Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

uch nie tylko ty się dostać nie możesz...no ale cierpliwość to podobno cnota:) :)...oj szkolą nas tu, co:)...a co do sanek to hihi...no nie przyznaję się bez "bicia" nie miałem jeszcze tej przyjemności zjazdu na worku...choć czasem miałem wrażenie że sam nim jestem;) no wiesz jak sie łączyło sanki by taki mały "pocią zrobić i z górki zjeżdzało się w kilka osób...no to na dole miałem szczęście jeśli lądowałem w środku;)...a wyjątkowe jak tak jechałem:):) http://www.youtube.com/watch?v=gTozhxuef1o&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Słodkich Miłych Snów... ..."To, co dobrym i słodkim snem zwie się niech Ci Anioł na skrzydłach przyniesie... Księżyc niech Cię do snu utuli, Gwiazdka- bajkę opowie... A Nocna Cisza, nim wstanie świt, w Krainę Snów niech Cię porwie"...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka na dobranoc To jest bajka na dobranoc Nie wiem jak mam zacząć Zamknij oczka, wycisz się W sen głęboki wejdź Ta historia jest prawdziwa Choć tak dawno się zdarzyła Był raz książe z księżną śliczną Byli piękni ponad wszystko Mieli złoto, zamek wielki Komnat tysiąc i sukienki Czego tylko dusza pragnie Mieli wszystko, więcej nawet Jednak w oczach czegoś brak Magii uczuć, zwykłych spraw Nie wiedzieli czym uśmiech jest Fascynacja, zachwyt serc Smutek i brak szczęścia w nich W tym bogactwie przez życie szli Chcieliby Miłość poznać Lecz nie taka sprawa prosta Próbowali wiele razy Sposobów milion, na nic Złoto w szarość się zmieniało Coraz smutniej w sercach było Aż tu nagle babcia z dziadkiem Przytuleni idą strasznie Widząc to oniemieli Czym jest Miłość zrozumieli Żyć dla siebie, nie przy sobie Kochać, tęsknić, to jest ważne I od tamtej chwili Nie mogą się sobie nadziwić… http://www.youtube.com/watch?v=ThV-irL4TJc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz czasem marzenia senne się spełniają...i ja także wierzę w nie...a to marzenie dziś oby się spełniło nie tylko mnie... w pewnej bajce tak o tym marzeniu piszą - "w pewnym zakątku świata żyła kiedyś pewna kobieta i pewien mężczyzna, których miłość nie przestawała rosnąć od pierwszego dnia ich poznania się. Byli bardzo ubodzy i wiedzieli, że każdy z nich nosił w swoim sercu niezaspokojone pragnienie: on miał w swojej kieszeni złoty zegarek, który otrzymał od swojego ojca. Z całego serca marzył o złotym łańcuszku. Ona posiadała długie, piękne i ciemne włosy, a marzyła o perłowym grzebieniu, którym, niby diademem, mogłaby je ozdabiać. Z biegiem lat mężczyzna coraz bardziej marzył o grzebieniu, kobieta natomiast robiła wszystko, aby móc zdobyć dla niego złoty łańcuszek. Od długiego czasu wcale o nich nie rozmawiali, ale ich serca nie przestawały myśleć o tym ukrytym marzeniu. Rano w dziesiątą rocznice ich poznania, mężczyzna spostrzegł zbliżającą się w jego stronę uśmiechniętą kobietę. Jej głowa była pięknie ostrzyżona i nie posiadała już swoich lśniących i długich włosów. - Co z nimi zrobiłaś, kochana? - zapytał pełen zdziwienia. Ona otworzyła swoje ręce, w których migotał złoty łańcuszek. - Sprzedałam je, aby móc kupić złoty łańcuszek do twojego zegarka. - Ach, kochanie, co ty zrobiłaś? - powiedział mężczyzna, otwierając dłonie, w których trzymał cudowny perłowy grzebień. - Ja właśnie sprzedałem zegarek, aby ci móc kupić grzebień. I tak, wpadli sobie w objęcia, szczęśliwi z tego, że mają siebie nawzajem. Czy tam zdarza sie tylko w bajkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz długo by mozna o tym dyskutować....życie pisze rózne scenariusze.....ale chcę wierzyć,że tak jak każda bajka ma szczęśliwe zakończenie...tak ja proszę Boga o takie samei codziennie sie modlę.... - Boże proszę Cię odmień moje serce aby nie bało sie milosci i napelnij je spokojem i miloscią. Spraw abym poznala mężczyznę który mnie pokocha taką jaką jestem i z którym będę szczesliwa i którego ja pokocham bez leku całym sercem... proszę uczyń to.Amen http://www.youtube.com/watch?v=AdI0IWucVGo Gniewko idę spac.....wzruszyłeś mnie do łez....Dobranoc...:)dzięki tak po prostu dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...różne ścieżki są dla każdego przeznaczone...ważne by na odpowiednim "skrzyżowaniu" nie przegapić "tej" z którą się pójdzie tą wspólną... mam nadzieję, że wybaczysz mi mały "plagiat"...bo chcę jak Ty...Twymi słowy - tak pięknymi...też westchnąć o takie ciepło... - Boże proszę Cię odmień moje serce aby nie bało sie milosci i napelnij je spokojem i miloscią. Postaw na mej drodzę Bratnią Duszę którą pokocham bez lęku, a nasza miłość wspierana będzie przez przyjaźń, szacunek, szczerości, zaufanie, a przez to i o Ciebie Boże... proszę uczyń to. Amen... ...a Ty zobaczysz już tam gdzieś czeka na Cię... http://th.interia.pl/51,bef79371e1847201/serce.jpg 🌻 dobranoc ...to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-)🖐️witam nowego na pokładzie barki, niezłe utwory, ino uważaj bo jeszcze się w Tobie jakaś zakocha.:-)gdy będziesz dziewczyny od ciastek wyzywał:D Wpadam dziś tylko na 4,56 minut by pokazać jak bardzo lubię tańczyć i ulatniam się tą samą drogą co ten tancerz. http://www.youtube.com/watch?v=iQmBHHvmrD4&feature=related Siedzenie przy ekranie jest bardzo niezdrowe :-), zdecydowanie wolę spacery i oglądanie piękna połyskującej gwiazdy.Ale przyzwyczaiłem się do tego,że mnie nikt nie słyszy ... Pozdrawiam Wszystkich i Do miłego znowu :-) kiedyś tam🌻:-) http://www.youtube.com/watch?v=dHyR4ZzA2R0&feature=related 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(¯`•´¯) .`.♥•.,(¯`•´¯) ...(¯`•´¯)♥•´ ...•♥.,.•´WITAM SERDECZNIE 🌼 •♥ „Uśmiechnij się do mnie czasem Panie Słonecznie - na całe niebo Daj mi pogodę na jesienne dni Tak bardzo dzisiaj potrzebną I nie licz mi grzechów Panie Bo przecież kto ich nie ma Puszczaj latawce dobrych dni I jeśli możesz przebacz…” (¯`•´¯) .`.♥•.,(¯`•´¯) ...(¯`•´¯)♥•´ ...•♥.,.• PIĘKNEGO DNIA ŻYCZĘ ´♥•´DUŻO RADOŚCI W SERCU:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze serce "Pewien młodzieniec chwalił się że ma najpiękniejsze serce w dolinie. Chwalił się nim na rynku i zebrał się ogromny tłum by je podziwiać bowiem było w swym kształcie perfekcyjne. Nie miało żadnej skazy, było przepiękne, gładkie i błyszczące. Biło bardzo żywo. Chłopak krzyczał na cały głos że nikt nie ma piękniejszego serca od niego i wszyscy mu potakiwali bowiem jego serce było idealne. Jednak w pewnym momencie jakiś strzec z tłumu krzyknął: Dlaczego twierdzisz że twoje serce jest najpiękniejsze skoro moje jest o wiele piękniejsze od twojego. Młodzieniec bardzo się zdziwił słysząc te słowa a potem spojrzał na serce starca i się zaśmiał. Serce starca biło bardzo żywo, być może nawet żywiej od serca młodzieńca ale było to serce poorane rozlicznymi bruzdami, serce w którym było wiele brakujących kawałków. Wiele tez w nim było kawałków które do tegoż serca nie pasowały. Było to serce brzydkie które w żaden sposób nie mogło się równać z nieskazitelnym sercem młodzieńca. Chłopak zapytał się dlaczego starzec uważa że jego serce jest piękniejsze skoro wszyscy widzą, że nie jest ono nawet w części tak piękne jak jego własne serce. Wtedy starzec rzekł, że w życiu nie zamieniłby tego serca na serce młodzieńca. Powiedział też aby młodzieniec spojrzał na jego serce i wskazując na blizny rzekł. Widzisz te blizny i brakujące kawałki. Nie ma ich tu dlatego, że ofiarowałem je z miłości dla wielu osób a niesie to ryzyko bo często się zdarza, że sami ofiarowujemy uczucie dla innych , ale oni nie dają nam nic w zamian. Stąd te blizny bo choć dałem im cześć swojego serca, oni nie dali mi nic. Jeśli natomiast spojrzysz uważnie dostrzeżesz, że wiele kawałków do mojego serca niezupełnie pasuje. Są to kawałki serca innych, które oni mi ofiarowali i które znalazły stałe miejsce w moim sercu. Dlatego moje serce jest piękniejsze od twojego. Natomiast te bruzdy, które widzisz zrobili ludzie nieczuli, ludzie, którzy mnie zranili. Wtedy młodzieniec spojrzał na starca, zrozumiał i zapłakał. Potem wziął kawałek swojego przepięknego serca i ofiarował go starcowi, a starzec zrobił to samo. Padli sobie w ramiona i rozpłakali się po czym odeszli razem w wielkiej przyjaźni. Młodzieniec włożył część serca starca do swojego serca w miejsce brakującego kawałka który dał starcowi. Ten nowy kawałek pasował tam, choć nie idealnie, co zmąciło doskonałą harmonię serca młodzieńca. Nigdy jednak wcześniej serce młodzieńca nie było tak piękne jak w tym momencie i młodzieniec dopiero teraz to zrozumiał Pracuj tak, jakbyś nigdy nie potrzebował pieniędzy, tańcz tak jakby nikt na ciebie nie patrzył i zawsze kochaj tak jakbyś nigdy wcześniej nie kochał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×