Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

Hej dziewczyny Ja Wam polecam ww linki - super info o żywieniu i odchudzaniu na podstawie których zaczęłam się opierać i stwierdziłam że nie miałam pojęcia o wielu rzeczach.;) U mnie dziś w sumie ok - jedynie u babci poczęstowałam się kawałkiem ciasta - mogłam co prawda odmówić ale zjadłam sobie.;) Babci podarowałam nalewkę babuni i bombonierkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna h-powodzenia na egzaminach :):) a guma do zucia niejest zimna:D a mi sie po niej zawsze jsc chce:( wzmaga glod:( Doti-nie no babciny placek bylo trzeba zjesc:) ja poszlam do babci z bukietem tulipanow i od razu dziadkowi dalam czkolade:):) a pozniej wzielam ich na zakupy do nowo otwartego sklepu spozywczego :) a linki ktore dalas sobie jutro poczytam,bo dzis juz padam ze zmeczenia.. wiec dobranocka i do jutra wszystkim mowie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wlasnie po sniadanku-zjadlam platki z mlekiem wczoraj zgadalam sie z kolezanka i mowi mi,ze zaczyna diete DUKANA ta o ktrej pisalam wczoraj, ze jest ciekawa:) kupila ksiazke-kosztowala "az" 19zl :D:D kurcze moze Bog jakies znaki mi daje:D niebawem ide na spacerek sobie, ruszyc 4 litery :) pojawie sie pozniej ilego piatku laski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej ale tu dzis pusto... u mnie oki :) od 11.30 do 18.30 bylam w ruchu, bo wybralam sie na zakupy z mama:) na sniadanko zjadlam 2 kromki chleba z wedlina obiad-kawa i 2 galki loda kolacja-bagietka z wedlina i serem :) w srode sie wreszcie zwarze i zobacze jak po tym moim @ sie ma waga:) juz sie nie moge doczekac. ogolnie dzien byl oki pod wzgledem jedzonka i chodzenia, bo takie bycie w ruchu tez powoduje utrate kcal:) a jak Wam idzie laski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi siubasku idzie okei:) od jutra zacznie sie chyba moj horror, moj facet od jutra (tak zapowiedzial) skonczy sie moje uzalanie nad soba, bedzie moim prywatnym trenerem. on tez cwiczy wiec ja tez musze, i bedzie mnie pilnowal i jak bedzie musial zalozyc zamek na lodokw to to zrobi...hehehehhe albo po 18 bedzie pelnil warte przy niej. aha i wazenie tez bedzie przy nim bo wtedy bede miala stra zjesc cos w ukryciu przed nim bo to na wadze bedzie widzial............przy czym zapenil mnie ze smiac sie ze mnie nie bedzie, pogadalismy i on wie ze sie mecze wiec mi pomoze.................a jak bede mu jeczec ze nie dam rady to mam zapowiedziane lanie po dupsku w ramach masazu drenujacego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka dobry sposob Twoj facet wymyslil:D oby skuteczny,ale brzmi bardzo skutecznie :) no to jestem bardzo ciekawa jak Ci sie bedzie z nim trenowalo i odchudzalo i wazylo :) zdawaj relacje :) a dietke jaka trener Ci wprowadzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka to u niego MZ a czeciej i nic po 18 i 2,5 litra plynow dziennie, no zobaczymy, powiedzial ze w koncu chce mnie w jeansach zobaczyc bo juz nie pamieta jak w nich sexy wygladalam..powiedzialam mu ze za tydzien bo ja dziewczyny do zadnych sie nie mieszcze, lub wygladam jak wbita w zaciasne ...ohhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja gdzies przeczytalam ze jezeli chcesz schudnac 10 kg to musisz sobie zalozyc niedobor 500-600 dziennych kalorii i tak np jak ktos wazy 90kg chce wazyc 80 to musi miec niedobor 90000 kcal zeby je zrzucic i teraz liczba dni 900000/600=150 dni. czujecie 90000 kcal na minusie? rany boskie jak ja sobie to przeliczylam to dla mnie musze mies -65000 kcali to mi wychodzi 108 dni jezeli bede miala dziennie przez ten okres -600kcal matko boska!!! mam nadzieje ze to bzdury, ale musze sprawdzic io ile pamietam 1 g tl ma 9,1 kcal czyli chcac spalic 1 kg tluszczu musimy spalic 9100 kcal!!!! czy ja sie myle dziewczyny powiedzcie ze TAK:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka ale zagmatwane to co napisalas:D ja tego nie czaje i nie chce czaic nawet :) wiec nie pomoge Ci bo nie wiem :) ale chyba aby stracic 1 kg to trzeba spalic jakos tak ok 9000kcal. Tragedia. Ja dzis na sniadanie zjadlam platki z mlekiem 2 sniadanie-mc fluury :) Obiad-200gr frytek (robilam sama w piekarniku) Kolacja jogurt Ten lod i te frytki troche nie teges. W srode sie zwaze wreszcie,wiec zobacze jak tam moja waga. A gdzie sie podzialy pozostale dziewuchy??? Oliwka a co Ty teraz jesz?? masz jakas dietke wg ktoresz jadasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasku pzrepraszam zle skopiowalam, sama jak to teraz czytam to maaasakra no tak 9000, to zalezy tez od wagi, bo gdzies znalazlam ze trzeba 7000. w kazdym razie i tak przerazaja mnie te zera. dzis spalilam 511 kcal na rowerku zrobilam tez areobiczna 6 weidera na brzuch, troche pilatesu ,,......i jestem baardzo zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow oliwka super cwiczysz:) pozazdroscic :) ja jedynie jak mi sie przypomni to robie brzuszki,no ale chyba dobre i to :) a jak Ci idzie ta 6 weidera?? ja kiedys ja robilam,ale byla dla mnie za ciezka:( daleko juz jestes na niej?? wlasnie wrocilam z uczelni, ech sesja sie zaczela;/ dziewczyna H jak Tobie poszlo po weekendzie zaliczen??? :) Doti hop hop??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Siubasku jak tam waga Twoja ? Ja wczoraj dostałam @ i nawet się nie ważę.:) Jem sobie 5 zbilansowanych posiłków - nawet wczoraj i w sobotę bez słodyczy ( co najważniejsze ochoty na nie ) jedynie kilka orzechów włoskich do kawki. NAprawdę polecam Wam dziewczyny zdrowe odżywianie czy odchudzanie.:) Waga co prawda spada powoli ale tym się już nie martwię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti witaj :) fajnie,ze jestes :) Zwazylam sie niedawno, bo bylam mega ciekawa i juz nie moglam wytrzymac:) 70,5 kg:) Bylam tylko po sniadaniu :) wiec mysle ze oki :) jestem na dobrej drodze :):):) co mnie cieszy. Ale czulam po ciuszkach, ze jest oki, wiec tak za bardzo nie obawialam sie:):) Fajowo, moze wreszcie rusza sie cos :):):) A teraz smigam pisac prace moja mgr, bo mam do srody czas na oddanie 1szego rozdzialu:) a wieczorem wskakuje na rowerek-nie ma bata-musze sie przelamac wreszcie :) A u Ciebie Doti jak tam??? Z dietka ok?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie zauwazylam tego co napisalas o jedzeniu-ale dziwne-nie wiem jak to mozliwe:) no to super,ze waga spada i ze jest oki!! No dokladnie jak mowisz, zdrowe odzywianie i co najwazniejsze tych 5 posilkow. Ja ostatnio nawet zjadlam frytki czy lody a mimo to waga mi spada..tez wolno bo wolno ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dziewczyny masakara jak narazie 250 kcal od rana.ale naprawde nie mialam czasu zjesc. ale teraz mialam taka ochote na jedzenie a moj mi OJ NIE MOJA PANI, zadnych slodyczy!!! soczek ze swiezych owocow..i pije i wiecie co glod ustal:) dodatkowe ZDROWE kcal:) i zarza zrobie sobie kolacje:) upieklam wczoraj ciasteczka musli z zurawina i jedynie to moge jesc jezeli chodzi o slodkie:) ohhh dziekuje siubasku staram sie cwiczyc, dzisiaj tez, mam nadzieje ze spale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka jakie cisteczka z zurawina?? maja mniej kalorii?? i ja jeszcze ich nie znam??:D podaj przepis kochana,bede wdzieczna:D brzmia ciekawie:) 250 kcal to malutko, za malo!! jedz wiecej!! bo to niezdrowow tak malo jesc,nawet jak sie nie chce,to na sile jakis chociaz jogurt czy cos :) na na rowerku posmigalam dzis godzinke, wiec fajnie:) i skonczylam 1szy rozdzial pracy :D jupi :) a teraz do spanka, bo jutro znowu na rano :( buuu, ja chce wakacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak siubasku.. ja robie tak 2 szkl muesli(czyte) 1 szkl otrebow owsianych9 lub 3 szkl muesli, 1 lyzeczka sody,1 szkl maki( ja daje pol) 1 szkl cukru( ja nie daje, daje za to wiecej miodu) 200 gram masla. 5 lyzek mleka, i3 duze lyzki miodu(lub wiecej jak kto woli), 1 jajko zurawina, rodzynki, platki migdalow, 1 szkl kokosu(lub mniej) maslo, mleko i miod, podgrzewamy, musli mieszamy z maka, sosa, kokosem zurawina(suszona), rodzynkami( ogolnie wszystkie suszone jakie lubicie:) iz jajkiem .Potem dodajemy maslo z mlekiem i miodem, mieszamy, musi wyjsc tak kleista masa iale nie za luzna, ciateczka sie lepiej lepi ze wzgledu na miod,jak jest za bardzo sypka dodajcie mleka, miodu lub jajko:) ja pieke 20 min temp 180stopni ale patzrcie na nie moga sie upiec wczesniej ja jak zjem takie 2 to jestm full!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe oliwka ile takie ciastko ma kcal :) ale w sumie to dobry i zdrowy sposob jak sie chce cos slodkiego :) a co to znaczy? ja robie tak 2 szkl muesli(czyte) czyte?? hmmm co to znaczy czyte?? pewnie sie przejezyczylas,ale nie moge odpowiedniego slowa znalezc:) jedynie przychodzi mi do glowy slowo czyste:D ale to pewnie nie o to chodzi :) i te ciasteczka potem jak formujesz?? mniej wiecej jaka wielkosc?? i grubosc??? i chyba sa slodkie i wygladaja naprawde smakowicie :) ja dzis z jedzonkiem oki:) zjadlam: sniadanie-2 kromki razowca obiad-pol bulki i 2 lyzki lazani i pol szklanki soku i pol jajka (ale mieszanka) jakos dzis apetytu nie mam w lodowce mam zapas kefirow z bierdronki to sobie na podwieczorek wypije :) a jak tam odchudzanie z chlopakiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasko tak chodzilo mi o czyste musli ale mozesz dac tez juz owocowe, ale jak dla mnie wole sama sobie dodawac suszone owoce w jakis sposo to kontroluje co jem:) nie wiem ile maja kalorii ale trawienie mam po tym lepsze i zaraz po kaiwe i takich 2 ciasteczkach lece do WC:) co do wielkosci, ja uzywam do tego malej kopiastej lyzeczki:) grubosc nie wiecej niz 5 mm, moze co sie wydawac z sie rozleca podczas pieczenia ale nic takiego sie nie stanie:) ale poszukaj w necie przepisow na takie ciastka jest multum i znajdziesz dla siebie najlepszy przepis, ja swoj zmodyfikowalam, jak chcesz moge podac ci orginal:) i sam z niego wyjdziesz z wlasnymi fantazjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Weekend udany nie powiem :) Po pierwsze studia: Nie licząc jednego przedmiotu egzaminy do przodu :) a student bez poprawki to nie student także będzie dobrze :D Siubasku jak u Ciebie? Po drugie dietka: Nie było źle. Chociaż od poniedziałku jem bardzo ale to bardzo rożnie :) pozwalam sobie na wszystko, słodkie też :D nie jem tylko chleba. Od jutra oczywiście kolejna dieta cud :D już chyba się przyzwyczaiłam do „katowania” i mój organizm nie potrafi jeść normalnie (jak staram się jeść normalnie to upierdzielam wszystko co się da). Także jutro owoce potem warzywka itd. Chwilowo robię wole od kefirów nie chce ich znienawidzić :P Patrzy się też na mnie skakanka :D a ja nie mam do niej sił mam tylko lenia :) Powiedzcie mi dziewczyny czy jak wy ćwiczycie to w normalnym staniku czy zakładacie sportowy? Oliwko podziwiam cie, że odchudzasz się z chłopakiem. Ja bym chyba czuła za dużą presję i może trochę bym się wstydziła. Z drugiej strony dobrze mieć kogoś kto cie motywuje. Akże trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna H-wiiitaj :):) Doti cos ostatnio malo sie tu pokazuje:( ale mam nadzieje,ze nie opusci nas:) i fajne,ze Ty jestes:) u mnie na uczelni do przodu, dzis kolejne dwa wpisy :) od poniedzialku sesja i mam 2 egzaminy:) byloby wiecej,ale sie ugadalo :D na cale szczescie :) Ale widze,ze u Ciebie tez dobrze,to super:) a poprawka sie nie przejmuj, jak nie teraz to pozniej :) Ci wykladowcy juz tacy sa, ze nie przepuszczja wszystkich od razu,aby sobie nie popsuc chyba opinii :) dzis nam opowiadal cos o tym jeden doktorek nasz:) Ojej od jutra warzywka i owoce:) to powodzenia :D na pewno fajnie sie oczyszcisz i cialo bedzie delikatne:) A jak skacze na skakance,to zakladam stanik sportowy-kupilam sobie kiedys na allegro. Chociaz wtedy mialam cycki jeszcze wieksze,a teraz juz sa mniejsze,ale i tak wole jakos je usztywnic na czas cwiczen,bo bym je miala pod broda:D Oliwko- jesli to nie problem,to super,jakbys mi tez oryginalny podala przepis :) sprawdzony,to sprawdzony przepis :) Ale Twoja modyfikacja wyglada fajnie:) I chyba sie szybko robi prawda?? Ja na kolacje zjadlam banana jeszcze, a teraz sobie zjem 1 mandarynke :) chociaz juz spiaca jestem, bo poprawialam moja prace mgr, a to jest najbardziej chyba pracochlonne,gorsze od pisania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) ja dzis caly dzien w domku. Do poludnia cos tam robilam, a teraz sobie odpoczywam i buszuje po necie :) Dzis sie wazylam i waga znowu bez zmian, ale dobrze jest :) tendencja spadkowa. Bylam na chwile na dworze, dokarmialam wiewiorke, bo pomieszkuje u sasiadki na drzewach. Tzn wysypalal jej ziarenka i mam nadzieje,ze zje :) I jest na dworze ziiimno, do tego wiatr silny. Dobrze, ze dzis nie musze nigdzie wychodzic:) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Witaj Siubasku :) właśnie zauważyłam, że Doti mniej czasu poświęca kafe :) ja tez ostatnio nie miałam czasu :) ale już jestem i nie zamierzam was opuszczać :P Ładnie Siubasku oby do przodu i praca się pisze a kiedy masz ją całą oddać? Czy to zależy od ciebie? Pewnie, że się nie przejmuje poprawką, no bo jak student bez poprawki :P Dzionek owocowy udany. Przynajmniej na razie :) Moje menu: 2 pomarańcze (HAHA 3 ciasteczka pomarańczowe :classic_cool:), 3 mandarynki, 1 jabłko, 1,5 talerza zupki warzywnej (tylko z mrożonek) teraz zielona herbatka. Do snu jeszcze trochę czasu także na pewno coś zjem :) Zamierzam także w końcu poskakać na skakance, bo znowu się obudzę jak już będzie ciepło i będę chciała wyrzeźbić ciało w kilka dni. Szukam tylko motywacji do ruchu :D zawsze zastanawiam się po jakim czasie będą efekty :D bo im szybciej tym lepiej, wiadomo :) Któraś z was robi 6W? Oliwko? :) widzisz już efekty? Bo powiem wam, że ja dotrwałam do 42 dnia i nic tzn. brzuszek był twardszy ale tłuszczyku się nie pozbyłam :( a może połączę 6W ze skakanką? Pogubiłam się już. Sama nie wiem jakie ćwiczenia są najlepsze. A w dodatku mama zastanawia się nad kupnem rowerka stacjonarnego. Warto? Lecę na Majkę, bo mam już duże braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orginalny przepis na ciasteczka muesli 3 szkl musli 0,5 szkl cukru 1 szkl maki 1szkl wiorkow kokosowych 1 lyzeczka sodu 125 gr masla 2 lyzeczki proszku do pieczenia 3 lyzki mleka 1 jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno droga H :) Na brzuszek super jest 8 minutes abs ( na ytu tube do znalezienia bez problemu). Ale ja robie 150 brzuszkow dziennie-staram sie przynajmniej i tez sa efekty widoczne. Wiec polecam Ci :) Rowerek jak najbardziej super sprawa- dobry wieszak na torebki ;) hehe ale tez daje fajne efekty jak sie jezdzi :) ogladasz Majke i jezdzisz:) No Doti chyba o nas zapomniala :(:(:( szkoooda:( Ja tez nie zamierzam odchodzic, nawet jesli mam sama zostac,ale wierze,ze tak nie bedzie :) Prace mgr mam nie wiem do kiedy oddac:) ale w czerwcu pewnie jakos obrona, wiec pewnie jakos tak :) a pierwszy rozdzial do srody Pan promotor nam zmienil temin:D ale najgorsze to bedzie czytanie tego co stworzylam-ech. Nie moge sie zmusic:) Ja Majke niby tez ogladam dzien w dzien,ale przy okazji zawsze kompa mam na kolanach i cos robi,to z tego ogladania nic nie pamietam :( widzialam tylko,ze powiedziala,ze jest w ciazy, ale bez wyjasnien, wiec lipa:) Hehe a swoja droga to ja ostatnio tez cytologie sobie robilam:D mam nadzieje,ze nie mam w brzuszku zadnego stworka :) Nieduzo dzis kochana zjadlas, ale pewnie teraz sie czujesz lekko co?? Bo jak same owoce i zupka to lekkosc i jutro na wadze z pol kilo mniej :) Ja sie troche dziwie sobie,bo nie mam apetytu od paru dni:( dziwne, bo tak nie mialam nigdy i w sumie zmuszam sie aby jesc i nie wiem o co chodzi :( Mam nadzieje,ze to nie zadna choroba i ze wroce do normalnosci. I nawet mnie do slodkiego nie ciagnie :( dziewczyny mialyscie tak??? oliwka-dzieki za przepis :) no wlasnie powiedz jak to bylo z Twoja A6W?? uczysz sie gdzies? studiujesz?? skad jestes:D hehe sto pytan do :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje Siubasku - suuper że waga tyle pokazuje.:) Kurcze dobra jesteś - 150 brzuszków robisz z przerwami ? A6w - próbowałam ale nie dałam rady...A 8minAbs to o co w tym chodzi ? Życzę Wam studentki kochane pomyślnego zakończenia sesji - ale jak widzę całkiem dobrze sobie radzicie.:) Ja Was czytam tylko jakoś nie mam weny na pisanie.Chyba aura na mnie nie najlepiej wpływa. Ja przestawiłam całkowicie swoje myślenie i zaczęłam się inaczej odżywiać więc u mnie to już raczej nie jest dieta odchudzająca tylko dieta dobrze zbilansowana tzn.staram się aby taka była.Na razie jest ok.:) Zobaczymy jak dalej. ( W oparciu o te info które podałam Wam na początku tej strony ze Sportowego forum dyskusyjnego) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane w końcu ruszyłam tyłek :classic_cool: 30 min ćwiczeń! Normalnie jestem z siebie dumna. Obym wróciła do ruchu sprzed świąt :D 20 min na skakance plus 60 brzuszków (szybko wysiadłam) ćwiczenia rozciągające i 3 serie po 10 wymachów nóg na tzw. pieska :) Powiem szczerze, że bardzo chętnie jeszcze bym poskakała ale jak pomyślałam o jutrzejszych zakwasach …. Wrrrrr 8 min abs też kiedyś ćwiczyłam. Krotko bo nie widziałam efektów, a nie było efektów bo za krótko ćwiczyłam, no i taka ta moja motywacja :) 150 brzuszków to ładnie. I dokładnie to samo mam pytanie co Doti robisz seriami czy od razu Siubasku? Nad rowerykiem chyba się zastanowię bo i tak składamy się z mama na pół a co do torebek to święta racja (do jakiej znajomej nie pójdę albo u kogoś z rodzinki, roweryk służy jako wieszak na torebki i wyprasowane ciuchy do pracy :P) albo mogę oglądać Majkę oczywiście z komputerem na kolanach także ja też nie jestem za bardzo zorientowana o co chodzi :) Od ostatniego wpisu zjadłam jeszcze jabłko, mandarynkę, pół szklanki zupki i na koniec 1/3 kostki rosołowej :) Bardzo obfita kolacja. Lekko się jeszcze nie czuje, wręcz przeciwnie, a to dlatego że zaczęło mi jeździć w żołądku czyli małe oczyszczenie :) A w dodatku jestem przed @ więc czuje się taka duża :P Oliwko przepis, który podałaś brzmi całkiem nieźle i pewnie lepiej smakuje :) Jestem tylko ciekawa czy wiecie ile mogą mieć kcal takie ciasteczka? Doti dziękujemy oby do następnej sesji :P Czy mimo zdrowego odżywiania pozwalasz sobie na małe grzeszki? Słodycze, Fast food itd.? Czu w ogóle z nich zrezygnowałaś? Dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dz.H - fast foodów nie jem bo nie lubię a na słodycze póki co mnie nie ciągnie bo utrzymuję cukier na stałym poziomie dzięki 5 zbilansowanym posiłkom (węgle,białka i tłuszcze).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×