Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka-Austria

Praca austria-Radfeld zbiory - bzura

Polecane posty

Gość rogas
jesli ktos ma jakies pytania dotyczace pracy w radfeld pisac wrocilem 3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
31537744 gg pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
powiem tak dupy nie urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Witaja wszystkich Izabela i Robert Wrocilismy z Radfeld Czekamy na Kafeterii na osoby ktore byly w tym piekle Odezwijcie sie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Januszkiewicz
Co sie stało Robercie?;> Mozesz podac jakies szczegoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś 23
Robertto podaj jakiś namiar to popiszemy o Radfeldzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Co Sie Stalo? Przede wszystkim nie wyrzuca sie czlowieka na stacje benzynowej w niedziele ,bez mozliwosci zorganizowania sobie samemu transportu . Dzieki Pani spedzilismy noc na dworcu . Bylismy zmuszeni dotrzec do Monachium . po czym nastepny caly dzien z walizami szukalismy polaczenia ,bez rezultatu . I znowu bylismy zmuszeni do wyjazdu z Monachium juz po21h tulaczki gdzie bilet na pociag kosztowal nas 139 e od osoby W koncu dotarlismy do Berlina a z tamtad to juz lajcik po 35h bylismy w Szczecinie Upaprani zmordowani glodni Nareszcie poszlimy spac droga powrotna kosztowala nas 1900zl polskich . Nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Tak to moj email niech pisze kto chce . AHA zapomnialbym . Dziekujemy BARDZO SERDECZNIE SEBASTIANOWI ktory poswiecajac swoj czas prywatny podwiozl nas na dworzec.A co do waru nkow pracy nie bede sie wypowiadal Kazdy jest dorosly i ma swoje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Do wszystkich! O Radfeldzie piszmy tu na Kafeterii przeciez do tego sluzy forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bzura
tylko bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela brzosko
robert powinienies spojrzec w lustro i do siebie to wszystko powiedziec bo to tylko przez twoje wariacje tutaj przez ostatnie pare dni zalatwiles sobie taki wyjazd gdyby nie twoje nalogi moze jeszcze bys pracowal my po prostu nie bedziemy tolerowac w firmie osob naduzywajacych alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertto
Dzieki Twojej niekompetencji w dopelnianiu swoich obowiazkow ,grupa najlepszych osob sama porzucila te prace ,poniewaz zle byl prowadzony przez Ciebie spis zebranych skrzynek .Tez bys sie napila wiedzac ze notorycznie jestes oszukiwana .A co do tego' moze jeszcze bys pracowal' to mialem juz dawno wyjechac ,z dnia na dzien jednak ludzilem sie ze cos sie zmieni Osobiscie do ciebie nic nie mam ale nie dojrzalas jeszcze do pelnienia takiej funkcji . Pozdrowienia dla wytrwalych Trzymajcie sie Cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela brzosko
przykro mi bardzo ale skoro otrzymalam ta funcje to znaczy ze na nia zasluzylam. co do grupy najlepszych to zostala w firmie i pracuje a skrzynek nigdy nie spisywalam sama a potrafiliscie zostawiac je na polu miedzy truskawkami za to nie jestem odpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzuyye
otrzymalam ta funcje to znaczy ze umie ludzi ka.....b,,,lowa...ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYNA41
MOŻE ZAMIENISZ SIĘ Z KIMŚ CO NA AKORD PRACUJE CO DAMO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela brzosko
pracowalam w tamtym roku i nienarzekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Januszkiewicz
Nie rozumiem dlaczego na tym forum ma miejsce straszna nagonka na Elę, przeciez jest solidnym pracownikiem sprawnie liczącym skrzynki z truskawkami w zakresie 10. Co do oszczerstw nt warunkow pracy zamieszczanych na tym forum, to chciałam kategorycznie temu zaprzeczyc. Uważam, że warunki tzn. płace, miejsce zamieszkania są na przyzwoitym poziomie, nie urągającym prawom człowieka. Osoby przyjezdzaja tutaj do pracy, a nie na wakacje, trudno oczekiwac abym kupiła wszystkim narty i dala pozjezdzac z lodowca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777ulepszony szatan
na wstepie chciał bym powiedziec zen ja osobiscie do pani ewy nic niemam.A jesli chodzi o tego małego brudasa z nie ogolonymi pachami i rzepa brudu na szyji(elka) to zgadzam sie w 100% z innymi ten dzieciak mysli ze jak jest w ciazy z rumunskim trolem to moze gnoic swoich rodaków tumbardziej starsze panie.co do innych pensjonarjuszy to dopiero banda chu... a jesli chodzi o taka agnieszke z pokoju brygadzistek to jest dopiero szma.a ci co tam pojada napewno dowiedza sie o kogo mi chodzi. Ludzie w tym pensjonacie maja srednio po30 lat z zachowuja sie jak w szkole sprzedali by swoich przyjaciuł za 10centów lub dobre słowo od kierownictwa. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi. tzn: szparagowców i ich ekipe a w szczegulnosci gwiazde pensjonatu marysie dudzik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela brzosko
dlaczego nie podpiszesz sie pod swoja wypowiedzia osobiscie sebastianie piotrowski badz arkadiuszu nowaku. taka wypowiedza pokazujesz calemu swiatu tylko i wylacznie jak ogromny minus stoi przed wartoscia twojego ilorazu inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777ulepszony szatan
co obrarzasz sie o prawde? stan przed lustrem i popatrz na siebie czy tak nie jest jak napisałem wszyscy co widzieli a czuc cie było z odległosci 10met taj jebiesz potem wiec nie pisz mi tu o inteligencji bo sama jej niemasz dla nikogo brudasku!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela brzosko
jezeli pisal byc prawde to bym sie nawet nie odezwala a przypomniec ci ciebie jak tu wygladales chyba bys nie chcial wytaczac takich brudow na swiatlo dzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty smierdzielu
elka ty smierdzaca na sto metrow ropucho !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio111
pikna napisała na stronie nr.1 że z nie to dopiero ŁAJNO. ŁAJNO Z KOGLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777ulepszony szatan
i co głupio ci teraz ze nie tylko ja tak jestes smierdzacym brudasem i musisz sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahjjhjbvhc
elka vel smierdziel nie odpisze wam tak szybko bo pewnie szoruje swoje łajnowate cielsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyna41
nie ściemniaj e lka z tym nickiem ( Justa z Edytą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela brzosko
dlaczego nikt nie potrafi podpisac sie pod tym co pisze interesujace przyznac musze racje justynie z edyta wypowiedzi ponizej 20 roku zycia albo i jeszcze nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela brzosko
nauczcie sie najpierw pisac dziwne nie mam jakos kompleksow na punkcie swojej wagi a wszyscy niepotrafiacy sie podpisac pisza cielsko zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela brzosko
wiekszosc wypowiadajacych sie ty osob badz wcale tu nie byla badz przyjechala z mysleniem ze placimy ty za lezenie badz urlop w pensjonacie niestety zasmuce was to jest w firma w ktorej sie pracuje ludzi takich jak wiekszosc wypowiadajacych sie tu eliminujemy ze stanu pracownikow wiec mozecie sobie pisac co wam slina na jezyk przyniesie i nie podpisywac sie pod rzekoma prawda jak to ja nazywacie my i tak wiemy swoje chcieliscie zarobic nic nie robiac to tutaj nie funkconuje zegnam wszystkich inkognito nie potrafiacych pisac ani pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×