Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Gość a co ty teraz bredzisz AL?
Ja nie mam zamiaru podbierać pieniędzy swojemu facetowi bo stać mnie na wiele tylko jak tu się nie wściekać kiedy facet płaci 850 zł alimentów na jedno dziecko a leniwa krowa co i rusz dopomina się o więcej. Pracą żadną się od lat nie zhańbiła tylko wyciąga łapska po więcej a sama jest na utrzymaniu lowelasa. Ja się nie wściekam na to , że mój facet płaci tylko na to jak można być tak leniwą krową i pasożytem zarazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Tępota na tępocie tępote pogania! tak exary można pracować/czyt.pomagać he,he na czarno np.u rodziny i jesteście w czarnej duu...e!ja nie będe się dzielić z nikim moim dochodem tym bardziej że sąd bierze pod uwagę dochody obecnej żony to chore prawo i dlatego nowe rodziny rozwiedzionych facetów muszą kombinować przez takie pasożytnicze larwy!muszą robić rozdzielność majątkową,muszą otwierać własne firmy na kogoś z rodziny,muszą wszystko zabezpieczać przed takimi sępami jak wy!i wiecie co mnie się to udaje i znam wiele osób które tak właśnie robią,gdybyście nie były takimi pazernymi jęczydupami wasze dzieci by na tym skorzystały ale jak wy tak pogrywacie to ni hu,hu..dostaniecie marne ochłapy a ja nie narzekam np. co roku wakacje spędzamy z mężem za granicą a exara się kisi wtedy we własnym jadzie bo taki urlop może zasponsorować nam ktoś z rodziny i wielkie G.. może nam udowodnić!dzieci nie swoje mogę nazywać jak mi się podoba nawet od śmierdzących bachorów bo mam akurat taki kaprys a jak kogoś tu tatuś osrał i tej osobie coś się nie podoba to niech tego nie czyta proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczucia
dla męża Karinko.Ale sobie żonkę wybrał ,śmiech na sali :)wyzywaj sobie ,ulżyj sobie nie krępuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Wybrał mnie bo exara wolała imprezy,włóczenie się,facetów i ani 1 DNIA W SWOIM ŻYCIU NIE PRZEPRACOWAŁA! Dla mnie to DNO!!!!a tydzień po naszym ślubu poleciała do sądu alimenty podwyższyć ale się przeliczyła!!!! do roboty LENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet miał sprawę o podwyższenie alimentów jego eks argumentowała podwyżkę tym, że sama musi sobie radzić z dziećmi a na to on że nikt jej nie zmuszał, miała męża dom wszystko tylko zachciało jej się innego życia a jak nic z jej planów nie wyszło to teraz on nie będzie za to płacić, poza tym wykazał że dzieci ledwo przechodzą z klasy do klasy, mają jedynki za brak zadań domowych, same uwagi w szkole za złe zachowanie i z podwyżki nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kamilko
twój mąż widać też nie interesuje się szkołą dzieci ,dopiero w obronie swojego nieudanego dupska raczył dowiedzieć sie że dzieci w szkole sobie nie radzą....bronicie tych dziadów a prawda jest taka że są gówno warci ,fajtłapy życiowe co biorą babkę która lepiej od nich zarabia bo sami mają 2lewe rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za
sierota facet że żona mu się puszczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się tępota tepocie nierówna pracuj sobie na czarno a jak dzieciak na studia pójdzie i je skończy to już starej baby nikt do pracy nie przyjmie i zostanie tępota z niczym o nie no może od bachorka będzie chcieć alimenty a tu figa z makiem. I nawet ta tępota nie widzi że robi na złośc sama sobie bo gdyby była była mądra to tępotce nic by z tego nie wyszło. Oj biedyn miś jak on mógł pozwolić alkoholiczce dziecko wychowywać oj sorry bachorka. Mogę na twoje mówić bachorek bo to w końcu obce wybacz ale nie będę bo nawet dziecko kogoś tak śmiesznego jak ty nie zasługuje na nazwanie bachorem bo nie jest winne że ma żmije mamusie i lalusiowatego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jedno jest zobowiązane do płacenia wg sądu to drugie jest zobowiązane do opieki, skoro mieszkają z matką a tak jest to szkoła i zachowanie to podstawowe obowiązki matki, do twojej wiadomości ja też mam dziecko i jest jednym z najlepszych uczni w szkole a do jego zachowania nikt nigdy nie miał żadnych zastrzeżeń i co chcesz mi powiedzieć że nie można samemu zająć się dzieckiem można tylko trzeba chcieć a nie brać kasę i zwalać najlepiej opiekę i odpowiedzialność za wszystko na tatusia. Gdybym ja patrzyła na ojca swojego dziecka zamiast na jego dobro to moje dziecko tak samo by się uczyło i zachowywało jak dzieci mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za
Co nie zmienia faktu że jest ciulowym tatusiem. Może dzieciaczki odziedziczyły głupote po tatusiu i dlatego tak marnie im idzie hahaha.Słaby ten twój chłopina ,słaby...da parę groszy i uważa że to wszystko?Cieniutki frajerek z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie kijem go to pałą a poza tym ja sobie jak piszesz tatusia nie szukałam, więc twoje jadowite uwagi do mnie nie trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do AL
Po twoich wpisach już wiem czemu facet od ciebie spierdzielił. Dobrze zrobił i wielkie brawa dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatusia nie
ale męża ,który jest tanim łajzą.Pracować mu się nie chciało to znalazł lepszy towar.To nie jego żonie się nie chciało pracować tylko jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran zielony
do Karinka79-heh moja następczyni może nie była az tak podała jak ty ale woziła swoja głowę wysoko-dorobiła się z tym co ja zostawiłam dwoje dzieci no i choroby alkoholowej - tatuś mojej córki w bardzo młodym wieku był pijaczkiem pracującym w policji dlatego też zmuszona byłam zostawić tzw patologię w białych rękawiczkach!! cóż moja następczyni żałowała wszystkiego mojej dziś 26 letniej córce , która ukończyła studia,podjęła pracę i wyszła za mąż,dorobiła sie mieszkania i całkiem nieźle sobie żyje "ciocia" decydowała o wszystkim-o spotkaniach z ojcem,o prezentach (potrafiła "zaprosić" na śniadanie wielkanocne córkę-jej jak to podkreślała dzieci dostały po parze łyżworolek a córka....czekoladę!! nie chcę wymieniać mściwości tej zajadłej kobiety-dzis ta kobieta-pani nauczycielka jest nikim-została sama-dzieci jedno wyjechało na studia drugie przebywa u jej matki a jej po związku z moim ex został...NAŁÓG ALKOHOLOWY i alimenty!!! nawet karolciu nie masz pojęcia jak bardzo nią gardzę-spotkała ją kara na jaką pracowała przez lata a wiesz co jest najbardziej podłe ? to to że tak ujadała na moje dziecko a dziś do niego wydzwania i zaprasza bo nie ma do kogo otworzyć gęby!!! podziwiam tą moją córkę-wymazała z pamięci krzywdy jakie doznała od nexary i pociesza ja jak tylko może i wysłuchuje jak to ona sobie życie zmarnowała przez jej ojca który pił i nie interesował się niczym-on siedzi u mamusi a ona sama z flaszką piwska nie bądź taka pewna swego-ciebie tez to może spotkać!! też możesz być byłą i na dodatek już starą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne chciałybyście
żeby next , które nie akceptują waszych dzieci taka kara spotkała ale to nie serial tylko życie. Obce dzieci się toleruje ale nie akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj ze zrozumieniem, nie napisałam że to mój mąż tylko facet. Rzuca mnie na kolana twój tok myślenia a jego eks nie pracowała nigdy i nie pracuje nadal no bo przecież dla niej pracy niema ale z wykształceniem podstawowym szału dzisiaj nie zrobi, więc tym bardziej jako matka powinna sama zrobić wszystko żeby dzieci miały lepszy start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Dziecko mojego jak skończy przysłowiową zawodówkę to będzie sukces na razie same pały,wagary itd.jak ojciec ma na odległość dzieci wychowywać? to matka ma wpływ na dziecko skoro z nią mieszka,ma dopilnować ocen,odrabiania zadań,wyjść do szkoły.Były ma płacić i jeszcze dzieciora u was w domu pilnować?!ZASTANÓWCIE SIĘ Tępe strzały!.Exary to lenie,obiboki,pasożyty itd.są wyjątki ale nieliczne i na pewno nie ma ich tutaj! Ojciec za wszystko płacić nie będzie a już na pewno nie sępiarze która jako żona się nie sprawdziła i jako matka też nie bo oto widać przykłady jak wychowują bachorki na tumanów a w przyszłości na takie same lenie jak ich matki tylko kasa od tatusia kiedyś się skończy...opieka społeczna ich czeka a exary chyba latarnia....fuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
DO waran zielony: o mój los się nie martw nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz bo to co opisałaś nijak ma się do mojej sytuacji to ex mojego męża jest alkoholiczką a poza tym reszta to bzdety robisz konkurencję braciom Grim i Andersenowi taki Baje wypisyjesz i myślisz że ktoś ci uwierzy ex-frustratko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karinki żabci
Karinko nie denerwuj sie tak i nie podkreślaj tego czytania ze zrozumieniem bo śmieszna jesteś jak się denerwujesz żabciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko to tu cię zmarwtię wyobraź sobie że taka tępota jak ja ma dziecko w szkole średniej szykujące się na dzienne studia które miało świadectwa z paskiem do szkoły dostało się z czwartym wynikiem jest kulturalne nie wagaruje ponad miarę,sama skończyłam szkołę średnią pracuję na dwóch etatach zarabiam na tyle że gdyby trochę się obrócić mógł by sobie te alimenty w dupę wsadzić i też wyjeżdam na wakacje razem z moim facetem. I już zzieleniałaś? Ja cię obrażać nie będę bo kulturę mam w sobie i twoich dzieci też nie bo potrafię się zachować. A ciebie szlag trafia bo wiesz że nic nie możesz zrobić a dzieciak jak cwany będzie to po zawodówce pójdzie zaocznie dalej i nawet niewiele ucząc sprawi że ciebie żółć zaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran zielony
Karinka79 ale ty tak ujadasz jak ona!! weź rusz dupę i skoro uważasz że na marne idą pieniądze twojego "pana" kontroluj wydatki ex i zadbaj o to dziecko by w przyszłości nie wyst apiło o alimenty od ciebie-chyba wiesz że alimenty płacone sa do momentu usamodzielnienia się dziecka (haha a jak przedstawi zaświadczenie np o upośledzeniu umysłowym w stopniu lekkim to chuj bombki strzelił i pan będzie płacił dożywotnio-skoro ono teraz takie "głupie" to o zaświadczenie nie będzie problemu -a ty chyba nie zamierzasz do końca życia pracować na czarno? skąd weźmiesz latka na emeryturkę-fundusz emerytalny tez jest majątkiem :) a poza tym skarbówka łapie nieuczciwych obywateli i prześwietla takich-udowodni nieudokumentowane dochody-dostaniesz domiar i siądziesz na dupci a jak nie potrafisz wyczytać między wierszami mojego postu to uświadomię tobie to chciałam tobie przekazać-aby pozbyć się wroga najlepiej z nim się zaprzyjaźnić!!Ty wchodząc w związek z facetem z bagażem wiedziałaś na co się decydujesz-on nie jest sam-on ma dziecko!! on ma wobec tego dziecka obowiązek!! on odpowiada za to dziecko-ty wzięłaś faceta wolnego,bez baby ale z dzieckiem i niestety ty również ponosisz konsekwencje za jego wychowanie czy ty tego chcesz czy nie!! TW2ÓJ FACET JEST JUŻ OJCEM-ROZUMIESZ!! skoro widzisz że matka jest alkoholiczką weź dzieciaka do was-niech tatuś się wykaże odpowiedzialnością a nie marudzi i wytyka błędy-tak najlepiej,najprościej ale samemu dupska ruszyć i zabrać się za wychowanie to nie-lepiej jest przyglądać sie z boku opisałam tobie moja historię abyś nie była taka mściwa w swoich wnioskach bo za chwilkę staniesz się jedną z nas-ex z bagażem-mściwość wraca z podwójna siłą cipcia-zastanów się czy aby nie lepiej jest "coś" zmienić w sobie aby w przyszłości było łatwiej pamiętaj-jak Kuba Bogu-tak Bóg Kubie PS: nie jestem frustratką-mam się całkiem dobrze i czuję się usatysfakcjonowana-ale przyznaje że wiele musiałam przejść aby dziś nosić głowę do góry i spoglądać na tych co się staczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
do tej co pisze do Al (spadaj AL na drzewo) kochana nigdzie nie jest napisane aby rodzice łożyli w równych częściach na swoje dzieci-czyli jak napisałaś po 500 zapomniałaś bidulo że opieka również jest "wkładem" w wychowanie skoro tatuś nie poświęca czasu swojego aby wychować,ukształtować,nauczyć swoje dziecko t niby dlaczego ma matka płacić tyle c ojciec?!! kochana jesli miałby tak być to wszystkie matki które w pojedynkę wychowuja dzieci żadają aby 12 godzin na dobę z dzieckiem spedzał ojciec i 12 godzin matka :) żaden sąd nie zasadzi w równych częściach alimentów-rozumiesz!! mój 10 letni syn ma 800 zł-skoro ja bym miała dać 800 to koszt jego utrzymania wyniósłby 1600-sporo prawda? inaczej sytuacja sie przedstawia jeśli ojciec zabiera dziecko,interesuje sie jego rozwojem,pomaga w lekcjach-jest w stałym kontakcie i z dzieckiem i matką-podejmuje razem decyzje w sprawach dziecka-wtedy możemy mówić o równym podziale kosztów utrzymania dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo czytam sobie ja też popieram by tacy ojcowie którzy interesują się dziećmi mogli być ojcami jestem wrogiem kobiet które utrudniają kontakty czy działają nieuczciwie,ale facet który swoje dzieci po rozwodzie ma w dupie powinien być traktowany przez sąd w sposób taki by dostać po dupie a już człowiek który pozwala by ktokolwiek o jego dziecku mówi bachor to szkoda gadać.Ale są typy które uważają że tak można że jest to fajne i świadczy o dojrzałości człowieka a są to typy które nigdy nie zrozumieją tego co dla niektórych jest oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
"żaden sąd nie zasadzi w równych częściach alimentów-rozumiesz!!" Zazwyczaj matka dostaje jeszcze mniej niż połowe utrzymania i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AL na obce dzieci
będę mówić jak będę chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karinka79
pewnie że będziesz mówić jak będziesz chciała - będziesz wyzywać dzieci i obwiniać je za całość!! Tyle że nawet sie nie zastanowisz że one niczemu nie są winne-t ich rodzice nie potrafią się dogadać-jeden nie chce płacić a drugi w zamian utrudnia w inny sposób-kto na tym cierpi? Ty jesteś niedobra kobietą-sfrustrowaną,zgorzkniała i wiecznie niezadowoloną-na każdą z nas tu nawrzeszczałaś i naubliżałaś!! Ty tym samym dajesz dowód na to jak bardzo jest tobie źle na tym świecie a przecież masz swojego ukochanego, odpowiedzialnego, dbającego, miłego i konkretnego faceta u swojego boku-czyż nie? Kobieto walnij się w ten przygłupi jadowity łeb i pomyśl komu ty tak naprawdę szkodzisz-nam nie-sobie!! d tej złości zmarszczek dostaniesz a w nocy spadnie twoje zaangażowanie i zmusisz swojego dupka do szukania bardziej aktywnej i uśmiechniętej baby!! ty możesz tu psioczyć-życie i tak toczy sie dalej-każda z nas ma przy sobie swoje dziecko na które w mniejszym czy większym stopniu dokłada sie finansowo ojciec który zawiódł nie tylko nas i dzieci ale przede wszystkim samego siebie dlatego nazwać go prawdziwym mężczyzną nie możemy idź już precz cudeńko bo męczysz ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Ja jestem naaaaajważniejsza dla moojego mężusia a bachor wyszkolony przez ex nie ma wstępu do naszego domku od kiedy szpiegował i szukał dokumentów,rachunków wszystkiego co może udupić tatusia na sprawie o większe alimenty-otwarłam drzwi i wywaliłam nastoletniego szpiega! bachor jest już prawie dorosły i jakby mógł to by razem ze swoją matką zdarli z ojca ostatnią koszulę więc tępoty dziwne że ja do tego nie dopuszcze!? niech zacznie ktoś was okradać z waszych pieniędzy zobaczymy te wasze zasrane szlachetne serca! Ps.o moją emeryturę się nie martwcie ja mam własną dobrze prosperującą firmę przepisaną na kogoś z rodziny i kapitał na przyszłość mój misio też ma ale ex-ciemnotą nawet się nie śni jak są bujane przez mądre i kochane obecne żonki,he,he,jak macie mało to do roboty,do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinko, strasznie nisko
upadłaś, że jestes z facetem, który nie potrafił wychować własnego syna. To chyba dla ojca jest wielkim upokorzeniem, że krew z jego krwi - jego rodzony syn stał się szpiegiem we własnym domu ( bo przecież dom dla dziecka jest tam, gdzie są rodzice, a jak rodzice mieszkają oddzielnie, to dziecko ma dwa domy. No i dzieciak musiał szpiegować. Biedactwo, takie geny mu ojciec przekazał. No i jak już dorośnie, to też się pewnie zwiąże z taką łajzą jak ty. Od tatusia się przecież uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może wolą żyć uczciwie te ciemnoty niż całe życie oglądać się czy ich ktoś nie szpieguje a wystarczy tylko parę rzeczy zrobić i pani z główką w nocniczku się obudzisz tylko niektóre nie wiedzą co i tylko tu masz przewagę. Ja w sumie mam już w dupie życie mojego eks bo dzieciak praktycznie dorosły więc chętnie udzielę paru rad jak udupić kłamczucha bo można go udupić już w sądzie wystarczy go tylko podejść a okaże się że jego wydatki są większe od dochodów. Także nie ciesz się za bardzo,tylko może zadaj pytanie temu twojemu lalusiowi dlaczego jego własne dziecko takie jest on zna odpowiedź jak chłopak nie ma to szuka i wcale nie chce nic od ciebie tępa strzało od tego ma ojca. Rozumiesz ty nie masz nic do alimentów i tak naprawdę gówno cię powinno obchodzić ile płaci ze swojej kasy facet ty jej podobno masz dość to po co ci więcej? Wiesz co tak naprawdę to jesteś żałosna bidula która musi uważać na ka żdy grosz a robisz z siebie damę. Tylko dama z klasą nie pluje na ludzi a dzieci od bachorów nie wyzywa jaki z tego wniosek albo jesteś damą bez klasy albo tępakiem który nie rozumie że ktoś na jego dzieci nawet nie za plecami może mówic bachor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty AL najmniej o dzieciach
powinnaś się wypowiadać bo w kazdym temacie swojego syna traktujesz jak garb na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×