Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKUNAA MATATAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:( jestem w szoku:(:(:(:(:( kogo to kręci???? skad tyle złości???? jak ktoś chciał sie mnie stad pozbyć to ..... Matko kochana!!!! takie HAMSTWOOOOOOOOOOOOOOOOO nie no!! nie mogę:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nasza obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nasza obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ksiedzem
http://www.youtube.com/watch?v=mfAuenjiXz4 Boze jedyny w trojcy milosierny wybacz im tak jak i oni wybaczajom bo nie wiedzom co czyniom i dzienkuje ci za przyprowadzenie przed moje oblicze tej cudnej zlotowłosej bialoglowy ktorej serca bicie czuje w noc i w dzien i dzienkuje ci za jej cudna czerwien usteczek ktore smakuja jakoby maliny swieze toaj boskosc o wiaelki przejawia sie w niej dziekuje ci albowiem sam powiedziales szukajcie milosci nie zgryzoty wiec blogoslaw nam o Milosierny alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby bog pogromic raczyl
pokornie o to prosZe :D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ksiendzem
Wielki Wodzu Manitu pokornie prosimy wtronc do piekla wszysstkich niewdziencznikow blakajacych sie po kafe niech sie smazom w ogniu piekielnym hej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ksiendzem
Wielki Wodzu Manitu pokornie prosimy wtronc do piekla wszysstkich niewdziencznikow blakajacych sie po kafe niech sie smazom w ogniu piekielnym hej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×