Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Gość te coca cola
Walnij głebokie gardełko Staremu, possij ku.tasa który przeżynał pierwszą? I jak Ci w dziubku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
o mojego się nie martw twój były pewnie czwartej coś na boku majstruje.... ty lepiej walnij się w łeb gdyby to planowane było to pewnie znałby tą swoją córcie a ona jego skoro dziecko jak piszesz uważa swojego ojca za dziecioroba to już najwyższa forma patologii a ty stanowisz jej podstawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
och Skarbie, sama w łózku? I czyj chu.jek majstruje na boku? a ha ha "patologia" poczytaj w słowniku zanim uzyjesz podobnie jak "żonaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żołnierz na urlopie
karinko a twój mąż ma juz niebieskie oczka? po viagrze oczywiście? jak można starego ramola na sobie trzymać? on chociaż bogaty był czy tylko miał córkę? ty ojca nie miałaś że o tyle starszego wzięłaś? w wiek trafić nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Gdybyś czytała to byś wiedziała że żonaty to on już dawno nie był a ty jesteś tą jedną z porzuconych! widocznie sama jesteś chodzącą kupą kompleksów i dziwisz mu się że musiał się wyżyć po tobie jeszcze na 2 innych babach? !!!!Bo ja nie dziwię się wcale! pewnie miał głęboką traumę po małżeństwie z kimś takim jak ty....brrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
co by tu nie mówić to jestem nr 1, moja córka jest nr 1 i nikt tego nie zmieni, reszta to wpadki a ich mamusie - zapchajdzury, smutne ale prawdziwe bez względu na to ile bedziesz szczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeee heeeee
to chyba tylko twoja córka bo jakoś tatuś ma ją w dupie i woli swoje nowe kochane bobaśki!i to im będzie poświęcał czas i im czytał bajki na dobranoc i z nimi spędzał święta i im dawał prezenty a twoje to już historia duża krowa głupia jak jej matkai tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
jasne, tak to sobie tłumacz bo to wy dzi.wki wslizgujace sie do łózek zonatych jestescie wybawicielkami biednych misiów, pusta su.ko bez jego ku.tasa nie istniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka upssss up upsssss
wpadka nr.1 najważniejsza up up upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
bajki, świeta? mam drugiego męza, był kawalerem żeniąc sie ze mną ,drogie stare panienki mozna? oczywiscie, że można, żal cip.ke ściska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka upssss up upsssss
upppppppppssssssssssss kup sobie wibrator ex-małpiszonie bo swojego ku...a już nie masz!up up up :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
do wpadka: chciałabyś ha ha zapchajdziurko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka upssss up upsssss
drugi mąż kawaler i ex z bagazem upppppp up pedofil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Kurwinka to nieładnie niki zmieniać no no no dzidzia nerwowa jakas hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
aż sama nie wiesz co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka upssss up upsssss
masz ...... już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
to schizofrenia? ch. dwubiegunowa? to na medyczne forum może jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
następna frustratka a do tego z dużymi odchyłami,no cóż zazdrość o nowe związki byłych doprowadza często do poważnych chorób psychicznych a o to dowód że następna musi zmienić leki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żołnierz na urlopie
a ciebie to chyba mąż zmienił na nowszy model-prawie północ a ty jeszcze sie udzielasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
no jak ładnie pod swoim nikiem, grzeczna niunia najbardziej was su.ki brudne boli to, że łapiąc coś (ex) nam to wychodzi na dobre a wam... zakładanie takich tematów mówi samo za siebie, Kurwinko idź spać wory ci się pod oczami powiększaja i stary cie rzuci - w sumie znasz to, ciebie nawet żaden kawaler nie chciał. Aaaa i do Biedronki jutro musisz wcześnie wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola prymityw
te cola,mam nadzieje ze jestes pozbawiona praw rodzicielskich,bo z twoim slownictem nic innego nie wychowasz jak prymitywna cholote z kiepskim piwkiem w lapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola prymityw
AL co cie obchodza zarobki obcej tobie rodziny? kobieta ma meza,ma prawo nie pracowac,jak tak ustalili,nie twoj interes.Jak stac ja na siedzenie na kanapie,to bedzie siedziec,jak ja nie stac to pojdzie do pracy i tobie tez to radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola prymityw
cola,dochodze do wniosku najlepsza decyzja twojego bylego bylo puszczenie cie kantem.Ktos ma racje,ten pan ma teraz spokojny dom i dzieci ktorym czyta bajki.A ty nie mozesz tego przezyc,dlatego jestes taka agresywna i wulgarna.Nie dajesz sobie w zyciu rady.Tylko prosze,jak bedziesz komentowac moj wpis to uzyj przynajmniej dwoch cenzuralnych slow kolo siebie,choc jedno male zdanko.Takie logiczne,bez kurw jako przecinku.Jesli jednak nie umiesz to nie pisz,bo twoje odpowiedzi wszedzie sa takie same,kurwa,cipa,dziwka itp. a to juz znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka upssss up upsssss
te coca cola to menel z ulicy upsssss up up postradała rozum od..... i......up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna pomorza i kujaw
ej nexary-dlaczego wy uważacie że to wasi mężowie NAS zostawili?!! ja np rozwiodłam się z pijakiem i wyrzuciłam go z domu. On teraz ma dużo młodszą żonkę również pijaczkę. Wy musicie nexary przyjąć do wiadomości że ci wasi mężowie to zawsze są ochłapy-żadna z nas nie pozwoliłaby odejść normalnemu człowiekowi i żadna z nas by takiego nie wyrzuciła z domu. A dlaczego wy z nim jesteście? b facet być może doszedł do rozumu i zamienił swoje życie albo tez trafił na taka głupią która znosi jego trudny charakter i nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz księzno
miałas swój powód i go zostawiłas. mężczyźni tez maja swoje powody kiedy zostawiają żony. Nierzadko a właściwie zazwyczaj my exiary wiążemy się po rozwodach z jakimiś ex mężami. I co? wtedy nasi są lepsi, bo bo to my rzuciłysmy pierwszego męża? Nie ma to jednej recepty a juz tym bardziej pisanie w imieniu całej rzeszy ex czy next. Kiedys nasi ex byli przecież idealni pod kazdym względem. Dopiero w "praniu" okazuje sie ze to mogla byc pomyłka. Ale zeby sie wywyższac tylko dlatego że szurnęłąs chłopa pierwsza to jest dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś rękami i nogami..
go zatrzymywała to i tak go nie zatrzymasz bo jesteście mało warte, często ci byli potrafią po rozwodzie żyć godniej od was bo wy tu tylko wycieracie swoje posiniaczone dupska o drugie zony o rozwodników,wam się nie ułożyło i was żółć zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strasznym jest, że istnieją
takie osoby jak kurwinka, zastanawiam się, skąd w tobie tyle nienawiści? Z wypowiedzi twoich wnnioskuję, że byłaś kochanką, a teraz jesteś porzuconą kochanką. Ale kurwinko, przestań się wyżywać n innych, można z tym żyć, naprawdę. Aaa. fajny nick sobie wybrałaś, od rzzu człowiek wie, z kim ma do czynieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś rękami i nogami..
zgadzam się z Karinką a ty przestań pieprzyć i rusz wreszcie swoją tłustą dupę do roboty bo twój pomiot musi coć żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to już nowa nazwa dzieci to ogony i pomioty k...a nawet zwierzęta gdyby mówiły tak nie nazwały by jakiegokolwiek młodego. I tak stać mnie i syna na życie bez alimentów jego zresztą ale co dlatego że dużo pracuję i zarabiam nieźle powoduje że eks nie jest za nic odpowiedzialny. Puknijcie się w głupie ja też mam prawo żyć godnie mieć mueszkanie samochód bo na to pracuję a alimenty są dla syna na jego życie a nie rezygnacja z nich i dawanie przyzwolenia na plaszczenie dupy nowej pani. Dogadali się że ma siedzieć w ddomu proszę bardzo ale nie za pieniądze mojego syna, jeśli taka ich decyzja ok niech zarobi by dla wszystkich starczyło. Tyle że nie zarobi bo firma padła i się pięknośc przebudziła,jak nie zapłaci my przeżyjemy on bedzie miał komornika na karku i wiecie co h.j mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×