Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

dzięki Gniewko!!! tak pięknych życzeń nie znalazłam ..ale... Wesołych Świąt Ci życzę, mimo że Cię nie widzę, mimo że Cię nie słyszę, Chcę się podzielić opłatkiem z Tobą, mimo, że w te święta nie zabawię Cię rozmową, zapewne słów ciepłych bym nie pożałował, były by prezenty, nieustająca ciepła rozmowa, nie jedną kolędę razem byśmy zaśpiewali, potraw dwanaście byśmy zdegustowali, wszystko w atmosferze cudownej Wigilii, magicznego święta,w którym każdy o swoim bliskim pamięta, w niepamięć idą kłótnie i rozterki, magiczny czar w każdą duszę wstępuje, każdy na swój sposób swoją bliskość drugiemu ofiaruje, wszyscy są życzliwi i hojni, tak jak ja dzisiaj dla Ciebie. Zaraz mam takie jedno małe życzenie, aby miłość i dobroć nie trwała jeden dzień, lecz wieczność ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy w mroku światłem świec rozjaśnionym wieczerza już czeka na obrusa bieli, wszystkim Wam bliskim, chociaż oddalonym ślę myśl moją z prośbą, byście ją przyjęli i opłatek ze mną dzielić dzisiaj chcieli. Wigilia, piękne rodzin zbratanie, kiedy nas bliscy otoczą w krąg, kiedy się kruchy opłatek łamie, wśród dobrych życzeń na cały rok usłyszcie ode mnie WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! http://www.chwilkawytchnienia.com/Boze_Narodzenie/Oplatek.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby spełniły się wasze najskrytsze marzenia, a radość i szczęście gościły w waszych sercach niezmiennie... każdemu z was życzę by znalazł miłość swego życia...tą drugą połówkę, z którą spędzi resztę swych dni...z którą będzie szczęśliwy za młodu idąc pod rękę, równie szczęśliwy wychowując dzieciaki w których widzieć będzie swą miłość...i także w jesieni życia idąc za ręce wzajemnie się wspierając i przekazując sobie energię...patrząc na to co przez lata wspólnie się dokonało...takiego szczęścia wam życzę...i tego by ten rok wam je przyniósł...szczęścia które nigdy się nie skończy - nawet u naszego Ojca w Niebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Ciebie Jezu mój mały, ciche błagania ku niebu ślę. Twojego przyjścia czeka świat cały, sercem gorącym przyzywa Cię. Spójrz, tęskniony na tej ziemi, przybądź Jezu pociesz nas! Szczerze kochać Cię będziemy, przyjdź o Jezu, bo już czas! Usłysz, Maryjo głos twoich dzieci, Tyś naszą Matką na każdy dzień. O, daj nam Słońce, które rozświeci grzechu i błędu straszliwy cień. Spójrz, tęskniony na tej ziemi, daj nam Zbawcę, Dziecię Twe. My dla Niego żyć pragniemy, Jemu damy serca swe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gniewko widzę,że wszystko robisz aby nas rozweselić....nie wiem czy Hakuna jest w stanie się uśmiechnąc po tym co widziałeś.....sama mam kaca .....no ale zdaża się.. Gniewko a czy Ty list wysłałeś do Mikołaja ...byłęś grzeczny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no "grzeczny" to pojęcie wzgędne;), wiesz jak to czasem jest, jak się cosik przeskrobie - ale na pociechę dodam że malutkie drobnostki;) zazwyczja z łakomstwa;)...a czy przyjdzie...może znajdzie to serce które zgubiłem... aha, Delfinko iiii jeszcze jedno...tego wam jeszcze życzę http://3.bp.blogspot.com/_T1zeMj50CIc/SwQAs1Pl7OI/AAAAAAAADI4/Qx87PNW1cXY/s1600/PB185443.JPG 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz coś czuję, że ten nadchodzący rok będzie dla każdego z nas wspanialszy...Delfinka, Hakunka i cała reszta pakujemy nasze sprawunki do toreb i jazda z nimi w kąt by ich nie widzieć - liczy się tylko usmiech i radocha z nią przez życie:)...dzięki z serducha:)...i wiesz co (tak zwyczajnie)...i ty tak będziesz;)... http://epps.pl/prezentacja/Golebia_Milosc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak myślisz ....to myślę ,że tak będzie🌼 Gniewko chyba pora się trochę zdrzemąć....jak sądzisz??? Miłych snów i tak z ❤️ dzięki!!! Jutro zajrzę ..ale zapewne na krotko;) Jeszcze raz RADOSNYCH ,BŁOGOSLAWIONYCH ŚWIĄT życzę Hakuniu TOBIE rownież....❤️jestem z Wami cały czas👄 a jeszcze tak na koniec http://www.ewa.bicom.pl/czas/wrs9.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Szczęść Wam Boże i przepraszam. Mnie to wewnetrznie sparaliżowało..... życze wszystkim zdrowia nieustannej pogody ducha spełnienia mażeń wokół szczesliwych powrotów do domu słodkości i ludzkiej życzliwości. 🌻 🌻 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ma dla Was życzenia na wesoło - Dużo szczęścia, eee... to banalne.;] Dużo seksu,aaa... to normalne. ;D Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. ;| Oj po prostu Wesołych Świąt!; ))) Już mikołaj leci z nieba już choinka stoi gdzie trzeba już prezenty po choiną śmieszne i najskrytsze marzenia spełnij jak trzeba Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z Marzeń skrytych w głębi. święty Dziadek może spełnić. Pięknych i radosnych chwil życzy 👄delfince ,haku i gienkowi Andrzej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!!! W życzeniach jest także zawarta reklama Coca Coli, błagam nie pijcie tego,to jest silny odrdzewiacz do metali, sprzedający się wyłącznie na takich sztuczkach czyli przyczepianiem do czegoś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ladnakartka.pl/kartki/44/5/d/532.jpg Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść… Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia… To noc wyjątkowa… Jedyna… Niepowtarzalna… Noc Bożego Narodzenia… Niech te święta będą najcudowniejsze. Niech w waszych domach zabłyśnie promień miłości, którego wam tak długo brakowało! Prezenty niech będą skromne, ale dane z serca! A Nowy 2010 Rok niech przyniesie same dobre chwile! Wesołych i spokojnych świąt życzy… Kochani niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru, Przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia, Żyje własnym pięknem. A Nowy Rok 2009 obdaruje Was, Pomyślnością i szczęściem. Życzę Wam Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia. GNIEWKO,HAKUNA SŁONECZKO ,ANDRZEJ wszystkim z całego❤️ RADOSNYCH ,RODZINNYCH ,BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT ŻYCZY DELFINA „Jezus przechodzi dzisiaj pośród nas…” Radosnego oczekiwania i gotowości na przyjęcie Bożego Syna do swego życia, Mocy Ducha Świętego, który pomoże nam uwielbiać Boga i zasiewać ziarno pokoju wśród Bliskich, wielu darów Bożych w Nowym …. Roku!:):):)DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie znow pomijasz
spokojnych i magicznych, tak pod wzgledem matafizycznym jak i dotyczacym ciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziez bym smiala
nawet balabym sie pomyslec a co dopiero napisac:) co nie zmienia faktu, ze o mie ni slowa. odeszlam w zapomnienie? tylko mgly nie ma, wec jak? rozplynuelam sie w nicosci rzeczywistosci? taak t chyba magia swiat juz dziala. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×