Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak czy inaczej

Jak można nie mieć pracy po dwóch kierunkach!, a jednak...

Polecane posty

Witam wszystkich! No właśnie, nie mam pracy, a jestem po dwóch kierunkach studiów, mieszkam w Warszawie. Jeszcze niedawno myślałam, że to nie możliwe, a jednak, niestety...Powiedzcie mi jak szukacie pracy? Proszę o nie pisanie, że pewnie jestem tępa, a kierunki to skończyłam na jakiś lipnych uczelniach, albo że szukam nie wiadomo jak fajnej pracy za dużą kasę, ale że jestem totalna pierdołą, niezaradną życiowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a można zapytac
co to konkretnie za kierunki ? Ciężko coś doradac jak ma się minimum informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitita
moze dlatego ze mieszkasz w warszawie a tam przyjezdzaja ludzie ze wszystkich okolicznych wioch na studia potem je koncza dostaja prace a dla ciebie miejsca nie ma chyba ze tez jestes przyjezda to po prostu sie spoznilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uczę się w policealnej szkole farmaceutycznej wiem, że tego kłopotu mieć nie będę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam dwa kierunki i dupa
Jeden informatyczny a drugi to sobie Zarządzanie i Marketing wzięłam, dodatkowo pracowałam w rachunkowości i nawet z tym nie moge znaleźć pracy, teraz żałuje że nie poszłam po studiach na jakiś staż czy nawet do jakiejś byle jakiej pracy zamiast siedziec jeszcze rok na studiach. Pocieszę cię, kumpela miała zawód po technikum, jakieś studium, dwa kierunki te co ja i jeszcze podyplomówkę z księgowości i najpierw rok szukała pracy podczas studiów a potem jeszcze rok po studiach i nie mogła znaleźć. Dopiero potem poszła na jakiś staż wreszcie. Same studia nie wystarczą trzeba szukac szukac i szukać i nie wiadomo czy tez ci to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, tylko ja już wcześniej pracowałam i nie myślałam, że będzie aż tak ciężko znaleźć coś nowego, jak bym wiedziała, to bym jeszcze z rok została w starej pracy...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×