Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Gość zniecierpliwiony
To zależy co kto rozumie pod pojęciem zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Zniecierpliwiony popieram Cię w 100% INSTYTUCJĘ ALIMENTÓW NALEŻY ZNIEŚĆ!!! to rodzic ma decydować ile i w jaki sposób ma łożyć na utrzymanie dziecka a nie przymus prawny bo w pełnych rodzinach planuje się wydatki na dziecko w miarę możliwości finansowych rodziców niestety sądy często nie biorą pod uwagę zarobków ojca po rozwodzie! Ja jestem po ślubie z rozwodnikiem,sąd przyznał opiekę nad dzieckiem matce która całe życie ma problem z alkoholem,dziecko już jest prawie dorosłe BUNTOWANE PRZEZ MATKĘ PRZECIWKO NAM a była dalej nie pracuje!sąd mnie,,wysyła'' do pracy aby pomóc mężowi płacić alimenty a matka nierób siedzi w domu! JA OD PIERWSZEJ rozprawy w sądzie pracuje na ,,czarno'' bierzemy kredyty np.na wakacje a potem je spłacamy przed sądem mój mąż wykazuje minimum dochodów-wszystko po to aby pasożyt nie dobrał się do moich pieniędzy i DOBRZE MI Z TYM!!! BO DZIECI PŁODZI SIĘ WE DWOJE I MATKA TEŻ MA OBOWIĄZEK DZIECKO UTRZYMYWAĆ A NIE TYLKO OJCIEC!ZNIECIERPLIWIONY BRAWO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
exary mogą pluć jadem a mnie to lata bo jedna z drugą jęczydupsko przed sądem robi z siebie ofiarę rozwodu i ofiarę z dziecka aby wydrzeć jak najwięcej kasy od ojca ale mądre przysłowie mówi że każdy kij ma dwa końce a tym drugim końcem dostanie ex! na wszystko są sposoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony tłumoku
jeśli nie byłoby takiej instytucji jak alimenty to większość dzieci znalazłaby się w domu dziecka albo z niechęci do całkowitego utrzymania przez jedną osobę albo odebrane przez Sąd osobie , której nie wystarcza środków na utrzymanie dziecka. W ten oto sposób podatnicy składaliby się na utrzymanie dzieci z domu dziecka w kwocie ok 1000 zł na dziecko a nie jak dotąd kilkaset zł za zalegającego z alimentami tatusia. Wtedy narzekałbyś jeszcze bardzie, że utrzymujesz niechciane lub odebrane dzieci. Zastanów się nad konsekwencjami a nie pitoleniem 3 po 3. Masz tak wąskie horyzonty , że nie jesteś w stanie przewidzieć konsekwencji swoich idealnych pomysłów cioto. Jak zrobiłeś bachora to teraz na niego płać , nie musisz się z nim widywać jak nie masz na to ochoty ale żwirem zrobione przez ciebie dziecko się nie nakarmi . Na matce leży obowiązek wychowania dziecka a na obojgu rodzicach utrzymanie go bo samo się nie zrobiło. To tanga trzeba dwojga jakbyś nie maczał albo umiał się zabezpieczyć to by nie było problemu. Teraz frustracie nie wymyślaj rewelacji za to, że musisz płacić na jak wnioskuje niechciane dziecko. To tylko o tobie świadczy jakim imbecylem musisz być skoro wpadłeś. Ludzie rozsądni wiedzą co zrobić żeby nie wpaść tłumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Oooo odezwała się obrończyni chyba inkubator 9 miesięczny he,he a ciekawe gdzie miała dooope jak płodziła razem z ojcem? za przyjemność urodzenia dziecka KOBIETA TEŻ PŁACI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinko, ty czasem używasz
głowy do myślenia, czy tylko twoja dupa pracuje? Z czego się cieszysz? że twój gach zostawił dzieci i ich matkę i nie zamierza na swoje dzieci płacić alimentów? Nazywasz tego huja mężczyzną? Bo ma w dupie dzieci i nie zastanawia się, czy mają co jeść i w co się ubrać? Jesteś gorsza od tego huja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@
Byłym żonom zawsze mało, a "potrzeby" ich dzieci rosną w zastraszającym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Na pewno jestem gorsza i dobrze mi z tym bo cudzym bachorom nie zamierzam niczego dawać i nie będę! to są moje pieniądze i ja je ciężko zarabiam a pasożyty co mają bachory niech ruszą du...ę do roboty!!!!!!!Mój mąż płaci alimenty na bieżąco ale naciągara nie dostanie już więcej nawet 1 gr więcej!JESTEM Z TEGO DUMNA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
właśnie potrzeby dzieci rosną w zastraszającym tempie!!!najlepiej od razu od ojca zażądać miliona na bieżące wydatki,porsche i luksusowej willi dla bachorka.... tak na przyszłość haaaa,haaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYDAJE MI SIĘ ŻE LEPIEJ
ABY OJCIEC WYDAWAŁ PIENIĄDZE NA DZIECI NIŻ NA DZIWKI. ZNACZY DRUGIE ŻONY i INNE PRZYGODNE ŁAJZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
""""" zniecierpliwiony tłumoku jeśli nie byłoby takiej instytucji jak alimenty to większość dzieci znalazłaby się w domu dziecka albo z niechęci do całkowitego utrzymania przez jedną osobę albo odebrane przez Sąd osobie , której nie wystarcza środków na utrzymanie dziecka. W ten oto sposób podatnicy składaliby się na utrzymanie dzieci z domu dziecka w kwocie ok 1000 zł na dziecko a nie jak dotąd kilkaset zł za zalegającego z alimentami tatusia. Wtedy narzekałbyś jeszcze bardzie, że utrzymujesz niechciane lub odebrane dzieci. Zastanów się nad konsekwencjami a nie pitoleniem 3 po 3. Masz tak wąskie horyzonty , że nie jesteś w stanie przewidzieć konsekwencji swoich idealnych pomysłów cioto. Jak zrobiłeś bachora to teraz na niego płać , nie musisz się z nim widywać jak nie masz na to ochoty ale żwirem zrobione przez ciebie dziecko się nie nakarmi . Na matce leży obowiązek wychowania dziecka a na obojgu rodzicach utrzymanie go bo samo się nie zrobiło. To tanga trzeba dwojga jakbyś nie maczał albo umiał się zabezpieczyć to by nie było problemu. Teraz frustracie nie wymyślaj rewelacji za to, że musisz płacić na jak wnioskuje niechciane dziecko. To tylko o tobie świadczy jakim imbecylem musisz być skoro wpadłeś. Ludzie rozsądni wiedzą co zrobić żeby nie wpaść tłumoku. """""" Oto koleiny przykład .....dlaczego instytucję alimentów należy zlikwidować. Pani matka uważa ,że zrobiła łaskę ,że urodziła dziecko, ewentualnie tym dzieckiem próbuje szantażować . A gdzie odpowiedzialność pani matki za to dziecko????? Kobieto....jak ktoś Cię zgwałcił to idź do sądu.Albo oddaj dziecko temu nie dobremu ojcu.Kasa nie śmierdzi....co????? Idąc Twoim tokiem myślenia to napiszę .....ona mówiła ,że można. A ludzie to króliki. Likwidacja instytucji alimentów spowoduje odpowiedzialność rodziców. Oczywiście jest to proces , w pewnym obszarze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Do tej co powyżej,Twoim zdaniem drugie żony to dzi...i a pierwsze to co dziewice orleańskie? to są dopiero dziw..i zaliczyły wpadkę a teraz się mszczą! Tylko 0 nie wie co to antykoncepcja! jaki Ty masz poziom?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinko dziweczko
jesteś tyle warta co ten niedorobiony facecik piszący na babskim forum. Takie same teksty. Rozmnożyłeś się debilku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
chyba jakiejś exarze brak sexu i ryczący bachor pod nosem padł na mózg!o rany wezwijcie karetkę!co za tępa dzida!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Kto śmiał mieć takie samo zdanie co ten facet zniecierplkiwiony,prawda? Tępota exar zamienia ich mózgi w to co znajduje się w pampersach ich dzieciorów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
zniecierpliwiony pewnie dlatego,masz takie pseudo bo już masz dosyć płacenia...my z mężem też ale nie martw się alimenty to nie wieczność!!!! a exary zawsze będą pluć jadem to grupa charakterystyczna dla odmóżdzonych pampersiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ja sobie wybrałem takie pseudo bo zanim się tu zacząłem udzielać to wcześniej długo czytałem,analizowałem......no i stałem się zniecierpliwionym.Nie chodzi tu tylko o instytucję alimentów. Jestem zniecierpliwiony......jak czytam również wypowiedzi nie mające nic wspólnego z instytucją alimentów.. Nie mniej ....nie można łapać sroki za wiele ogonów ....czy coś w tym rodzaju ....dlatego wybrałem instytucję alimentów. jako mój temat przewodni. Wydaje mi ,że budzi ona najwięcej kontrowersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinko dziweczko
twoja "kultura" aż bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od Kariny wali jadem
Karino! Księcia Williama trzeba było brać .Jest wolny ,przystojny i bardzo bogaty,to nie miałabyś problemu.Dobrze ci tak jadowita żmijo masz sól i pieprz na języku i wasza EX świetnie sobie z wami radzi.Pierwsze żony nie zawsze zaliczały wpadki. Kłamiesz jakby matka miła problem z alkoholem,to dzieci nie byłyby przy matce. W twoim przypadku kij ma tylko jeden koniec. Niech ojciec płaci na dzieci a co może byś chciała za te pieniądze wczasy na Majorce. Wiedziałaś w co się pchasz to nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kariny
Na głupotę nie ma sposobów. Na Twoją głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@
Trzeba pogodzić się z tym, że niestety związek z płacącym alimenty partnerem wiąże się często z pewnymi ograniczeniami finansowymi dla jego nowej rodziny. Na szczęście alimenty kiedyś się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani Karinki
sam problem alimentów mi "wisi" natomiast w dzisiejszych czasach trzeb być totalną idiotką, by się godzić na pracę na czarno, nie liczą się lata pracy, nie liczy się doświadczenie zawodowe, nie liczy się nic do przyszłej emerytury wystarczyło zrobić rozdzielność i zabezpieczyć swoje pieniądze, a zresztą po cholerę, przecież sądy nie nakazują płacić drugim żonom ze swoich poborów na dzieci męża z eks, idiotka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani Karinki
i możesz sobie pisać, że jadem pluję, tak! jesteś dla mnie przykładem totalnej idiotki, piszę to z całą stanowczością jako eks żona posiadająca syna, który ma - jak tu czytam - wyjątkowego ojca, bo się nim interesuje, bo utrzymują stały kontakt i jako druga żona, która bez większych uprzedzeń zgodziła się na wychowywanie wraz z mężem jego 2 synów z pierwszego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co karinko to co tutaj piszesz o dzieciach świadczy tylko o tobie kto dał tobie kretynko do wyzywania jakiegokolwiek dziecka od bachorów jak dla mnie zwykły śmieć ten twój facet bo nikt inny nie pozwolił by by ktoś w tak chamski sposób wyrażał się o jego dzieciach, i jeszcze jedno jak znajdzie się sędzia który zagłębi się w sprawę to wasze starania spełzną na niczym bo jest coś takiego jak kurator sądowy który wiele jest wam w stanie namieszać nie mówiąc już o zusie i skarbówce więc za bardzo się tą pracą nie chwal,znam już takiego co tak robi i dziś już pracy nie ma,jedyne z czego możesz się cieszyć to to że była jest głupia i niewiele w tym temacie wie bo jego dochody na papierze mógł by sobie w tyłek wsadzić. A tak nawiasikiem to co z niego za chujowy ojciec że swoje dziecko zostawił alkoholiczce bez pracy? Czyżby się bał że obcy bachorek będzie mu w życiu przeszkadzał a może nie jemu? Głupi kretyn dla którego baba jest ważniejsza niż dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka jest
bezpłodna i dlatego się tu tak wyżywa hahaa Jej gach się zestarzeje i będzie miał dupe osraną to wtedy będzie wyzywać że dziecko hujowe bo przy ojcu nie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak narazie
zrzędzą tu drugie żony i wymagają żeby "eks babsztyl i bachory" zniknęły z planety ziemia.A tu niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo temat
jest dla zrzedzacych next, jesli umiesz czytać. Dla zrzedzących ex są inne tematy, na które też wpadaja next,zeby była równowaga:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo temat
Żadna niespodzianka tak kontynuujac watek. zarówno ex i next maja do siennie ten sam stosunek.Fizyczna eliminajcja niejednej ex sie sni po nocach i sadze ze w przewazającym procencie własnie ex. a jak juz next byla przypadkiem wczesniej kochanka to sny sa jeszcze bardziej krwiożercze.Tak wiec odpór jest adekwatny do ataku. Niektóre ex i next tak zapamietale wojują i do tego stopnia,ze każda nawet nie next chetnie by utopiły w lyzce wody. A dzsiaj na tvn w miescie kobiet był swietny wywiad z porzuconymi kobietami i jedna z nich stworzyła tzw dekalog porzuconej kobiety- tzn czego nie robic po porzuceniu. Nijak ma sie to do tego co wyprawiaja tu niektóre kobiety.Wręcz przeciwnie na forum kobiety zachowuja sie tak jakby postradały rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo temat
aaaaaaaaaaaa i jedna z nich oprócz zony jest matka, druga porzucona jako narzeczona, trzecia była zdaje sie mezatka. ta z dziecmi to nie kto inny jak ex zona znanego sportowca chodziaża - zapomnialam nazwiska. I co sie okazuje. Miał z nia dwoje dzieci. urodziło mu sie trzecie i co zapomniał o tej dwójce-płaci alimenty i koniec.I kto by pomyslal co nie?Ale babka podoba mi sie bardzo. Nie robi cyrków, nie biadoli, wzieła zycie w swoje rece i koniec. czas najwyzszy drogie panie brac zycie w swoej rece, zastosowac dekalog, nie rozpamietywac. Jak odszedł to odszedł, znaczy nie nalezy takim sobie zycia zatruwac i zabrudzac. A dzieci? a dzieci dorosna, same wyciagna wnioski i jak zechca to z nim pogadaja a jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zapisuja na kogoś innego miłe panie eks jeśli jesteście w porządku i wiecie że tatuś coś ukrywa to możecie zwrócić się do sądu o wizytę kuratora niezapowiedzianą rzecz jasna miny im zrzedną zawsze można jeszcze zgosić do skarbówki że pracuje na czarno, niech się dowiedzą sądy kto ile ma naprawdę a teraz niech sobie next poużywają poplują jadem bo ja tak właśnie robię wiecie dlaczego bo żaden sąd nie będzie ustalał mojemu dziecku alimenty na podstawie kpin które podaje ojciec, gdyby był fair problem by nie istniał. Haha za chamstwo odpłaca się chamstwem odszedłeś zachowaj się jak człowiek i dbaj o to co zostawiłeś. I przestańcie tu panie wylatywać z propozycjami oddania dziecka do domu dziecka swoje oddajcie jak was nie stać by zarobić,albo poleżcie sobie trochę może same z nieba zlecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×