracy bez bólu etc...Po zabiegu wyglądałam i czułam się okropnie... Nie pamiętam jak dotarłam do domu. Ból był nieznośny, gdyby nie 5 ketonali dziennie umarłabym. Dopiero po 2 tygodniach zaczął się zmniejszać, tzn. stał się znośny. Całkiem znikł gdzieś po miesiącu. Gorszy od bólu był dół psychiczny. Efekt co prawda był, policzki poszły w górę, ale moja twarz wyglądała okropnie, jakby była obrzęknięta, nabrzmiała, ludzie pytali się mnie gdzie tyle przytyłam...i to uczucie, że mam w twarzy te nici, które czuć pod skórą, ogarniała mnie panika. Po 2 miesiącach męki zdecydowałam się wyjąć te nitki z twarzy. Okazało się, że Gumkowski akurat pojechał na narty gdzieś w Alpy(wyobraźcie sobie, gdyby ,np zginął na tych nartach-co bym zrobiła?) Na szczęscie powrócił i Bogu dzięki nie kłamał- te nici da się wyjąć, wyciągnął mi je, a twarz wróciła do stanu sprzed zabiegu. Doktor nie wszywa ich do okostnej, to raczej niemożliwe-umieszcza je pod skórą, te nitki dopiero rozpuszczają się gdzieś po roku i przenikają do okostnej, co ma niby utrwalić zabieg. Całe szczęście, że wszystko tylko tak się skończyło, jednak zdrowia, które straciłam i nadszarpnięttych nerwów-nikt mi nie zwróci. p.s. zobaczcie sobie na youtubie jak robi to sam serdev- wpiszcie mid face lift by serdev suture-ciary mnie przechodzą jak na to patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
Prawie 2 lata temu zrobiłam ta metodą podnoszenie powiek. Podekscytowana tym co pisza dziewczyny zabieg zrobiłam! Było podobnie, szybkie konsultacje, zabieg w tym samym dniu! opisywałam to jako pierwsza obszernie! Ból, załamanie wygladem, poprawka! Kolejne załamanie etc Dzis po 2 latach chce dodac jeszcze coś! Po roku okazało sie że mam uszkodzony nerw okołowzrokowy! problemy z widzeniem, drżacą powieka, wklęśnięcie oczodołu! Oczywiście nie można jednoznacznie stwierdzić że ta metoda była przyyczyna tego stanu, nie mniej lekarz powiedział że nie mozna tego wykluczyć! Dodatkowo nad brwiami mam duże grudki, nie widoczne ale mocno odczuwalne! Oczywiście powieki nigdy tak naprawde nie były podniesione! Moje drogie Panie - uroda tak, ale nie za wszelka cenę! Może sie zdazyć, że bedziecie tego tak strasznie żałowac jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon i pumba.....
Ehh przykro mi ,ze masz ty kamasutro tyle problemów ,podobnie jak reszta dziewczyn :( Kiedyś czytałam twoje posty ,napaliłam sie na te nici , chcialam juz iść na zabieg - tez powieki ,ale nie pojechalam. w sumie dobrze sie stało. Teraz jestem po plastyce powiek i to był b.dobry wybór , oczywiscie nie mam podniesionych brwi ale widać mi oczy a nie kawał skóry. Inne nici to tez lipa. Mam w policzkach złote aptos ,robiłam je w Poznaniu juz dosyc dawno, efekt.. żaden. Sichoulette tez jakos rynku nie podbiły, to samo co złote tylko mają haczyki i zaczepiają sie o tkanki, cena w porównaniu do efektów zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do timon i pumba
Dziewczyno i co z tym zrobiłaś? - czy skarżyłaś lekarza? Nie zastanawiaj się nawet czy zabieg wykonywany u ciebie 'moze" był przyczyną tego stanu, podejrzewam,że z dużą pewnością był. Nie zostawiaj tego tak. Bardzo mi ciebie żal. Gorąco Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaah
czy możesz powiedzieć u kogo robiłaś oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon i pumba.....
Wtedy nic z tym nie zrobiłam. Po zalozeniu złotych nici lekki efekt był ,codziennie patrzylam w lustro . Skontaktowalam sie z lekarką ktora mi to robila - standardowy teks : tworzy sie nowy kolagen, trzeba czekac :O Nie oszpecili mnie ale kasa poszla w błoto.. wiosnaah - robiłam u dr bromy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon i pumba.....
a złote nici w salonie Axis Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś,okropnego...
Co ci lekarze dla zdobycia kasy z nami wyprawiają, najlepiej powiedziej czekajcierpliwie kolagien się musi odbudować - otrzaskany slogan - a oni zyskują na czasie i później nam wmawiają bzdury,że nie pielęnowałyśmy tak cery jak lekarz wykonujący zabieg zalecił itp. - obłuda i fałsz. A my czekamy, czekamy i co widzimy...? - ruinę tego co dałyśmy sobie poprawić, za duże pieniądze. Przykre ale prawdziwe. Kobiety powiniście coś z tym robić i nie zostawiać tak tego. Lekarz,który reklamuje dane zabiegi jako skuteczne i bezpieczne a przy tym nie ostrzega nas o nawet sporadycznych skutkach ubocznych to,zwykły drań - takich lekarzy i kliniki powinniśmy omijać. Pod reklamą lekarza o zabiegach odmładzających powinniśmy zawsze dodać swoją opinię w jakim stopniu dany zabieg nam zaszkodził/oszpecił/ czy pomógł - To nam wolno i trzeba pisać o wszystkich takich przypadkach.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga745
Zgadzam się z przedmówczynią nie ma już etyki,liczy się tylko kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamasutro! Przykre, że tak wygląda Twoja przygoda z podniesieniem powiek. Sama nosiłam się z zamiarem podobnego zabiegu, ale po uważnym przeczytaniu forum rezygnuję. Najgorsze jest to, że na prawie wszystkich forach są wpisy od osób powiązanych w jakiś sposób z danymi klinikami, bądź czepiącymi korzyści materialne z tych wpisów. Żal mi dziewczyn, kóre w ogóle podejmują dyskusje z tego typu osobami i tych, które pod wpływem bzdurnych wpisów decydują się na zabiegi. Przecież od razu widać, że np.tutaj wpisy wszelkich Julianne, Didi,Soni 777 to WIELKA ŚCIEMA, a za chwilę pewnie znajdzie się kolejny wpis jakiejś kolejnej "Soni" z peanami albo rzekomo obiektywną oceną kliniki, tudzież z zarzutami, że jestem konkurencją:-)Podkreślam, że dotyczy to wszelkich forów o podobnej tematyce. Fora NIE SĄ WIARYGODNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam , te nici
to sciema jakich malo, a z marzen o podciagnieciu twarzy nicmi zostaly... nici... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byla na tym zabiegu serdewa uniesc chcilam troche policzki do gory a dr strasznie je naciagnol za ma takie dziury wglebienia kolo bruzd wygladam okropnie jak yoker z batmana czy ktoras dziewczyna tez tak miala i to pozniej jakos sie unormuje bo zalamana jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem799
Ja miałam wykonywany zabieg JUVEDERM VOLUMA w gabinecie Bona Dea w Krakowie. Innych nazw zabiegów i produktów nie znam, ale jesli chodzi o same efekty to ja tutaj jestem bardzo zadowolona. Jest to implant na bazie kwasu hialuronowego, widocznie wygladza zmarszczki i rzeczywiście sprawia że te rysy twarzy sa bardziej uwidocznione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne1986
Ja polecam zabieg, który nazywa się SCULPTRA. Jest to nowoczesna metoda modelowania twarzy, generalnie polega na wstrzyknięciu kwasu polimlekowego, który odbudowuje skórę. I na tym polega różnica! To nie jest jak botoks, który tylko wypełnia, ale ten kwas odbudowuje skórę! Ja robiłam zabieg w takiej klinice na Traugutta we Wrocławiu, już prawie dwa lata temu i efekt dalej się utrzymuje! Fantastyczna metoda! Polecam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja jestem tez oszpecona przez lekarza dr Wysocka z Bydgoszczy. Mam zwloknienia podskorne w okolicach kości policzkowych, przebarwienia, odbarwienia, blizny, poszarpana skórę, cieniutka skórę, dostałam tradzik i po nim mam przebarwienia tradzikowe. Omijajcie ta panią z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja jestem tez oszpecona przez lekarza dr Wysocka z Bydgoszczy. Mam zwloknienia podskorne w okolicach kości policzkowych, przebarwienia, odbarwienia, blizny, poszarpana skórę, cieniutka skórę, dostałam tradzik i po nim mam przebarwienia tradzikowe. Omijajcie ta panią z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
Ja przed zabiegiem postanowiłam wzmocnić troszkę moją cere i odpowiednio ja ujędrnić. Dlatego polecam Collagen Noble Health, na pewno skóra bedzie wygladała o wiele lepiej a moze nawet zabieg nie bedzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirska_kk
Chyba własnie nie ma co od razu decydowac się na takie zabiegi tylko po prostu spróbowac z dobrym kremem do twarzy, który będzie miał w swoim składzie meidzy innymi kwas hialuronowy. Zajrzyjscie sobie na stronę Nantes.pl i tutaj dobierzcie odpowiedni krem dla potrzeb Waszej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolllfka
Ja polecam dr Ornatowską z Bona Dea w Krakowie. Moim zdaniem najważniejsze jest to zeby zdecydowac sie na zabieg w profesjonalnym miejscu i tam gdzie jest lekarz, a nie kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca46
do Juleczka Juleczka tez jestem z Bydgoszczy i szukam dobreko lekarza medycyny estetycznej a mozesz napisac jakiemu zabiegowi sie poddalaś? ja szukam dobrego specjalisty od wstrzykiwania kwasu hialuronowego ,troche czytalam o tej lekarce i innych w Bydgoszczy na ta chwile korzystam z uslug lekarza z Warszawy bo nigdzie nie moge znalezc zadowolonych osob z Bydgoszczy jak chcesz namiary to Tobie podam na emaila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×