Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakaś nawiedzona chyba

__co sądzicie o tym?__

Polecane posty

Gość jakaś nawiedzona chyba

że w przedszkolu pani aktechetka na religii daje dzieciom do pocałowania krzyżyk, każdemu po kolei. Moja mała po pocałowaniu stweirdziła " o ble fuj, slina innych dzieci!" Zamierzam iść do dyrektorki, ale chce poznać wcześniej opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś nawiedzona chyba
maMani to Ty chyba zartujesz. jesteśmy rodziną wierzacą, chodzimy do koscioła. Ale to chyba paranoja, zeby dawać 4- letnim dzieciom krzyżyk do całowania (czyt. ośliniania) ponieważ podczas tej czynności dzieci zlizują ślinę i zarazki około setki dzieci - bo przecież w przedszkolu nie jest tylko jedna grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś nawiedzona chyba
Mama Mani- ja sama pracuję w przedszkolu- innym. I mozesz mi wierzyć lub nie, ale nie ma sytuacji, zeby dzieci jadły z jednego talerza, czy jedną łyżką. Ale jeśli nawet by tak było- widze, ze nie przeszkadzałoby Ci to zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas nawiedzona chyba
ok, skoro uważasz, ze szacunek do krzyża, to c\wyłącznie całowanie go przez 4- letnie dziecko to jest to czcza dyskusja. A nie oczekuję sterylnych warunków- przypominam, ze sama pracuję w przedszkolu. Ale akurat to jest dla mnie przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś nawiedzona chyba
byłaś w każdym przedszkolu? Ja nie wiem, jak jest wszędzie, wiem, jak jest u mnie. Nigdy nie widzialam, zeby dzieci jadły z jednego talerza, czy jedną łyżką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas na szczescie nie ma religii, bo z tym to same problemy sa... moim zdaniem w przedszkolach wcale nie powinno byc religii, szkola podst to juz co innego, ale 4 late nie rozumie co to Krzyz ani kim byl Jezus czy kim jest Bóg... Moim zdaniem w ogóle cala ta religia w przedkszolu to przegiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×