Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka-Austria

Praca austria-Radfeld zbiory - bzura

Polecane posty

No niestety jak widać nikt nie odpisuje.Też się zastanawiałyśmy ale chyba 5 miesięcy to ciężko tym bardziej że nikt nic więcej nie chce napisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jak widać nikt nie odpisuje.Też się zastanawiałyśmy ale chyba 5 miesięcy to ciężko tym bardziej że nikt nic więcej nie chce napisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z pomorskiego i jadę pod koniec kwietnia pierwszy raz.Wyjazdy są raczej z południa i zachodniej Polski.Może ktoś też jedzie z pomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
czesc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
wybieramy sie z zona do Radfeld na zbiory okolo 15 maja Tak nas poinformowala Pani Ania czy ktos w tym czasie wybiera sie moze z okolic Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Atak w ogole jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzi.pl
no więc tak Wy truskawkowe i szparagowe krasnale! kwestia dojazdu wygląda tak: można dojechać sindbadem do Insbrucka skąd pozniej jestescie odebrani, inny sposób to busy ktore rowniez jezdza. "Asik" jezdzi z limanowej kolo Krakowa i przy wiekszej ilosci osob dowozi na miejsce , przy jednej lub dwoch osobach bedziecie do odebrania na stacji benzynowej 60 km od miejsca docelowego. kolejny bus który znam to firma "Baćkowski" jezdza do wloch przejezdzajac obok Radfeld wiec dowoza na miejsce. koszt to okolo 250 -350. mozna rowniez dojechac na wlasną rekekoszt paliwa przy spalaniu ok 8l benzyny to ok 90 - 100 euro. zaliczki na zycie jak najbardziej sa wiec nie martwcie sie ze umrzecie z glodu. poza tym sa obiady w kazdy pracujacy dzien. zarobic mozna jezeli skupicie sie na pracy a nie zyciu towarzyskim bo to kosztuje wiele energii ktora bedzie wam potrzebna bo to nie jest latwa robota. kto nie zapomni po co tam jedzie i bedzie naprawde sie staral gwarantuje ze zarobi. pozdrawiam wszystkich ktorzy tam , pracuja i pracowali. napewno Was odwiedze 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z internetu ponad miesiąc temu była oferta?Skąd jesteście dziewczyny i z kim jedziecie?Ja jadę z firmą Asik z Limanowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Dziekujemy za informacje(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Czy ktoś jedzie na pewno do Radfeld? My jedziemy ze Szczecina.Ktoś jeszcze stamtąd jedzie? I Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Witaj Petrus widze ze jestesmy tylko my na tym forum .Mam do ciebie pytani czy byles juz tam w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Czy jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
No nareszcie ktos sie odezwal(: Jade na truskawki ,byles juz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też jedziemy w tamtym roku była moja znajoma i mówiła ze warunki mieszkaniowe są spoko pokoje 3-4 osobowe wspólne łazienki kuchnia itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Macie moze jakies strony gdzie mozna by bylo zerknac jak to wszystko wyglada(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Kedy wyjezdzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie byłem tam, ogólnie nie byłem za granica na zbiorach.Ja mam termin 1maja i może ulec zmianie jadę na szparage....Ciekawe jak tam z zarobkami.Jak chcesz Robertto pogadać to zagadaj na gg 26242043...Może wreszcie odezwie się ktoś z południowej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Nie posiadam gg . (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Zarobki podobno Ok. Mysle ze kto bedzie Chcial zarobic to zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kiedy masz być w Radfeld? Na jaki czas zamierzasz jechać?Czym będziesz jechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz kogoś kto tam był? Najważniejsze że obiady są i ma się w czym mieszkać...Ja tam pracy się nie boje tak samo wczesnego wstawania..tylko żeby zarobić bo po to się jedzie?Ile masz Robertto lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×