Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

No i super że tyle poćwiczyłaś - ja się coś nie umiem zebrać do ćwiczenia w domu.Dobrze że jutro aerobik>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z A6w to klapa:) ale robie 2 min abs na brzuch, studiuje ekonomie ale idzie mi jak po gruzie, jestem na uniw Jagiellonskim w krakowie i uwarzam ze ta uczelnia to Wielki pic na wode jezeli chodzi o moj kierunek, czlowiek placi za studia i gowno dostaje i jeszcze mu pod gorke robia w sekretariatach:( siubasku nie ma sprawy zawsze do uslug:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Cichutko tutaj dzisiaj. Co u was dziewczyny? U mnie dzionek udany. Chociaż nie powiem ale przez @ bardzo słabo się dzisiaj czułam. Do 16 byłam na sałatce, a na obiad musiałam zjeść gołąbki (3 takie malutkie) bo inaczej bym padła. Na kolację zjadłam 2 pomidory i na razie koniec :) Teraz herbatka zielona i będzie ok :) Powiem wam, że humorek mi się dzisiaj poprawił. Fakt, cały dzień czuje się taka duża i brzuszek wystające i napięty :( (za kilka dni to minie). Ale ja nie o tym, otóż znalazłam w szafie kamizelkę (dawno jej nie nosiłam, chyba że rozpiętą :P) a dzisiaj co? Ubrałam ją z ciekawości i proszę bardzo zapięłam się i wyglądam w niej super lepiej niż przed jej kupnem :P Niby głupstwo ale za to jak cieszy :) Kupiłam też sukieneczkę białą obcisłą (a la mała czarna). Ogólnie nigdy bym jej nie ubrała :) a teraz proszę bardzo tylko musze jakąś okazję znaleźć żeby w niej wystąpić :P 🌼 Na wagę nie wchodzę, obiecałam sobie, że dopiero w poniedziałek/wtorek się zważę, zobaczymy czy wytrzymam :) Doti gratuluję wytrwałości :) Oliwko a co to 2 min abs? Pierwszy raz słyszę :) Na którym roku jesteś? No tak sekretariaty są najgorsze, wszystkie kojarzą mi się z wrednymi starszymi paniami (chociaż ja mam fajne babeczki :P) Biegnę, a raczej skaczę poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle zdałam sobie sprawę, że w tamtym tygodniu postawiłam sobie jakiś cel :P (miało być 64) i zupełnie zapomniałam o nim :) Ale to nic :) mam ten tydzień i następne też :) Dziewczyny dzielę się z wami moim dobrym humorem :) bo jak na mnie jedną to chyba mam go za dużo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze spotkania..boze chyba umre, ale na wlasne zczenie:) zaraz bede jadla kalamarki:):) mniam mniam dzisiaj znow malo zjadlam kawa rano, potem jajecznica z bagietka, ech szkoda gadac, jak tak dalej pojdzie to wogole nie bede miala kiedy zjesc:( nic zwaze sie w poniedzialek tzn jak kupie wage:) dziwczyno h gratuluje nie ma to jak ubrac rzeczy ktore byly kiedys nan nas zaciasne a teraz ladnie, godnie leza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwko co racja to racja :) fajnie ubrać się w coś w co się kiedyś nie mieściło :P Jestem po ćwiczeniach. Nie dałam rady skakać na skakance. Masakra :( Poskoczyłam dwa razy i straszny skurcz w łydki mnie złapał, chociaż przez cały dzień nie miałam zakwasów ;P Także dzisiaj tylko rozciąganie, brzuszki, ćwiczenia na pośladki i dekolt :) wyszło 30 min ruchu :) Ogólnie ruchu miałam dzisiaj sporo idąc i wracając z pracy. Straszna zima u nas, zawiewa i śniegu pełno, także zanim przedarłam się przez zaspy do pracy to byłam wykończona :) i bardzo dobrze :P Miłego piątku dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dz.H- ja właśnie też wczoraj się ucieszyłam bo weszłam w spodnie rozm 38 których jeszcze nigdy nie miałam na sobie.(kupiłam je kiedyś na allegro):) U mnie dziś na wadze 67,8 mimo że jem dużo.;) Miłego dnia Siubasku, Oliwka jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) Doti brzuszki robie bez przerwy :) ja brzuch mam wlasnie wytrzymaly i czasami jak mi sie chce to 200 zrobie :) gorzej mam z nogami, szybko mi sie mecza. Wiec cos za cos :) A 8 minutes abs to sa cwiczonka,ktore prowadzi fajny pan i z nim sie cwiczy :) cwiczonka trwaja 8 minut i trzeba je wykonywac raz dziennie,ale tez daja super efekty. To jest po angielsku,ale nie trzeba nic rozumiec tylko patrzec i nasladowac co robia w tv:) Tu jest link na brzuszki: http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc Ale tak jak mowilam, 150 brzuszkow dziennie tez przynosi efekty suuper:) Doti widzialam wlasnie,ze zmienilas stopke :) a powiedz jak waga?? spada pewnie w dol, prawda?? dziewczyna H- no super z cwiczenaimi Ci idzie :) A juz macie jakis rowerek na uwadze?? :) A odpowiedz do brzuszkow jest wyzej :):) To fakt ciuszki kiedys za male, a teraz dobre to jest super sprawa i baaardzo poprawia humore :) tak wiec gratuluje Ci kochana i tak juz teraz bedzie z ciuszkami:D oliwka86- no widzisz, na studiach to zamiast pomagac, to jeszcze pod gorke robia, a wlasnie szczegolnie te baby w dziekanatach. Ja to nawet tam nie chodze,bo mnie skreca. A na ktorym jestes roku?? Ja tez ekonomie studiuje:D tzn w czerwcu koncze 2 letnie uzupelniajace wlasnie z ekonomii i stwierdzam, ze to powalony kierunek:D U nas sniegu tez duuuzo, pada i pada, ulice straszne. Ja wczoraj pieklam chlebek z otrebami ( dalas wczoraj te dobre czyli owsiane) ale powiem Wam,ze nie smakowal az tak pysznie. Wiec jednak najlepszy chlb to bez wymyslow, zwykly:) Dzis jedziemy do tesciow przyszlych. Ech 250 km drogi przed nami, a ja nie lubie jedzic w dlugie trasy jak droga biala i slisko. Chyba osiwieje przez ta podroz :) Z jedzonkim moim jest oki. Slodkiego nie jem dalej o dziwo. Milego piatku kochane dziewuszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Doti, rewelacja:) wage masz suuper:) coraz blizej celu:) swietnie :) ja tez ide sie zwazyc zaraz:):) i dam znac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec taknamzrobili 2 lata laczone 4i 5 i za chiny nie moge tego skonczyc:( obiecywali ze bedzie malo egazam ze bedzie czas na nauke itd ale dupa. ja tez wczoraj ubralam jeansy...moj Lobuziak to od razu sie do mnie zaczal dobierac:P ale musze im zwiezyc nogawki bo to dzwony a ja nie lubie az takich szerokich:) wlasnie wrocilam z pracy, posprzatalam dzis 3 domy w 8 godzin i powiem wam dzioluszki ze jestem bardzo wyczerpana:(( a przyszly tydzien bede miala bardzie zawalony wiec w weekend musz dobrze odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Doti bardzo ładnie ci waga spada, coraz bliżej do celu nr 2 :) Siubasku też kiedyś ćwiczyłam z tym panem :D szkoda, że szybko mi się znudziło :( Ale podziwiam tyle brzuszków robić, może też kiedyś dojdę do takiej formy. Co do rowerka to nie mamy nic konkretnego na oku. Jutro albo w niedziele jedziemy na zakupy po marketach to może cos kupimy :) Kolejny dzionek zaliczony. Nie czuje się głodna, tylko trochę słaba. Nic dziwnego. W pracy zjadłam sałatkę z pomidora ¼ ogórka i sałaty lodowej, na obiad miseczka zupki, przekąska to 3 marchewki i 4 pomidorki cherry (takie malutkie z biedronki, a propos są pyszne :)) Teraz herbatka – standard :) Jestem już po godzince spaceru. Wracając z pracy poszłam dłuższą drogą i bardzo dobrze mi to zrobiło. Znowu zaczęły mnie łydki strasznie boleć. W ogóle nie mogę chodzić :P Kurcze zobaczymy co będzie z dzisiejszymi podskokami :) Miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) Widzę, ze dziewczynki wypoczywają po ciężkim tygodniu i nie zaglądają na kafe ;P Do wcześniejszego menu dorzucam jeszcze pomarańczę i pomidora z liściem sałaty lodowej :) Jest dobrze! Tym bardziej, że kiedyś chciałam przejść na wegetarianizm, widzę że blisko mi do tego :) w ogóle nie jem mięsa i to nieświadomie. Jestem tez po 35 min ćwiczeń :) udało mi się dzisiaj poskakać, musiałam tylko porządnie się rozciągnąć. Chociaż nie powiem łydki nadal bolą :) Dzisiaj w osiedlowym lumpie była mała wyprzedaż i kupiłam płaszczyk wiosenno/jesienny. Rozmiar 38! Jak na razie lekko rozchodzą mi się guziki na biuście (nadal jest duży :)) ale mam nadzieję, że już na wiosnę będzie wszystko ok i będę w nim paradować :D Co u was dziewczyny? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coś jeszcze :) Kilka przepisów na małe co nieco. Przepisy są z innego forum i oparte są na I i II fazie diety South Beach, czyli jak mówi dieta samo zdrowie. Może się przydadzą, sama zastanawiam się czy z czegoś nie skorzystać :) CIASTECZKA ORZECHOWE 3/4 szklanki cukru trzcinowego (nierafinowanego), ciemnego (najlepiej szukać takiego, na którym jest informacja o przeznaczeniu do wypieków), lub granulowanego słodzika 2 jajka łyżeczka olejku waniliowego 250 ml masła orzechowego łyżeczka sody oczyszczonej dżem bez cukru (polecam Owocową rapsodię firmy StDalfour) Cukier/słodzik+jajka+olejek - zmiksować, dodać masło orzechowe i sodę - jeszcze chwile miksować. Z masy formować kulki (wielkości orzecha włoskiego) i układać na blachę wyłożoną folia aluminiową (nie trzeba natłuszczać), rozpłaszczać, w środku robić otworek i nakładać tam dżem. Piec 25-30 min w 180 st. KLUSKI Z PŁATKÓW OWSIANYCH Z OWOCAMI Składniki: 30 dag płatków owsianych (2 pełne szklanki) 2 kwaśne jabłka 3 jajka -białka 5dag suszonych owoców np. moreli 2-3 łyżki maki pp, skórka i sok z cytryny, cynamon, mielone goździki, sól Płatki owsiane wsypać do garnka, zalać 0,5l wrzącej wody, i zostawić aż płatki wchłoną wodę i spęcznieją i wystygną. Umyte jabłka zetrzeć na tarce o grubych oczkach, skropić sokiem z cytryny, morele opłukać, osuszyć. Do płatków dodać jabłka, morele, jajka i przesianą mąkę. Doprawić do smaku skórką otartą z cytryny oraz szczyptą zmielonego cynamonu i goździków. Dokładnie wymieszać masę łyżką. Uformować owalne kluski wielkości orzecha włoskiego. Wkładać partiami do lekko osolonego wrzątku. Gotować 3-4 minuty. Wyjąć łyżką cedzakową i dokładnie osączyć. Podawać z dodatkiem owoców lub z owocowym jogurtem. PYCHOTKA ORZECHOWA: 250g chudego białego sera 0,00% tłuszczu, 1 opakowanie jogurtu naturalnego, 1 łyżeczka naturalnego kakao, 1/2 fiolki waniliowego zapachu do ciasta, 6 pastylek słodzika, 30g migdałów w płatkach, 10 orzechów laskowych, odrobina łuskanego słonecznika. serek rozgniatamy w miseczce, dodajemy jogurt, kakao i rozgniecione pastylki słodzika, dolewamy zapach waniliowy i wszystko dokładnie mieszamy, wrzucamy nasiona; SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAZA I PIERŚ Z KURCZAKA Z PASTA SEROWĄ Składniki: Pierś z kurczaka pieprz, sól, słodka papryka mała kostka sera żółtego light(ok 150 g) 3 jajka 0,5 łyżki majonezu cebula Przygotowanie: Bardzo proste w wykonaniu. Bierzemy pierś z kurczaka, rozbijamy dosyć dokładnie, przyprawiamy pieprzem, papryka słodka i solą. Zostawiamy i zabieramy sie za pastę. Bierzemy ser żółty light, ścieramy na tarce. Gotujemy na twardo 3 jajka - także ścieramy na tarce. Dodajemy pół łyżki majonezu, odrobinę drobno posiekanej cebulki (może być podsmażona), pieprz i sól do smaku. Przygotowaną pastę nakładamy na rozbita i przyprawiona pierś z kurczaka (tak żeby dało sie ją zwinąć), zawijamy i owijamy nitka, żeby w czasie pieczenia sie nie rozwinęło. Następnie danie wkładamy do piekarnika, lub na patelnie i smażymy do uzyskania złocistego koloru. KEBAB połowa podwójnego fileta z kurczaka 1,5 niewielkiego pomidora kawałek zielonego ogórka sałata lodowa (3 liście) papryka ostra (1 kostka Knorr lub 1 łyżeczka) papryka słodka (1 łyżeczka) przyprawa kebab-gyros (1 łyżeczka) Mięso kroimy w kosteczkę i podsmażamy na oliwie, posypujemy przyprawami i mieszamy. W międzyczasie kroimy warzywa do sałatki, można dodać szczyptę soli. Do tego sporządzamy sos. 1/4 szklanki jogurtu nat. 1/4 szklanki chudego mleka pieprz, sól (po szczypcie) pół łyżeczki czosnku granulowanego Wszystkie składniki mieszamy i mamy pyszny sos czosnkowy. Polewamy nim warzywa i mieszamy, na końcu dodajemy mięso, znów mieszamy ;) i danie gotowe :) Dla mnie ma smak rasowego kebabu, przepyszne to było... Aż wstyd przyznać - zjadłam wszystko... Na szczęście to samo zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIZZA I CIASTKA TWAROGOWE 1,5 opakowania twarogu wymieszałam z 3-ema żółtkami, a białka ubiłam na pianę. Masę twarogową podzieliłam na dwie części. 1 część ciasteczka: Do jednej dodałam olejek waniliowy, startą czekoladę gorzką, starte i lekko pokruszone nerkowce, słodzik . Wlałam połowę piany z białek i wymieszałam. Z masy na ciastka porobiłam takie małe babeczki, coś jak American Cookies i też na papier 2 część pizza: Do drugiej sól, pieprz, zioła prowansalskie, curry. Wlałam pozostałą połowę piany z białek i wymieszałam. Masę na pizzę rozlałam na papierze do pieczenia (cienko). Wszystko do piekarnika (200stopni) na 15 min. Potem zmniejszyłam temp do 150 i jeszcze z 7 min pieklam. Ciastka gotowe od razu do jedzenia - przepyszne. Co do pizzy. Placek posmarowałam koncentratem pomidorowym, sypnęłam trochę ziół prowansalskich i curry, na to posypałam duszone z cebulką pieczarki, 2 plasterki wędliny i 2 plasterki sera (choć kto co lubi na pizzy, ja dałam to co akurat miałam;)). I do mikrofalówki na 5 min. Pychota! Dodatkowo zrobiłam sos do pizzy: 2 łyzki majonezu 3 łyzki przecieru z pomidorów 1 łyzeczka dijon sol, pieprz, oregano wycisniety zabek czosnku I FAZA "Zebra albinoska" 1 jogurt naturalny (500g) 2 łyżki serka homogenizowanego 5 łyżeczek żelatyny 1/2 szklanki cieplej wody 12 tabletek słodzika można dołożyć jakiś aromat, np waniliowy, czy cytrynowy Jogurt oraz serek wkładamy do miski, i mieszamy. W cieplej wodzie rozpuszczamy żelatynę i słodzik. Płyn ze szklanki przelewamy do miski i mieszamy. Wkładamy do lodówki od razu :)) Ja zazwyczaj czekam jeden dzień, aż sie zsiądzie i nie zawsze dokładam 5 łyżeczek żelatyny, czasem 4 a wówczas wychodzi z tego "zebra albinoska" w formie pianki, i taka uwielbiam :)) Można oczywiście, przelać masę, do kilku pojemniczków, ja zazwyczaj jednak przelewam do jednego większego pojemnika i sama dozuje sobie porcje, jak np ta poniżej :)) Wycinana przy pomocy foremki do ciastek. :))) A i jeszcze jedno... nazwa "zebra albinoska" została stworzona przez dziewczyny będące na diecie proteinowej :))) Na koniec moje ulubione dwa przepisy :) przynajmniej brzmią super. Aż zrobiłam się głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Super przepisy DZ.h - na pewno wypróbuję.:) Gratki płaszczyka w rozm 38.:) :):) Wiem jak to cieszy.:) A tak to zwykle jaki rozmiar nosisz ? ( Ja nawet kiedyś 44 i miałam jakieś spodnie w rozm 46...o zgrozo). Ja mam figurę typową gruszkę - zawsze miałam problem z dołem.Góra 40 -dół 42.Teraz mam już bardziej 38-40.:) A w tym 8minABS to chodzi o to że robi się brzuszki przez te 8min czy co bo tylko chwilę oglądałam to z linka który podała Siubasek? Siubasku a jak poznałaś Twojego mena ? Bo jak piszesz Wasze domy rodzinne dzieli spora odległość. Miłego dnia.JA zaraz wyjeżdżam.Ale wieczorkiem zajrzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cieszę się, że przepisy się przydadzą :) Doti czekam na relację czy w ogóle jest to zjadliwe :D Normalnie noszę górę 40, a dół 40/42. Moim największym problemem (chociaż ja nie mam nic przeciwko :P) jest duży biust, który nie mieści się w większość bluzek, koszul czy marynarek :) ale są tez duże plusy. 8minABS to dosłownie 8 minut brzuszków. Tylko tyle trwają ćwiczenia, ale jest to non stop bez żadnej przerwy :) Śniadanko i obiadek za mną. Ś: serek wiejski + pół pomidora + kawałek ogórka + sałata lodowa O: smażona wątróbka (pewnie bomba kaloryczna, ale za to dużo żelaza) + kapusta pekinka Ruchu też dzisiaj trochę miałam :) w końcu mając wolny weekend wzięłam się za porządki domowe :) Miłego wyjazdu Doti no i Siubasku tobie też u przyszłych teściów :) Oliwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) u mnie weekend normalnie, kawka, ciasteczko :) ale jest oki, niczym sie nie przejmuje bo jem regularnie :) wiec to na pewno nie wplynie zle:) nie mozna popac w szalenstwo :) dziewczyna h- ja tez moglabym bez miesa zyc. A kiedys nie jadlam jego tydzien i cialo bylo super gladkie, bez toksyn, rewelka!! Ja to uwielbiam kluch, nalesniki, kopytka,ach teraz wlasnie te ostatnie za mna chodza :) podsmazone z sola i mlekiem, kurde, mniam mniam :) lubicie??? Super, ze plaszczyk w 38 rozmiarze:D ja juz tez to osiagnelam i wiem jak to cieszy-super :):) A ja dzis mierzylam sukienke w rozmiarze 36 i byla oki, hehe ale to chyba jakas rozmiarowka byla inna chyba :) Ja to wlasnie na gorze jestem oki, nosze 38, a dol to 40. A kiedys byla gora 40, a dol 42 albo i wiecej. Ogolnie mam cialo zbite i grube kosci :( dziewczyno h-przepisy super :) proboalas juz cos robic z tego??? ja salatke bebab uwielbiam,a ta widze jest fajnie niskokaloryczna. Superowo :) Przyda sie na pewno:) Wow a ta pizza to juz w ogole rarytas:) Doti- tak jak napisala dziewczyna h, ze te brzuszki to sie robi wszystko to,co jest pokazane na filmiku. Bez przerw itp. Ciagiem 8 minut. Ale mowie, moze byc lepsze robic 150 brzuszkow dziennie, mniejszy wysilek, a efekty tez super:) A mojego mena to ja poznalam na studiach :) on przybyl do mojego miasta na studia. I tak sie zlozylo, ze na 2gim roku mielismy w-f laczony-jego kierunek i moj :) no i on mnie na wfie wyczail hehe dobre co?:) spodobalo mu sie chyba jak cwiczylam:D hehe A tak dokladniej to powiedzial,ze oczarowaly go moje bujne loki na glowie i pupa :) No i tak pol roku za mna na wfie biegal i sobie wybiegal :) to po krotce, bo historia jest dluuuga :) A Ty jak sie ze swoim mezem poznalisci?? Lubie takie opowiesci :) A Ty dziewczyno h masz chlopca??:) Oliwko 86 :) A TY jak sie ze swoim poznalas?:) tez opowiedz:) Ja teraz ogladam Majke, powtorki z tygodnia. Sniegu napadalo tutaj, ze nie wyobrazam sobie powrotu do domu:) A u Was tez tyle sniegu jest?? Milego wieczorku laseczki i do milego :) bede jutro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna h- a jak tam u Ciebie na wadze?? kiedy sie wazysz?? :) cel 1szy chyba juz jest co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja to dziś zamiast iść na basen to prawie cały dzień spędziłam na bieganiu po galerii handlowej więc też jakiś ruch. Zakupiłam oczywiście kilka "mniejszych ciuszków" w tym jeansy z których jestem mega zadowolona. Muszę je jedynie nieco skrócić ale mam zaprzyjaźnioną dobrą krawcową więc luz. To lawirujemy sobie laseczki w podobnych wymiarach 38-40 - ...już chyba więcej nie... Choć ja się dziś uśmiałam bo oglądałam bluzkę i zamiast oglądać rozm 38 czy 40 to ja patrze na 42 a babka do mnie tu ma Pani M-kę.Jakoś się jeszcze nie przestawiłam hahah... No ale 36 to dla mnie abstrakcja ale wierzę że się ucieszyłaś Siubasku.: Śniadanie nr 2 wzięłam do pudełeczka a na obiadku byłam u Turka i wybrałam sobie - białą fasolkę,surówkę z kiszonej i filecik z kurczaka. A wczoraj na obiadek miałam tuńczyka, ryż ciemny i gotowany kalafior.;) Siubasku fajnie Cię ten Twój wypatrzył na fitnesie.;) A kiedy macie w planie zalegalizowanie związku ? JA z moim jestem już 13 lat ( 7 po ślubie ) i poznaliśmy się w zasadzie przez wspólnego znajomego i to ja jego zdobywałam aż się udało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Cały dzionek tak pięknie mi szło … a tu proszę o 19 zjadłam faworki czy chruściki (nazwa nieważna) i żeby tylko dwa, ale nie ja musiałam 20 ;D i jeszcze zapiłam piwkiem Karmi (na szczęście tylko takim). No cóż pogrzeszyłam, ale pokuta tez była. 40 minut ćwiczeń (w polarze) więc mam nadzieję, że choć połowę tego co zjadłam spaliłam :( W sumie nie mam większych pretensji do siebie :) Siubasku ja też uwielbiam kopytka :) najlepsze jakie mocno przysmażone :D ale bez mleka bo ja niestety nie lubię mleka itp. Mnie tez kusi ta pizza. Prosta w przygotowaniu. Nie robiłam jeszcze nic z tych przepisów :) także liczę również na wasze relacje :) Wszystko jest możliwe :) skoro ja wbiłam się w 38 to ty Siubasku w 36 :P Chłopca nie mam także nie podzielę się z wami żadnymi historyjkami :) Przynajmniej żadnymi wesołymi :) Co do wagi to ważyłam się we środę czyli na początku @ i było 64,9/65. Poczekam do wtorku aż organizm się ustabilizuje :) Ale już sama jestem ciekawa :) Doti gratuluję tak trwałego związku :) Oczywiście życzę wam drogie koleżanki obyście jak najdłużej były szczęśliwe w swoich związkach :) Miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE mam czarne wloski ,moj facet jest zachwycony lasi sie cholera jedna:)) jestem zadowolona, wloski ufarbowala mi tam moja znajoma farby mi zostalo wiec jutro w swietle dziennym zobaczymy czy sa jakies niedociagnicia i poprawimy ale z tego co widze jest super ....a farbowala dopiero 2 raz w zyciu i za kazdym razem tylko moje dlugie-sprytna jest. ja jej za to podcielam wlosy ......ojej jak ja lubie robic z wlosami, malowac kogos....i czesto slysze czemu nie poszlam w tym kierunku tez sie cholera zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyna harlejowca kusssssiiii mnie niezmiernie tymi przepisami:) ja pije kawke a wy dziewczyny jak tam, co slychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwczyna harleyowca
Witam :) Oliwko na pewno świetnie wyglądasz :) Karierę fryzjerki też jeszcze możesz robić, albo małe usługi dla znajomych. Szkoda, że u mnie nikt nie zajmuje się włosami :P Kolejny dzień zaliczam do udanych. Ś: pół opakowania twarożku z 4 pomidorkami cherry O: udko z kurczaka (pieczone bez skóry) z usmażoną fasolką P/K: pomarańcz, banan i jabłko Mam nadzieję, że to już koniec na dziś :) Póki co nie czuje głodu. Przydałoby się jeszcze poćwiczyć, chociaż dzisiaj mam mega lenia :D Usłyszałam dzisiaj od mamy, że chyba bardo dużo schudłam, wizualnie wygląda na jakieś 8kg. Fajnie usłyszeć coś takiego :) także jestem bardziej zmotywowana – a na wagę dalej nie staję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) dziwczyna:D hihi fajny nick nowy :D ja dzis dzien mialam tzn. mam rozpusty :) tesciu slynie z pieczenia pysznych chlebow i przez caly dzien go jem :) kurde mam nadzieje,ze jutro juz tego chleba nie bedzie :) ale ja zawsze mam tak,ze poniedzialek po wizycie u tesciow to jest rozpustow. Ale o djutra wracam dalej na moja sciezke. Slodkiego nic nie jem dzis,tylko ten chleb :) Doti ta kiecka w rozmiarze 36 to chyba jeden wielki przypadek:D ale jak napisalas, ucieszylam sie i tak:D ale cieszy mnie najbardziej to ze rozmiar 38 jest juz moj:D A jakie sobie jeansy kupilas?? A takie bieganie po galerii to uwierz mi, ze jest lepsze niz niejedno cwiczenie!!! :) A juz w ogole jak w sklepie pani powie-40stka bedzie na Pania za duza:D to ja bym mogla wtedy ta sprzedawczynie ozlocic:D A co mojego chlopca i mnie, to jeszcze nie mamy dokladnej daty na zalegalizowanie zwiazku :) rozmawiamy o tym itp, ale nie podjelism decyzji. W sumie co z tego,ze wezniemy slub skoro jeszcze studiujemy i pracy nie mamy :( wiec najpierw chcemy sie czegos dorobic, a pozniej slub i dzieci:D Zawsze miarzylo mi sie duuuuze wesele, biala piekna suknia..echh...ale jak pomysle ile to pieniedzy kosztuje, to juz przestaje mi sie podobac:) i nie wiem czy nie lepiej tych pieniedzy nie zainwestowac chocby w mieszkanie?... Doti, a Ty mialas duze wesele?? Wielu gosci bylo?? Warto robic duuuze sluby czy nie?? Ja wiem,ze to jednak bedzie pamiatka na cale zycie i kaza kobieta chyba marzy o tym... Tak mi sie przynajmniej wydaje :) To Ty niezla agentka bylas,ze to Ty mena swego zdobywalas,a nie on Ciebie:D hehe dziewczyna h- 20 chrusciokow:D fajnie:D na zdrowko:D na pewno byly malutkie,tyci tyci:D wiec nie ma co sie przejmowac:) A co do chlopca, to jeszcze masz czas:D jestes mloooda, wiec na pewno trafi sie takiej laseczke jakis fajny typek :) I waga super Ci tez spada:) Ja sie musze wziac lepiej za siebie, bo chcemy z chlopakiem i znajomymi w maju zrobic sobie urlop tygodniowy w cieplym kraju wiec kurde trzeba w stroju jakos wygladac:) Wiec mam jeszcze wieksza mobilizacje :) oliwka86- czarne wloski? fajnie. A wczesniej jakie mialas?? Ja tez czasmai rozmyslam nad ciemnymi wloskami, a mam jasne, ale nie wiem czy sie kiedys odwaze:D A tymczasem sobie teraz odpoczywam:D Nie pisze co zjadlam, bo w menu bylby chleb,chleb i chleb:) I lece brzuszki robic:) chociaz dobre i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy juz luty :) jeju jak ten czas leci ..wiosna tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szanowne koleżanki :) Siubasku swojski chlebek … i do tego ciepły! Mmmm … przypomina mi się smak dzieciństwa :) Biała suknia, duże wesele … masz racje chyba każda kobieta o tym marzy :) Szkoda tylko, że w tych czasach trzeba mieć naprawdę kupę kasy żeby pozwolić sobie na cos takiego (a może tylko tak mi się wydaje :P) A dokąd się wybieracie na urlop Siubasku? Tak tak, chruściki były bardzo małe :P:P Jutro wielkie ważenie :D już nie mogę się doczekać. Ciekawość mnie zżera czy coś się ruszyło (przydałoby się zmienić stopkę). Lecę troszkę się pouczyć, bo faktycznie czas bardzo szybko leci i znowu jeden tydzień z głowy, zostało mi tylko 5 dni do egz  Wczoraj ćwiczyłam 40 min zobaczymy ile będzie dzisiaj :) Tak czy siak muszę się poruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dziewczyna h i jak tam po wazeniu?? na pewno zadowolona co?? :) Co do tego wesela, to znajomi w czerwcu robia wesele na ok 100 osob i tak po podliczeniu wyniesie ich wszystko ok 40 tys zl!! tragedia. Za 1 noc tyle kasy:( przeraza mnie :) A na odpoczynek jeszcze nie wiemy dokladnie gdzie-myslelismy o popularnym egipcie, bo cieplo i kasa nie az taka straszna. Bylyscie moze tam?? polecalybyscie??? Kochana a ile gezamow Ci pozostalo?? mi dwa-w czartek i w poniedzialek. A najgorsze jest to,ze dzis kuzynka wpada w odwiedziny na kilka dni, wiec jak tu sie uczyc :) Ogladam DDTVN i mowili, ze 4-5 razy w tygodniu , jakies 30 minutowe cwiczenia wplywaja na lepsza odpornosc:) Bo niestety znowu grypa sie zbliza :( A mnie gardlo boli,mam nadzieje,ze nic mnie nie dopadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej No u mnie na wadze 67,7 dziś.:) Ostatnio coś pisałyście o mięsie.Ja go zaczęłam jeść więcej a i waga spada.: Ja kupiłam dziś sobie skakankę i będę skakać chyba dziś lub juto bo teraz aerobiku nie mamy bo są ferie zimowe.;) Dz.h. i jak tam waga ? Ja wesele miałam 7 lat temu.Ile to wszystko wyszło to już nie pamiętam ale był to mój najpiękniejszy dzień w życiu.Jest co wspominać bo miałam też poprawiny a wcześniej "polter".:) Siubasku ja w Egipcie nie byłam ale polecam Kretę czy Grecję, Hiszpanię i Turcję.;) Te spodnie co kupiłam to wranglery w rozm 30/32 a zawsze miałam 32/32.;) Super są.:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×