Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Do nowego parafianina. Kup sobie książkę Wandy Prątnickiej i czytaj, nie gniewam się na ciebie bo nie jsteś sobą. To tylko opętanie. Wstęp W związku z wielkim zainteresowaniem i prośbami o pomoc, p. Prątnicka wznawia w dniu 25.05.2009 działalność oczyszczania na nowych warunkach (dokładnie przeczytaj zakładkę "Pomoc") W dzisiejszych czasach szczególnie dużo osób cierpi ze względu na przyczyny, które są im zupełnie nieznane. Niektórzy wiedzą lub czują, że istnieje możliwość poprawy ich stanu i ze wszechmiar starają się rozpoznać źródła swojego nieszczęścia. Wielu starało się znaleźć rozwiązanie swoich problemów w medycynie tradycyjnej i niekonwencjonalnej. Wielu szuka rozwiązania we własnej psychice, lecz bardzo często i te poszukiwania zawodzą. Istnieje obszar, który pokrywa bardzo dużą część tych nieuświadomionych przyczyn, a do którego jest bardzo trudno dotrzeć, a to ze względu na fakt, że istnieje bardzo mało wiedzy na jego temat. Chodzi tu o opętanie, czy nawiedzenie przez duchy. Duchy to istoty, które wcześniej były ludźmi a po śmierci nie zdecydowały się na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Opętanie przez duchy może być przyczyną bardzo przykrych, a czasami wręcz tragicznych doświadczeń. Dzieje się tak z wielu przyczyn, głównie ze względu na to, że: 1. Choroby ducha przenoszą się na osobę opętaną 2. Obecność duchów powoduje silne wahania nastroju od silnych wybuchów negatywnych emocji do głębokiej depresji. Duchy mogą doprowadzać opętanego do zachowań, których dana osoba może nie posiadać np. do agresji, przemocy itp. Jeżeli taka cecha w człowieku istnieje to zostaje ona przez ducha wielokrotnie wzmocniona 3. Duchy często namawiają opętanych do samobójstwa lub zabójstwa 4. Duchy silnie wpływają na psychikę wywołując choroby psychiczne. Śmiem twierdzić, że większość chorób psychicznych wywołana jest przez obecność duchów w człowieku 5. Duchy mogą wpływać na zachowanie i namawiać ludzi do uzależnień od alkoholu, narkotyków oraz wielu innych niepożądanych czynów Szeroko opisałam ten temat w mojej książce "Opętani przez duchy - Egzorcyzmy w XXI stuleciu". Duchy są czasami powodem, dla którego ludzie bardzo ciężko chorują, a nawet umierają. Bywa i tak, że ze względu na duchy wiele rzeczy się nie udaje, ludzie kłócą się, a niekiedy nawet zabijają. Przebywanie ducha w człowieku wywołuje wiele następstw. Czasem jest to zmiana w samej tylko psychice, innym razem stanu zdrowia. Łatwo można to zaobserwować przy problemach z guzami, wywołanymi przez duchy. Gdy duch jest w człowieku guz się pojawia, a gdy ducha nie ma to i guz znika. Umieść tutaj swoją opinię Email lub pseudonim Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna 18.10.2006 Napisał użytkownik katarzyna Witam! Nazywam sie Katarzyna. Mam 12 lat i rok temu jeszcze widziałam duchy... Moja mama dzwoniła do Pani i teraz dzięki Pani juz nie widze duchów... Bardzo Pani dziękuję!26.08.2006 Napisał użytkownik Pawel Pani książka pozwoliła mi uwierzyć w siebie. Pani Wando, dziękuję serdecznie za pomoc!22.04.2005 Napisał użytkownik Anna Przeczytałam Pani książkę jednym tchem i od tej pory już przestałam bać się śmierci. Jest pani mądrą kobietą, dlatego czekam z niecierpliwością na inne pani książki. Dziękuję! Odpowiedź z Biura Wandy Prątnickiej: Dziękuję. Następna książka jest już w przygotowaniu.22.03.2005 Napisał użytkownik Iwona Chciałam się zapytać o egzorcyzm poza granicą Polski. Czy tez można wtedy prosić o pomoc? Odpowiedź z Biura Wandy Prątnickiej: Oczywiście, Pani Wanda wykonuje egzorcyzmy na odległość.22.03.2005 Napisał użytkownik ktoś Jeżeli osoba zostanie oczyszczona ze złych energii lub intruzów, ale nie zmieni swoich nawyków życia, otoczenia i nadal będzie się obracać w złym lub zdegenerowanym środowisku, to jaka jest gwarancja, że znów po jakimś czasie kłopot się nie powtórzy i jaka jest możliwość pomocy dla tej osoby, aby zmieniła swoje życie, jeśli ta osoba nie jest jeszcze pełnoletnia lub bardzo młoda, a nie wierzy w sprawy duchowe? Odpowiedź z Biura Wandy Prątnickiej: Wszyscy (jako dusze) przyszliśmy na ten świat, aby się czegoś nauczyć. Jedni uczą się poprzez system kar i nagród, sami siebie karzą lub nagradzają w różny sposób np. przez chorobę, wypadki, więzieniem lub nagradzają udanym, szczęśliwym życiem. Jest jednak wiele dusz, które przyszły na ten świat w innym celu niż pozostałe. One już się przedtem wszystkiego nauczyły i pozostało im tylko nauczyć się, jak znaleźć się w złym towarzystwie i nie dać się zabrudzić, czyli nadal pozostać czystym, dobrym. Np. masz wszystkich kolegów narkomanów, czy alkoholików, a ty sam nie bierzesz.04.03.2005 Napisał użytkownik Renia Od prawie dwóch lat żyję z moim drugim życiowym partnerem. Mieszkamy w jego domu, w którym jego żona popełniła samobójstwo (chorowała na ciężką depresję). Od czasu, kiedy razem mieszkamy nie poznaję siebie. Dzieje się to szczególnie pod wpływem alkoholu, zachowuję się bardzo agresywnie, wszczynam karczemne awantury, robię rzeczy, których nigdy bym nie zrobiła. Mało co potem pamiętam, jakbym była w jakimś opętaniu. Podskórnie czuję, że to jego zmarła żona ma z tym coś wspólnego. Co mam dalej robić? Jak ją mam do siebie przekonać, żeby była mi życzliwa? Czy sama msza ode mnie za jej duszę coś da? Odpowiedź z Biura Wandy Prątnickiej: Nie sądzę, że sposobem wyjścia z tej sytuacji jest zaskarbienie sobie względów ducha. Przede wszystkim trzeba przestać pić alkohol. Potem dokładnie obserwować swoje emocje, aby wiedzieć, kiedy duch do Pani podchodzi. Warto przeczytać moją książkę, aby dokładnie uświadomić sobie, na czym polega problem...19.02.2005 Napisał użytkownik Hania Mam 14 lat i ogromnie się interesuje sprawami paranormalnymi... Jeśli śniło mi się, że moje zmarła babcia poszła do nieba, że ona sama nawet chciała mnie tam zabrać to znaczy, że poszła w stronę światła? Ponadto chciałam się zapytać jak można w śnie odłączyć swoje ciało astralne i czy jest to bardzo niebezpieczne? Pisała Pani, że dusza ma poukładane plany na cale życie. Czy można do nich jakoś dotrzeć, żeby wiedzieć jaką drogą się kierować? Z góry dziękuję ;) Odpowiedź z Biura Wandy Prątnickiej: 1) Babcia Twoja raczej nie przeszła do Światła. Gdyby tak było to z całą pewnością nie chciałaby Cię tam zabierać. Przyszłaś na Ziemię w konkretnym celu (nauki) i najpierw musisz ten cel wypełnić. 2) Ciało astralne zawsze oddziela się od fizycznego podczas snu. 3) Myślę, że dużo ważniejsze jest, abyś zadawała sobie pytanie, jak masz postępować właściwie (w zgodzie ze Wszechświatem i samą sobą), zamiast chcieć dowiedzieć się, jakie lekcje sobie zaplanowałaś.28.11.2004 Napisał użytkownik pam21 Czy duchy mogą nawiedzać w snach? Gdy śnią mi się zmarli znajomi, to tylko jest sen, czy te duchy chcą coś przekazać? Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej: Nawiedzać nie mogą, ale mogą się z człowiekiem kontaktować. Jeżeli śni się nam zmarła osoba to oznacza to, że nie przeszła ona do Światła i spotkaliśmy się z nią w trakcie trwania snu.15.11.2004 Napisał użytkownik dominika23 Chciałam się pani zapytać o życie pozagrobowe? Jak pani sobie to wyobraża? Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej: Temat rzeka. Polecam lekturę książki Pani Wandy. Jest już dostępna we wielu bibliotekach publicznych.30.10.2004 Napisał użytkownik colette Ja się spotkałam z duchem, który do mnie przychodził. Cały czas czułam się obserwowana, słyszałam też czasem, jak coś mówił i nie wiedziałam, co robić. Gdy przeczytałam pani książkę postanowiłam spróbować poprosić go, by odszedł i chyba miałam bardzo dużo szczęścia, bo się udało. Gdyby się nie udało, to prawdopodobnie by mnie tu już nie było, bo nie miałam ochoty żyć. Gdyby nie pani książka pomyślałabym, że zwariowałam.29.10.2004 Napisał użytkownik amorek Obecność duchów tłumaczyłaby, co prawda wiele, ale jak odróżnić opętanie od prawdziwej choroby psychicznej i czy sprawa dziedziczenia tego typu chorób nie stanowi zaprzeczenia teorii ich pochodzenia od duchów. Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej: Choroby psychiczne maja dwie przyczyny: 1) Obecność duchów 2) Otwarte kanały energetyczne powodujące widzenie świata duchów oraz wielki lęk przed tym zjawiskiem, swoja innością itd. Dziedziczenie chorób psychicznych nie przeczy teorii, że pochodzi ona od duchów. Najczęściej członek rodziny chory na chorobę psychiczną nie odchodzi w zaświaty i opętuje młodszego członka rodziny, co wygląda na chorobę dziedziczną, która wcale nią nie jest.20.10.2004 Napisał użytkownik asia Jeżeli światem rządzi Bóg, to dlaczego jest tyle nieszczęść, rozbojów i tyle ludzkiej krzywdy. Ten Bóg, to chyba jest jakiś niewidomy. A w ogóle to kim tak naprawdę jest Bóg? Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej: Co do istoty Boga, nie mamy śmiałości, aby go definiować. Co do cierpienia na świecie – działa tu następujący mechanizm stworzony przez Boga – jeżeli idziemy niewłaściwą drogą, to Bóg pozwala na to, aby pojawiło się w naszym życiu cierpienie. Jest to dla nas znak ostrzegający, że myślimy, lub działamy niewłaściwie, wbrew naturze. Czasami ludzie nie chcą uczyć się na małym cierpieniu i decydują się na zmianę swoich poglądów i siebie dopiero wtedy, gdy przydarzy im się naprawdę coś tragicznego. Jeżeli jednak decydujemy się na ciągłą analizę naszego cierpienia i zmieniamy siebie pod wpływem małych impulsów, to wcale nie musi nam się przydarzać duże cierpienie.15.10.2004 Napisał użytkownik oloolo1983 Ja daję dla pani Nobla. Co pani na to? Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej: Wielkie dzięki! Też sądzimy, że Pani Wanda na niego zasługuje.04.10.2004 Napisał użytkownik Agata Mój brat ma takiego towarzysza. Ja sama kładąc się spać w myślach starałam się ducha odgonić. Zauważyłam, że od momentu kiedy zaczęłam tak robić, często budzę się w nocy i jest mi trudno zasnąć. Czy jest bezpieczne to co robię? Czy mam przestać? Czy ja sama mogę mu pomóc? Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej Gratuluję odwagi. Sądzę jednak, że lepiej zlecić oczyszczanie komuś, kto się na tym dobrze zna. Często duch przechodzi na osobę, która stara się go uwolnić z czyjegoś ciała...02.10.2004 Napisał użytkownik gosiaczek Ja mam pytanie - Co można zrobić, gdy jaka istota pozaludzka przychodzi do osoby żywej? I chce się zaprzyjaźnić! Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej Odtrącać, odtrącać i jeszcze raz odtrącać, jeżeli nie chce Pan / Pani doświadczyć cierpienia opisanego na tych stronach.30.09.2004 Napisał użytkownik anton Interesuję się parapsychologią. Zgadzam się z tym, co jest tu napisane.02.08.2004 Napisał użytkownik Basia Uważam pani książkę za wielką pomoc. Ja chyba mam coś takiego, o czym pani pisze. Według pani książki to prawdopodobne, że jest we mnie moja babcia. Ona chorowała na tę sama chorobę, co ja. Od prawie dwóch lat już się to ciągnie. Co mam dalej robić? Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej: Proszę do nas napisać lub zadzwonić, zobaczymy, czy pani problemem jest duch. 08.06.2004 Napisał użytkownik Rajeshvarii Zabrała mi pani strach i dała nadzieję. Dziękuję. Dziękuję, że oczyszcza Pani mnie i moją rodzinę z duchów i wierzę, że wszystko dobrze sie skonczy. Dziekuję!01.06.2004 Napisał użytkownik malgorzata grześkowiak Dziękuję za oczyszczanie. Powoli wracam do swojej prawdziwej natury.12.05.2004 Napisał użytkownik mkk131 Ja również dziękuję, że pani jest i że pani mnie oczyszcza, wiem że pod pani opieką odbędę tą lekcję bezpiecznie. Dziękuję.04.05.2004 Napisał użytkownik beatawojtunik Pani Wando! Pragnę Pani z całego serca podziękować za książkę "Opętani przez duchy". Przeczytałam ją przez ten weekend i jestem pod jej bardzo silnym wrażeniem. Nie wiedziałam, że takie rzeczy istnieją! Dziękuję!30.04.2004 Napisał użytkownik CHIMERA ZGADZAM SIĘ Z PANI STWIERDZENIAMI NA TEMAT DUCHÓW, ALE OPISAŁA PANI TYLKO ICH ZŁE STRONY, A PRZECIEŻ SĄ TEŻ I DOBRE DUCHY. SZANUJĘ JEDNAK PANI ZDANIE I CHĘTNIE PRZECZYTAM KSIĄŻKĘ PT. "OPĘTANI PRZEZ DUCHY-EGZORCYZMY W XXI STULECIU"24.04.2004 Napisał użytkownik jangocha Pani Wando DZIĘKUJĘ ... ,tutaj powtórzę słowa poprzedniczki "za to, że Pani jest". Dziękuję za "NOWE" spojrzenie na świat, a Pani książka powinna chyba stać się ELEMETARZEM dla każdego człowieka. Teraz wiem, że nie ma sytuacji bez wyjścia. DZIĘKUJĘ, Małgorzata Janczak Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Ciebie, bo wracasz ty mi wiosnę złotą Mej młodości i jasne powracasz miraże. Twój cień trwa przy mnie, jakby wierne straże, Twój cień, mej duszy przywołan tęsknotą. Niech więc ramiona mię Twoje oplotą - Zasłoń oczy - dziś w przyszłość nie chcę patrzeć ciemną, Chcę zapomnieć, że życie za mną i przede mną - Chcę zapomnieć o wszystkim, co nie jest pieszczotą. Tak dziś ciemno i zimno... Daj mi Twoje oczy! Twoje oczy rozświetlą marzenia ogrody... Tam dźwięk - złoto - purpura - alabastrów schody - I korowód weselny barwi się tęczowo. Tak dziś ciemno i zimno... a nad moją głową Sny majaczą złowrogie... Daj mi Twoje oczy!... K.Zawistowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój Popłynę z Tobą na wyspy szczęśliwe, tam, gdzie niebo jest błękitne. Popłynę z Tobą tam, gdzie horyzont tęczą się mieni. Popłyniemy miłością wiatru tuleni, ciała rozgrzejemy serpentyną słów. W tle płomieni w obięciach miłości, kosztować się będziemy nawzajem spijając słodki nektar naszych pragnień. Popłnę z Tobą tam Gdzie nikt nas nie odnajdzie, tam gdzie będziemy tylko razem. Popłynę z Tobą tam gdzie niebo jest błękitne tam gdzie horyzont się tęczą mieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julian Tuwim Intymny wiersz Warto, warto żyć, Wtedy pachniałaś bzami, Dziś znowu kupiłem flakonik, Roztarłem kroplę na dłoni I przeszłość wieje nad nami Bzami. Warto, warto żyć. Mgławo jest za oknami, Zaraz listonosz zadzwoni, Ustami przypadam do dłoni, Całuje cień twojej woni... Przyjdziesz będziemy sami, Jedyni i zakochani, Chłonąc z czułością perfumy W miłym uśmiechy intymnej zadumy: "To my? Ja i ty?" Wiesz? Wzdycham... I przez łzy Powtarzam: warto, warto żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest piękna cicha księżycowa noc, widzę Twój obraz pod zamkniętymi powiekami. Stoimy w świetle białej lampy, ukrytej posród liści kasztana, która oświetla nas łagodnym i ciepłym blaskiem. Stojąc na przeciwko siebie, zapominamy o wszystkim. Patrząc sobie w oczy, o barwach błękitnych i zielonych mórz. Trzymając się za dłonie, czujemy dresz naszych ciał i pragniemy unieść się na cichej fali w tańcu zmysłów. Twoje słowa oczarowały mnie. Szepczesz tak słodko,tak czule, że nie mogę oprzeć się. Płynąc w tańcu z Tobą w przestrzeni z całą namiętnością, w pełnym uniesieniu, zjednoczeniu i spełnieniu, zasnęlibyśmy utuleni niczym syte dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julian Tuwim Ty Ty trzymasz mnie na ziemi, Ty wznosisz mnie do nieba, Tyś jest mi tutaj wszystkiem, Po co aż tam iść trzeba. O tobie wiem jedynie I tylko Ciebie umiem. Na świat machnąłem ręką: I tak nic nie zrozumiem! Co krok to nowa droga! Co myśl to otchłań wrząca. Ty jedna odpowiadasz, Mówiąca czy milcząca. Krwi słucham twego serca, Bijącej w białej piersi I trwam miłością błędną W tym życiu, pełnym śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy nas stój, rano wieczór we dnie w nocy, bądż mej kochanej i mnie, ku pomocy strzeż duszy i ciała jej i mojego, doprowadż nas do Królestwa Wiecznego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skomplikowanie sytuacji jest sprawą bardzo prostą, ale jej uproszczenie - bardzo skomplikowaną. - Prawo Meyera W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, że to, co do nas wraca jest zawsze lepsze od tego, co dajemy. Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną niż nasze działanie. - Orison Swett Marden Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia. - Herodot Kiedy Bóg chce Ci zrobić podarunek, zwykle opakowuje go w kłopot. Im większy podarunek otrzymujesz, tym większym kłopotem Bóg go maskuje. - Norman Vincent Peale Każda porażka niesie w sobie ziarno równej lub nawet większej korzyści. - Napoleon Hill Kto z mądrym przestaje – nabywa mądrości. - Pismo Święte Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem. - Vernon Wolfe Jesteś młody, dopóki wierzysz w życie. - Michael Benedum Ludzie są szczęśliwi dokładnie w takim stopniu, w jakim chcą być szczęśliwi. - Abraham Lincoln Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem. - Arystoteles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co za nami i to, co przed nami ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas. - Olivier Wendell Holmes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli święto Bożego Narodzenia niesie z sobą pewną tęsknotę i tak wiele czułości, tyle poruszających nas uczuć, to dlatego że przywraca naszym oczom obraz najkruchszego dzieciństwa. Widzimy w niej równocześnie i piękno, i niewinność, kruchość istnienia i opiekę, jakiej się ona domaga, i miłość, której od nas wszystkich oczekuje. - kard. Jean-Marie Lustiger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lubię ten wiersz:-) jeszcze chwila, może dwie kiedy mrok zgasi dzień będziesz obok mnie leżała będziesz mi opowiadała swoje piękne sny w których tylko my zawsze razem, cali w bieli jak niebiańscy są Anieli chadzający pośród chmur a nad nami głosów chór niosę dla cię naręcz kwiatów fiołków, astrów i bławatów rozsypuję je pod stopy zrywam słońcu promyk złoty wplatam w twoje długie włosy złocą się jak zboża kłosy opromienia ciebie całą upragnione drżące ciało to dla ciebie moja miła byś szczęśliwą zawsze była w moją miłość nie zwątpiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×