Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka-Austria

Praca austria-Radfeld zbiory - bzura

Polecane posty

Gość Coś o niczym..
w końcu ktoś się za to weźmie ;) dziękujemy koleżance, która bezinteresownie chce pomóc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winetu
Siema. Byłem w Radfeld dwa tygodnie i gdyby nie pogoda to mi się tam podobało. Stawki znałem zanim wyjechałem. Praca była całkowicie uzależniona od pogody. Co do warunków to cóż mogę powiedzieć. Pensjonat oki. (5 Euro + 1 Euro za obiad dziennie) Zarobki nie były oszałamiające bo czasem wychodziły w granicach 40 Euro na czysto a czasami 10 Euro. Wiadomo jak ktoś miał szybkie palce to tych borówek nazbierał więcej. Wyjazd się opłaci, gdy zamierzamy tam zostać na dwa miesiące i pracować, ale jeżeli ktoś zamierza wyjechać na mniej niż miesiąc to niech lepiej szuka czegoś na miejscu w Polsce. Teraz trochę o ludziach :D Najpierw pozdrowienia. Dla siostry, koleżanek i Rycha, którzy ze mną wyjechali, Justyny i brata, Kuby i Kasi, Piotrka, Roberta, Roberta młodszego, Agnieszki i Damiana Panią Wandę, Ele - brygadzistkę, Jarka i innych, których imion nie pamiętam a są fajnymi ludźmi poza mną, bo jak wiadomo jestem "prawie idealny" (niektórzy wiedzą o co chodzi :D :P) Od szefowej cudów wymagać nie można. Zgłosiłem wyjazd tydzień wcześniej, w dniu wyjazdu jeszcze przypomniałem i pieniądze dostałem. Teraz jak chodzi o ludzi, którzy tutaj rzucają mięsem w co niektórych Żal... Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam. Targajcie jak kombajny i gromadźcie EURACZKI :D (za błędy przepraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bajki kolles
taa targajcie jak kombajny wez czlowieku nie sciemniaj bo wszyscy ktorzy tam byli to maja uraz teraz a taki jeden ty znalazl sie zadowolony ze ho ho.mogles zostac tam do usranej smierci i zapierdalac za psie grosze wiec nie wychwalaj tak tego miejsca marna kryptoreklamo smierdzacej elki i reszty bandy.z reszta to co sam napisales dniowka 40 euro albo 10 no prosze cie stary kto za takie pieniadze bedzie zapierdalal?????odpowiedz :tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio111
JEŚLI CHODZI O PANIĄ Z WIEDNIA KTÓRA JEST CHĘTNA PORÓSZYĆ TEN PROBLEM URZĘDOWO TO RÓWNIEŻ BĘDĘ ŚWIADKIEM W TEJ SPRAWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córcia33
Witam wszystkich murzynów p.ewy napiszcie czy nadal kierownikuje p krysia i je ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 5555
nie mysl ze murzyny cokolwiek napisza zlego na temat tej francowatej bandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajcie Ziomalki
doszły mnie słuchy że ta wasza brygadzista ela brzosko zaczeła was okradać wcześniej z kg truskawek i borówek a teraz was okrada z godz? ludzie wiecie dlaczego bo to już 6 miesiąc i będzie mały rumunek poprostu czeba dać dupy lizusowi szefa to takie osoby jak ela i ta wasza wielka ewa Januszkiewicz to dlatego się lubią bo tak samo zrobiła ela Ty lepiej się umyj opież i tego lizusa naucz się liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej Sebastianka w mordę lej
Ela Brzoska nauczyłabyś sie lafiryndo pisać bo moje dzieciaki lepiej piszą od Ciebie... a tym co niebyli tam to taką ścieme im walicie że głowa odpada praca jest dobra i dużo można zarobić a póżniej ludzie nawet na powrót nie mają bo tak kombinujecie.. ludzkim słowe: cała ta brygada to same złodzieje - Ela Brzoska oczywiście nasza Pani Ewa Januszkiewicz itp a Ty a Ty Sebastianku nie strasz ludzi każdy o tym wie i wiedział będzie że zarabiasz dobrze bo donosisz jak najwięcej a Ci co niedonoszą to są poniżani itd wiesz co Pierdolnij barana w czoło i opanój się nad sobą Pyploku zasrany jak ktoś chce jechać tam to niech się najpierw skontaktuje z tymi osobami którzy tam już byli a niesłuchajcie co mówi cała Pani Brygadziska Ewa Januszkiewicz i jej ulubieńce Ela Brzoska Sebastianek (gnoju) szef itp tak jak mówię dowiadujcie się od znajomych i popytajcie ich jak tam naprawde ejst bo mówią że zarobisz niewiadomo ile a tak naprawdę to na ten powrót niemasz bo tak każdego okradają nawet odpocznąc sobie nie można bo już cie poganiają... Pozdrowienia dla Sebastianka (gnoju) - idż lepiej się lecz bo masz coś z głową... pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda 100 procent
co chcecie od Sebastianka kochanka pani ewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda 100 procent
ciekawe trzy żona seby wie co on z paniom ew..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córcia33
seba to przykładny mąż i ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedzislaw
srali dupy nie mieli...l..seba to pedzio ruchalem go w kakaowe oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córcia33
Nadal tam jest brygadzistką ta gruba Agnieszka z Grudziądza,ta to dopiero była nos do góry zadzierała a na początku musiała buszować w rajkach.Wszystko co piszecie o[ pracy ]to prawda że jej tam nie ma zbiera się same śmieci a oni resztę owoców ściągają zagranicyi przepakowują pod swoje logo,jedynie czego mi nie żal to tego co zobaczyłam jeżdżąc na sadzenia[jakoś udało mi się wkręcić].Gdybym miała tamjechać jeszcze raz to chyba na głowę bym upadła a byli tam ludzie którzy co roku tam przyjeżdżali,a p.Januszkiewicz żeruje na luzdiach z najbiedniejszych regionów Polski to na tyle co mogę napisać bo teraz mi się nie odbije czkawką głośne myślenie bo każdy mądry tutaj w Polsce a tam mordę zamknie i idzie gdzie mu każą a ten kto się głośno odezwie dostaje za swoje.Napiszcie czy przyjeżdżają jeszcze na wczasy do p.Ewy ludzie z 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda 100 procent
hee 2010 nikogo nie było oprócz tych stałych. aleś dała czadu tam tesperat tylko wraca hee pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam te wasze posty i nie mieliscie ani jednego dnia wolnego? a nie mozna bylo sprobowac poszukac sobie czegos innego jak juz tam byliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio111
co by nie pisał to "piękna ewa" i " gruba świnia willy" zawsze znajdą naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córcia33
Dni wolne to owszem były bo siedziało się w pensjonacie albo za karę lub nie było roboty dla wszystkich a kto znalazł by pracę bez znajomości języka,zresztą niema co płakać nad rozlanym mlekiem następnym razem trzeba niedać się nabić w butelkę.Pozdrawiam wszystkich ze zbiorów 2009 idziękuję Bogu że żaden piorun nie walnął mnie w tych górach podczas burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba byly jakies osoby ktore znaly niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córcia33
Tak owszem były ale trzeba było się zgrać a to było trudne zresztą Radfeld to taka miejscowość ala wioska i jedynie praca by była to tylko chyba w gospodarstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicek
pozdrawiam wszystkich murzynów i niedoszłego brudasa niech robota będzie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio111
chwała dzielnym murzynkom budujących truskawkowe imperium ewy januszkiewicz alias EVA oraz wypasionega na szparagach GRUBASA WILLYEGO alias STINKER WILLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim którzy byli tam w tym roku.To o czym tu piszecie to prawda.Mógłbym dodać wiele innych rzeczy ale to nie ma sensu.Dodam tylko tyle,że P.Ewa robiła tak.Jeśli nie było truskawek to kazała je zbierać na akord i przez cały dzień uzbierało się 15-20kg.a za kg.płaciła 40-50centów.Masakra,nie polecam nikomu.P.Ewa jest naprawdę wredną osobą,która lubi gnębić swoich rodaków.Nie dajcie się nabrać na to co jest napisane w formularzu.Pozdrawiam Roberta bryg.,Roberta z żoną Iza oraz Rogasia z Moniką. Ps.Robertto ze Szczecina czy możesz napisać swój numer e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicek
pamiętam jak byłem wyli burak powiedział że woli kobiety bo lepiej robią to poco burak facetów ściąga żeby mu płaćili za ten żałosny pensionat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicek
bada sk... w chce się do robić na ludzkiej krzywdzie i biednych ludziach bo na kim najlepiej na biedakach bo taki do sądu nie pójdzie. setki ludzi jedzie z dobrom myślom żeby zarobić ale na siebie a nie p e... na kosmetyki albo mal ..... na yansy nowe żeby lepiej grubom dupom kręciła poprawcie mi błedy w końcu jesteście geniuszami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio111
międzynarodowa złodziejska banda z Radfeld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio111
może ktoś wie czy EVA i STINKER WILLY mają tam teraz nowych murzynków? A wiecie o tym że EVA też wcześniej była u STINKERA WILLY parobkiem truskawkowym ale dała STINKEROWI i została pierwszą nałożnicą. Natomiast STINKER myślał że to jałowe pole, zasiał i teraz ma plon. Podobno chodził póżniej po wsi ( RADFELD ) i śpiewał na całego ryja - PLON, ZBIERZEMY PLON, a po cichu dodawał że niechciany plon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio111
no, przyjechała he, he, EVA z gołym poletkiem do obrobienia a STINKER WILLY podłączył się zaraz z kasztańskim napletkiem no i posiał aż wzeszło. he, he, mają szparaga i truskawe. a podobno ta austriaczka, pierwsza żona STINKERA to była całkiem fajna jeśli chodzi o stosunek do polaków i innych obcokrajowców. dopiero jak się dobrali GOŁODUPIEC EVKA i STINKER GRUBA DUPA WILLY to się wszystko popsuło. a oszukują na kasie że głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztolAND
a co sie stalo z ta zona stinkera ????evka dupodajka odbila kasztana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio111
opowiadał mi jeden że ta austriaczka to była kobieta z klasą a nie ostatni PAŻDZIŻ jak teraz. olała grubym sikiem STINKERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicek
wieśniara dała d.. teraz chodzi w czarnych okularach i udaje biznes wumen. nie zazdrszcze bo niema co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×