Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MILKKA

WARGI sromowe a STOSUNEK

Polecane posty

Gość Przem
Mam 54 lata a moja pani 55 oboje po rozwodach. Ale moja pani ma bardzo ciasna p**de i nic z nij nie wystaje ot taka wygolona buleczka. Ja z kolei mam dosc grubego chu.a i zawsze gdy go wkladam do pochwy ona musi rekoma rozszerzac wargi aby uniknac bolu. uwielbiamy minetke a ona lubi brac mojego k****a do ust. Zaznaczam ze urodzila 3 corki i wczesniej miala innych partnerow choc sama przyznaje ze mieli ciensze chuje. wniosek taki ze wielkosc warg sromowych nie zalezy chyba od czestosci ich masowania. To chyba zaleznosc genetyczna. Dodam ze mojej ex wszystko z p***y wylazilo na wierzch i zawsze byla rozwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleczkazpodwóreczka
mam 55 lat, zawsze miałam duże wargi i zgrabną figurę, nawet na plaży widuję zachwycone spojrzenia młodych facetów, kiedyś taki facet z parawanu obok pokazał mi jak to na niego działa, skorzystał z okazji że jego młoda żonka poszła z dzieciakiem na obiad i zonanizował się patrząc mi w oczy, a ja się odwdzięczyłam Mu odsłanając moje fartuszki i wkładając paluszek. do końca pobytu co dzień powtarzalismy to sobie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka12345
Jak dla mnie , powinien być przymus od Państwa na operacje wielkich warg sromowych i wydłużonej łechtaczki.Raz widziałam u koleżanki i nie dobrze mi sie zrobilo aż :( Podczas rozmowy z chłopakiem, utwierdziłam się w tym przekonaniu i dziękuję każdego dnia za piękną anatomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA 44
No nie wiem tak do końca czy wielkość warg sromowych i łechtaczki zależy od ilości stosunków i wielkośc***enisów, ja nie jestem już młoda, a dziewicą tym bardziej nie jestem, przetestowałam ich mnóstwo i w różnych rozmiarach hi hi hi, ale zawsze miałam wąską c**eczkę z małymi wargami i małą łechtaczką nawet po urodzeniu dwójki dzieci, Panowie chętnie mi ją liżą, myślą że na pewno jestem bardzo wyposzczona i to właśnie oni są tymi pierwszymi od długiego czasu dla mnie, jest to bardzo miłe i lubię takie komplementy, chociaż rzeczywistość jest trochę inna hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleś
@ fatum 2009.10.14 : zwinność małpy, siłę słonia daje częste bicie konia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCEK 55
No wiesz ASIU, może do końca aż tak nie zależy to od ilości stosunków, ale ja powiem Ci tak, moja żona przed wyjazdem do USA miała taką normalną, małą c**eczkę, chociaż też dziewicą nie była i miała już swój przebieg i swoje latka też, ale jak wróciła do domu po trzech latach pobytu tam to jej wprost nie poznałem, z jej wąskiej c**eczki zrobiła się wielka rozklapiała p***a, wargi jakoś się wyciągnęły i sflaczały, wielka sflaczała łechtaczka jej wisiała a otwór, to już przepaść się zrobiła, nic nie czułem podczas stosunku z nią, zero przyjemności, twierdzi że tak ją urządził jeden murzyn u którego pracowała, lecz ja myślę że to trzeba pomnożyć przez ileś setek, co o tym myślicie szanowne Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają duże ! Jest co pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja żałuję że pieprzyłam się z murzynami w Anglii, chciałam spróbować, spróbowałam i trzeba było skończyć tak jak koleżanka zrobiła, puszczała się tylko z białymi i jest ok, a mnie murzyni pizdę rozjebali tak jak dla żony Lucka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację przedmówczyni, ja też zrobiłam taką głupotę, jak wróciłam do domu, jak mąż zobaczył moją rozjebaną pizdę to mnie zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, zawsze gdy wracam z wakacji jestem jakaś taka rozepchana i motyl mi zwisa. Dopiero po kilku dniach ci/pka wraca do normalnych wymiarów. No ale wakacje są po to, aby korzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.14 Gdy pchają ch/uje, to jeszcze nic, ale te wibratory, butelki, marchewki, albo cukinie, to dopiero potrafią pi/zdę rozciągnąć. A ja miałam kiedyś takiego faceta, który uwielbiał wkładać mi tam rękę. I mieszał, mieszał, jakby drobnych szukał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację przedmówcy, ilość stosunków nie ma znaczenia dla cipki ale wielkość penisów i ilość stosunków i nimi już tak, one rozciągają mocno cipkę i wtedy wargi sromowe robią się obwisłe i zwiotczałe, no i bardzo nieapetyczne, moją żonę tak rozepchali w Anglii po trzech latach pobytu, tak że teraz nawet nie wstaje mi na jej widok, wolę bzykać koleżanki z pracy a kiedyś było odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCICA 52
Masz rację smutny przedmówco, dymaj koleżanki bo z żoną już nie będziesz miał rozkoszy jak tak ją rozepchali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest KOCICA, moją żonkę też tak rozepchali w USA, przyznała się tylko do jednego murzyna z wielkim fiutem ale ja jej nie wierzę, na pewno wielu musiało ją dymać i to wielokrotnie bo jest kompletnie rozciągnięta z obwisłymi i flakowatymi wargami sromowymi a jak wyjeżdżała to miał taka śliczna i wąską c**eczkę tylko pieścić i lizać ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISKA 4o
Masz rację przedmówco, smutne to ale prawdziwe, ja w UK miałam ciężką pracę na zmywaku przez 16 godz. dziennie to było dla mnie za dużo i za ciężko jak na moją drobną posturę''45'' kg, zaczęłam dawać szefowi, dał mi lżejszą pracę i zamieszkałam sama, potem zaczęłam dawać innym facetom za kasę, klientów miałam dużo, po kilka stosunków dziennie, ale byli i tacy z naprawdę dużymi...to oni tak mi rozepchali...że aż mnie...bolała po licznych stosunkach z nimi. Po powrocie mąż powiedział że nie poznaje mojej...ale kasa którą przywiozłam zrobiła swoje, kupiliśmy mieszkanie i mąż jakoś to przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan2
sam bym taką posuwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czesto sie masturbuje i nic mi nie uroslo i nie zaczelo zwisac. Ja mam c**eczke gleboko schowana i jest malutka i waska. Kazdy facet mi mowil ze jest bardzo piekna. Ze rozowiutka i ciasna i mimo wieku wyglada caly czas jak mlodziutka muszelka. kazdy ma inny gust oraz inna anatomie i nie trzeba robic sobie sztucznych kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISKA 4o
Ja też taką miałam, ale masturbacja wcale nic tu nie zmienia, po prostu nie ma wpływu na wygląd ...natomiast liczne stosunki z mężczyznami którzy są naprawdę dobrze obdarzeni powodują u nas takie zmiany w wyglądzie no i odczucia przy stosunku z facetami którzy mają mniejsze rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzech latach stosunków z czarnymi w USA wróciłam do domu z kompletnie rozklepaną cipą, jak mąż zobaczył to chciał mnie zostawić ale jak policzył kasę to się udobruchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, nie ma nic za darmo, ilość stosunków nie ma znaczenia ale jak dołożyć do tego wielkie penisy to już one swoje zrobią, mnie też tak rozlużnili cipkę Panowie bardzo dobrze obdarzeni, z początku trochę bolało ale z biegiem czasu była pełna rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden murzyn w UK rozepchał moją pochwe bardziej niż dziesięcioro polaków z dużymi członkami którzy posowali mnie w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją żonkę też rozepchali w UK, przyznała się tylko do jednego Holendra ale ja w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ten Holender miał na imie Mahmud i skóre ciemną jak szuwaks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaką miał skórę ale na pewno miał wielkiego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale bardzo liczne stosunki z facetami bardzo dobrze obdarzonymi bardzo rozlużniły moją c**eczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona pracowała 3 lata w UK, pewnie ujeżdżali ją faceci z wielkimi kutasami bo wróciła do domu z mocno rozciągniętą cipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan2
gość widać za mało ****asz ze ci czarni ******* żone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno mieli większych niż moje 17cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 18 cm i grubości 11-12 cm oczywiście w zawodzie. Nie mam kompleksów. A żoneczka cipkę ma super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×