Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

widze ,ze sie nie doczekam dzisiaj nikogo , szkoda , troche was dzisiaj potrzebowalam ale kazdy oprocz forum ma swoje zycie , pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
nie nic nie biore...w zasadzie nie mam diagnozy...po prostu narazie widze swoje "zachowanie" i to dlatego troche sie przestraszylam jak przeczytalam ulotke... dodatkowo czytam "jak latwo rzucic palenie" i widze ze tak ksiazka troszke na mnie "dziala"-aczkolwiek tabletki sa mi potrzebne. mam nadzieje ze wola walki z nalogiem jak i z problemami bedzie rosla:) i nie dam sie ani jednemu ani drugiemu (jak widac jestem nastawiona bojowo...dzisiaj, co bedzie jutro? hmmmm?) aaa i jeszcze jedno pytanie-kiedys chorowalam na bulimie, z ktorej wyszlam, teraz przez problemy schudlam sporo i tu pojaiwa sie problem. bo szczerze mowiac boje sie przytyc, kiedys palenie bylo "moja dieta" mam nadzieje ze nie wroce do tej choroby;/ eh ale ze mnei przypadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale juz 48 dni , do tej pory a dokladnie mowiac 2 dzien nie biore champixa ,objawy mialam byly ale takie jak nudnosci po zazyciu tabl. zaparcia przez pierwszy tydzien, i bezsennosc oraz bol glowy ale tylko po zazyciu ,pozniej mija , ja nigdy nie mialam problemu z waga ale bylam b. szczupla i jestem i uwierz mi ja czuje kazdy gram jak mi przybedzie , taka natura , dlatego moge spokojnie zapewnic ,ze nie mama apetytuod prawie 2 miesiecy , to zatrzymuje palenie , zle napisane , papierochy zaczna smierdziec, , bedziesz palic ale nie bedzie to tak smaczne jak kiedys i w koncu przyjdzie dzien ,ze powiesz dosc , sami ustalamy sobie godzine zero ale roznie jest ja przed zero skonczylam ,i pisze tylko z wlasnego doswiadczenia , jednego bedzie tobie brakowalo , tego od ruchu , po kawce po obiadku , przy lampce wina jak sie zdenrwujesz nie wiesz co z reka zrobic dlatego musisz sobie wymyslec srodek zastepczy na 2-3 tyg, pozniej zapomnisz o tym przyzwyczajeniu , ja lizalam lizaki , cielam tez sobie slomki i w momentach kiedy wczesniej palilam bralam ucieta slomke do buzi i gryzlam ale lizaki kojaki sprawdzily sie umnie bardziej , poniewaz masz patyk i pomaga , przez pierwszy miesiac jadlamtez marchewki , selery praktycznie wszystko co zielone oprocz trawy , , takze nie boj sie tego ,ze przytyjesz , moja kolezanka wazyla 86kg, jak zucila palenie schudla na 59 kg, tak champix na nia dziala , i teraz jak ja widze to blagam zeby przestala brac tabl, od tyg, nie bierze ale wagi nie przybywa , najwiecej pomoglo mi forum , rozmowy z ludzmim, ktorzy przechodza to co ty lub podobnie , my sie smiejemy i placzemy razem i to jest wspaniale ,ze jak masz dolek to piszesz jak cos ci dolega piszesz zawsze ktos jst online i pomoze ,takze zapraszam do nas i bedziesz pachnaca za pare dni , glowa do gory i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
az sie usmiechnelam jak przeczytalam co mi napisalas. dzieki za zaproszenie i na pewno bede zagladac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Hej ! Jestem. Wróciłam. Dajcie mi trochę czasu na kolację - nie zgadniecie ! Smaki wracają i ja, skusiłam się na wyborne flaczki / Pudliszki /, których nie jadłam od studenckich czasów !!!! A zagryzę to Ajvar i Pindzur -em /Podravka...?/ - bałkańskimi pastami z bakłażanów, papryki, pomidorów itp. z fetą. I muszę Was przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
aaa i faktycznie nie wiadomo co zrobic z reka? rzucam pierwszy raz i w zasadzie tego nie rozumiem... ale na wszelki wypadek zakupie pare lizakow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam nową kumpelę w niedoli /palenia, niepalenia/. Ja polecam Ci jednak wizytę u specjalisty psychiatry - a to dlatego, że praktycznie tylko on Champix powinien przepisać. To jest wareniklina, z tego co przeczytałam, to lek na silną depresję itp, przez przypadek odkryte działanie odstawienne palenia. Nie powinno się go zażywać pod żadnym pozorem w przypadku JAKICHKOLWIEK problemów psychologicznych - a zwłaszcza wcześniej już zdiagnozowanych !!!! W prawdzie ten, do którego ja się udałam pierwszy raz o Champixie słyszał - ale o wareniklinie już nie ! Champix - jest bardzo silnym lekiem i zaburza prawidłowe dzialanie wielu narządów, a zwłaszcza mózgu !!! Ten lek zostaje wycofany z Anglii i bodajże Francji , USA - wiele samobójstw i silnych depresji /katafonii ?/. Nie igraj z ogniem ! Za 5 min. wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to milo ,ze z nami zostalas , kup lizaczki pomoga ja , przysnelam , niestety ja mam 7 godz,roznicy czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam depresji, mam stany obniżonego nastroju czasami - i jest to normalny, zdrowy objaw na trudne sytuacje życiowe, np.niewyspanie, odstawienie Champixu - wczoraj. Gdybym fikała koziołki w takich okolicznościach, to wtedy psychiatra, jak najbardziej byłby wskazany. Zresztą w/w przepisując mi Champix zrobił obowiązkowy wywiad ze mną - i przepisał. Nie, nie wypieram się , jak alkoholik, że nim nie jestem - ale jest o.k. rheia, lekko nie jest i ja sobie zdaję sprawę z tego, ale się trzymam. brak nikotyny, teraz Ćhampixu - trochę mnie rozwala, ale kiedyś się to skończy. Teraz mam super nastrój. A wiesz dlaczego ? Bo Alimenty przyszły - i ... od razu świat pokochałam. To - jak pisałam wcześniej jest głowny powód moich małych załamań. Małe zakupy i już mogę góry przenosić !!! Jutrem - pomartwię się... jutro. A, a mój psychol tak mnie podszedł, że ja nie mogłam i nie wiedziałam o wszystkich finansach - a potem.... podpisałam INTERCYZĘ !!!!!! Tak mnie zrobił ! Że to niby dla mojego dobra itp, itp. No, jak podpisałam to się zaczęło kupowanie działek itd.... Rheia - ja nie mam prawa do niczego, a jeśli mam - to nikt nie wie do czego . Tak to zrobił. I jeszcze mi pierścionek zaręczynowy kazał oddać ! Czujecie dziewczyny. Nic nie dostałam od niego, a ten się domagał jeszcze deski do prasowania ! Nawet nie chcę do tego wracać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wyscie nie byli po slubie ale 2 lata razem jest liczone jako zwiazek czy u was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj , to straszne co sie tobie za facet trafil , ale masz szczescie , ajzyj do ksiegi wieczystej , i sprawdz czy ty przypadkiem nie jestes wlascicelka kilu domow lub dzialek , dlugi trzeba splacac ,zeby ciebie nie zalatwil , rozumiesz /on mi na takiego wyglada z tego co piszesz , gdzies ty dziewczyno go znalzals , ciemno i glosno bylo ?czy to dwulicowy typ czlowieka , ? sorry ze pytam ale ty nie wiesz do czego mezczyzni sa zdolni wiesz tylko cos ze swojego przypadku , ale uwierz mi to bagno , !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, mężatką jestem jeszcze.... Rozwód orzeczony z jego winy itp., ale dziad Apelację złożył ! Byliśmy parą 4 lata, jak rzuciłam 3 / może 4 ? / raz palenie, hormonalny układ się poprzestawiał i w ciążę zaszłam. W 3 mies. ślub brałam, jak gówniara ze wsi ! Tak , tak dziewczyny - uważajcie z rzucaniem palenia ;). W kwietniu ślub - a w lutym już go wyrzuciłam, choć powinnam na drugi dzień po ślubie - dopiero wtedy pokazał, kim tak naprawdę jest ! Powiem Wam coś : Moja kumpela ma od 25 lat takie motto życiowe, które mnie zawsze brzydziło i światopogląd z tym związany : - " KAŻDY FACET - TO SKURW....YN !, ALE LEPSZY BOGATY SKURW....YN, NIŻ BIEDNY SKUR....YN !!! " I wiecie co ? Musiało 25 lat upłynąć, żebym zrozumiała prawdę i głębię tego przesłania....... Rheia - Ty całuj po nogach Twojego Chrisa /?/ Co zdajesz Rheia ? A, i u mnie nie było nawet żadnej zdrady. Przemoc psychiczna i w końcowej fazie też fizyczna - ale dziś umiem już to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO PRZEPRASZAM , NIE WSZYSCY OK, MOJ MAZ TEZ POZADNY FACET ALE SA FACECI , KTORZY ROZUM W PORTFELU NOSZA I TAK TEZ MYSLA ? CZESC JAK SIE CZYTA , MOZE COS NAPISZESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY PO WYGRANIU SPRAWY ROZWODOWEJ ZALOZYLAS O PODZIAL MAJATKU , I WTEDY TWOJ ADWOKAT MA PRAWO ZAJZEC W KAZDE PRZEZ CIEBIE WSKAZANE KSIEGI , ALE Z TYM BIEDNYM I BOGATYM TO ZLOTA PRAWDA ,WIESZ JA ZAWSZE UWAZALAM ZE PIENIADZE SZCZESCIA NIE DAJA ,I NADL TAK UWAZAM ALE SA POTRZEBNE DO SZCZESCIA ! MADRA MASZ KOLEZANKE , A JA DOCENIAM NAWET BARDZO MOJEGO MEZA, NAJWAZNIEJSZE ,ZE ON ZAWSZE SIE KONSULTUJE ZE MNA I DLATEGO NIE MA NIESPODZIANEK , JA ROWNIERZ WSZYSTKO Z NIM OMAWIAM , ALE ON TEZ JEST MAZCZYZNA ,A SWIETYCH NIE MA WSROD NICH SA TYLKO LEPSI I GORSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOSIOWATO ,WIDZISZ TO NASZE FORUM ,MOWIMY O WSZYSTKIM I TO JEST OK , MASZ OCHOTE SIE PRZYLACZYC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSIEA CHYBA NAM CHORUJE , MARIO SIE GNIEWA ,? A JOVANVA WYBYLA KAKACZY TYSIAZKE PIESZESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam zakupy w ikea ? wydalas troche na poprawienie chumoru ? lubisz ten sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to , że jest miłość, obłędna miłość - gościu nic nie ma lub prawie nic / ty od ust sobie odejmujesz całe życie, krem Nivea itp/, a tu przychodzi dzień, że panienkę ma na boku - lub kilka, zupa za słona " jesteś gó...wno warta i ciach, ciach - bo miał zły dzień lub złą odpowiedź dałaś. A zawsze jest zła. I zostajesz bez miłości i .... bez niczego ! Tak wiele żyje odejmując sobie od ust.... Wiecie, że ja kary miałam ? Ale nie chcę już o mnie. A, jeszcze przypadek mojej kumpeli. Wielka miłość, od podstawówki - po iluś tam latach życia, dziecko itp., wchodzi wcześniej do domu / taki standard / i ... kopulacja z jej najlepszą przyjaciółką. To trwalo od dawna. I nie miała męża, przyjaciółki i ... alimentów . Gościu do Szwajcarii zwiał, takie tam. Albo inna, miłość olbrzymia /jak zawsze/,on po latach siada obok niej i pokazuje zdjęcie laski/ swojej laski/ i mówi : " Przyjrzyj się, jak powinna wyglądać PRAWDZIWA KOBIETA ! ". Dziewczyna już na barierce stała balkonu, ale myśl, że jeszcze ma małe dziecko w ostatniej chwili ja uratowała.... Wiele takich historii życie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
hmmm u mnie wizyta u lekarza trwala doslownie 2 min: Ja: chcialabym rzucic palenie Lekarz: dobrze.przepisze pani ... prosze dokladnei ulotke przeczytac. jak sie skoncza prosz eprzyjsc. koniec. z ta depresja to sama nie wiem... moze to takie stany wlasnei obnizonego nastroju... nie bylam z tym u lekarza (sadze dalej ze pokonam trudnosci sama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca2222
a ja polecam www.zabawkiprogresywne.pl (progresywna plasteline, wesolego ludka i tangle) super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę doskakuję, to pranko, to winogron. Do Ikei jadę po drobiazgi / mają patenty /, choć kanapę też mam. Ale styl mieszkania - eklektyczny. Stare , przełamane nowym. Np. mam starą szafę, czarno - białe zdjęcia , w sepii niektóre /art-deco/, drewno, kamień, trochę metalu i szkła/ min/. Nienawidzę wszystkiego z Ikei, jak z katalogu. Mam koleżankę, która ma w domu, jak całe piętro Ikei !!! Koszmar. /według mnie/ Dom - to odzwierciedlenie naszej duszy, nas samych. Tak, tak w moim teraz bałagan - to by się zgadzało. Mario znowu się pogniewał ? Znowu dałaś mu kosza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
ja tez po rozstaniu... wprawdzie "tylko" z narzeczonym, ale zlamalo mnie to okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda kasia , to nie trzeba byc psychiatra ,zeby znac takie przypadki ale ja jeszcze wroce do jednej sprawy ponieaz ty aspomnialas , on ciebie karal czyli kary typu jakiego ? cielesne ,czy tak jak dziecko , ?, czy ty nie masz rodziny , nikogo ?czy wstydzilas sie zwierzyc ,ze tak dobrze trafilas ? odpowiesz jezeli chcesz, poniewaz mnostwo kobiet ale i mezczyzn wstydzi sie lub boi , bo ja to bym go nie zupa ale garnkiem z goraca zupa potraktowala ale latwa jest teoria ,wspolczuje tobie , chociaz to nie jest slowo , ktore potrzebujesz /podziwiam cibie za to /ze odeszlas i pogonilas gada on jest bardziej zlosliwym gadm niz moj gad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda kasia , to nie trzeba byc psychiatra ,zeby znac takie przypadki ale ja jeszcze wroce do jednej sprawy ponieaz ty aspomnialas , on ciebie karal czyli kary typu jakiego ? cielesne ,czy tak jak dziecko , ?, czy ty nie masz rodziny , nikogo ?czy wstydzilas sie zwierzyc ,ze tak dobrze trafilas ? odpowiesz jezeli chcesz, poniewaz mnostwo kobiet ale i mezczyzn wstydzi sie lub boi , bo ja to bym go nie zupa ale garnkiem z goraca zupa potraktowala ale latwa jest teoria ,wspolczuje tobie , chociaz to nie jest slowo , ktore potrzebujesz /podziwiam cibie za to /ze odeszlas i pogonilas gada on jest bardziej zlosliwym gadm niz moj gad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz o tym porozmawiac r=to pomaga pamietaj my nie znamy twoich namiarow i jezeli masz ochote to wal smialo , kazdy z nas ma jakiegos gada ale przykro mi ,ze juz masz rysy na twoim serduszku ,ZYCIE, MILOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! losiowato.....uwiez mi to nie depresja ! jak tam reszta ? forma jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem dopiero doceniamy prawdę życiową , moja droga ... Nie poświęcaj siebie, nie zatracaj się, dbaj o swój rozwój, przyszłość. Często zostaje ból i zgrzytanie zębami / na których leczenie nie ma kasy - nota bebe /... losiowato - dasz radę !!! My Cię samej nie zostawimy, aż będziesz jeszcze żałować ;) Wiesz, mamy jednego rodzynka - ale się dziś schował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kur..a musze chyba najpierw poczytac...... bo tu, grupa bezlekowa jakby.......soryy :-( zaraz wracam poczytam najpierw Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×