Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

a w samotności przychodzi najwięcej ciemnych myśli... razem można więcej,a gdy się kocha i jest się kochanym można wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ktoś,kto zaczął wątpić, powiedział kiedyś: "To prawda, że po smutku przychodzi radość, ale po radości znów przychodzi smutek". Po każdej jesieni przychodzi zima. Ale po każdej zimie przychodzi wiosna. Jeśli będziesz oczekiwał tylko jednego- nie unikniesz rozczarowania. Jeśli otworzysz się na wszystko, co niesie życie- poczujesz jego smak. Mądrość nie polega na rezygnacji z tego, czego się pragnie, ale na przyjmowaniu tego,co przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze życie jak maleńka łupinka rzucana. Na wszystkie strony,na wzburzonych falach. Raz toniemy ...zalewani rozpaczą bez granic, To znów unosimy się na powierzchni oceanu, Dzięki miłości co nam skrzydeł dodaje... A my płyniemy...płyniemy...płyniemy... I tak ten rejs trwa w nieskończoność, A my wciąż cichej szukamy przystani, Co nas szczęściem i miłością mami... Czasem ktoś utonie,czasem wypłynie Niespodzianie na powierzchnię... Ktoś kapitanem zostanie,ktoś inny ... Wyskoczy z łódki...a przecież żywot nasz krótki, Więc nie dajmy się rozpaczy i przypnijmy skrzydła, A wichry wiary i nadziei niech niosą nas ku górze, Serce niech płonie i przyświeca nam w mroku I płyńmy przed siebie...ku wymarzonej wyspie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc przez pola, idąc przez łąki idąc przez lasy zielone, wspominam co było rozważam co będzie zanurzam się w szarą udrękę wtem, nagle na drodze spotykam wędrowca co wtapia się w tło które widzę, przechodzi mi drogę nie mówi mi słowa, oddala się znika czym prędzej, ja dalej podążam tym szlakiem zielonym i widzę trzy drogi rozstajne, stanęłam i stoję rozważam gdzie pójdę i nagle olśnienia doznaję, gdy pójdę tą z prawej - dobrobyt mnie czeka, szacunek i miłość bez granic, gdy pójdę tą z lewej czekają mnie ciernie i wiatr w oczy dmuchał mi będzie, lecz jest jeszcze jedna - podążę przez środek tą droga ciekawość mnie wiedzie, ta droga jedyna, ta droga ostatnia, ta droga to me przeznaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy człowiek zmierza ku swemu przeznaczeniu,często musi zmieniać kierunek. Niekiedy zewnętrzne okoliczności są silniejsze i jest zmuszony stchórzyć,poddać się.Lecz nikt nie może tracić z oczu tego,czego pragnie.Nawet kiedy przychodzą chwile,gdy zdaje się,że świat i inni są silniejsi.Sekret tkwi w tym,by się nie poddać. dobrej nocy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Wiecie co to prawdziwa miłość? Prawdziwa miłość to stan,w którym wszystko odbiera się sercem. Wtedy niezależnie co kto pisze, mówi, sercem odbiera się jego emocje. Czuję wielką przyjaźń płynącą od Ciebie, czuję taką samą tęsknotę,która i mnie doskwiera, Źle znoszę wszelkiego rodzaju testy, mam już tylko jedno pragnienie , choć raz spojrzeć Tobie w oczy, A jakie jest Twoje marzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wiem ,że to Ty,od momentu gdy Cię spotkałem mam gorące serce, chodzę uśmiechnięty i jestem cały w skowronkach. Skoro czujesz to samo ?skąd to błądzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa. Jestem Synem Boga, całkowitym, uzdrowionym i doskonałym, jaśniejącym w odzwierciedleniu Jego Miłości.We mnie uświęcone jest Jego stworzenie i zagwarantowane życie wieczne.We mnie miłość jest uczyniona doskonałą, lęk niemożliwy, a radość ustanowiona bez przeciwieństwa.Ja jestem świętym domem Samego Boga.Ja jestem Niebem, gdzie zamieszkuje Jego Miłość.Ja jestem Jego świętą Bezgrzesznością, albowiem w mojej czystości spoczywa Jego własna. Amen. Trwale i wytrwale, Dziękuję Tobie Dobry Boże,że PRZYPROWADZIŁEŚ przed me oblicze Tą piękną ,zgrabną,inteligentna,pachnąca kwiatem lotosu,pełną czaru słodką, moją połówkę,której serduszko słyszę u siebie,a KTÓRĄ KOCHAM OD ZAWSZE. W imię Ojca i Syna I Ducha Świętego .Amen. Ojcze nasz, któryś jest w niebie, modlę się do Ciebie, pozwól spotkać mą połówkę, abym także mógł być w niebie, święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Albowiem Twoje jest Królestwo potęga, i chwała na wieki wieków. http://www.youtube.com/watch?v=1li8qX5shac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wibracja 11 oznacza inteligencję, bystrość umysłu, sukces, władzę. Numerologiczne jedenastki rzadko pozostają niezauważone, są uznawane za osoby wyjątkowe z silną osobowością. Cechuje je kreatywność, uduchowienie w wysokim stopniu, odwaga, humanitaryzm, idealistyczne podejście do świata, chęć tworzenia i uczestniczenia we wzniosłych przedsięwzięciach. Mają wielki dar przekonywania i charyzmę. Uważa się, że osoby posiadające tę wibrację mają szczęście w każdej dziedzinie, prócz sfery materialnej. Jedenastkom łatwiej jest osiągnąć uznanie i sławę. Ich zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc, wsparcie, poświęcanie się dla innych. W wybranej przez siebie dziedzinie mają szansę stać się mistrzami. Obdarzone wspaniałą intuicją, uduchowione, otwarte na drugiego człowieka, współczujące, tolerancyjne jedenastki nie mają problemów z pozyskaniem zaufania i szacunku wśród ludzi. Jedenastki mają przenikliwe umysły i wspaniały dar przewidywania, wspaniale sprawdzają się w dziedzinach takich jak astrologia i w innych naukach ezoterycznych. Mogą być również wspaniałymi nauczycielami, psychologami, a także artystami. Uzdolnienia artystyczne to ich kolejna zaleta. Jedenastki pozostają wierne swoim ideałom, nie ulegają wpływom innych ludzi i nie są konformistami. Uparcie trzymają się swoich zasad. Nawet w obliczu wielkich osiągnięć potrafią zachować skromność, ponieważ to, co robią nie jest na pokaz i dla zdobycia poklasku i uznania. Bezinteresowność, wielkoduszność, serdeczność i chęć służenia innym, gotowość do pomocy sprawia, że stają się wzorem godnym do naśladowania. Jedenastki mają wiele talentów, moc i możliwości, ale nie w każdym przypadku zostają one dobrze wykorzystane. Realizacja negatywna opisywanej wibracji może przejawiać się w egocentryzmie, oderwaniu od rzeczywistości, zbytnim idealizowaniu, odczuwaniu napięcia. Ponadto możliwe są wahania nastroju, melancholia, nieśmiałość, brak wiary w siebie, niedowartościowanie nawet mimo wielu sukcesów i dokonań. W miłości jedenastki są bardzo oddane, wierne, kochające i czułe. Długo szukają swojego ideału, ale gdy znajdują to potrafią kochać całym sercem i nie mają problemów z dochowaniem wierności. Jedenastki są stałe w uczuciach, cenią stabilizację i bezpieczeństwo emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×