Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Nie no !!!!!! dziewczyny zadrapiecie sie na amen !!!! po co sie w tym grzebiecie, lubicie taplac sie w gownie :-) to fekalizm ,,fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy indziej Rheia o tych karach. Byłam klasyczną ofiarą, współuzależnioną / przeszłam już przez Grupę Wsparcia dla kobiet w przemocy. Klasyka wprost. Rheia - nigdy bym w to nie uwierzyła - ale to się działo. Nawet Policjant był zdziwiony : Jak to, pani po studiach - niejednych i tak się dała zrobić ? Tak to Rheia wygląda w praktyce. Niektóre żyją tak i po 10, 15 lat - aż się ockną U mnie zadziałało pytanie mojej ciotki /psychiatra zresztą, rzuciła na Champie też/ : " Co on jeszcze musi ZROBIĆ , abyś przestała go kochać ? " Jedno pytanie ustawiło mnie do pionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka wyjasnijmy to raz na zawsze , ja nie mam kochankow , jestem wierna zona , nie flirtuje , moze nie swiadomie , ?i jestem szczesliwa , a mario ciagle sie na kogos ostatnio gniewa , pogniewal sie ze zrobil zemnie garbata i ja napisalam ,ze sie nie zobaczymy jak bede w europie bo lece do rodziny i przyjaciol , ja juz podejzewam ,ze moze mario to maria , bo bardzo wrazliwej natury a jak my to sprawdzimy ja moge byc facetem , ty np tez zosik wchodzmi natychmist , tesknie za toba no i widzicie , lubie was kobietki to znaczy ze jestem lezbijka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia, dopóki kokietujemy - dopóty jesteśmy kobietami ! Jeju, jaka garbata ?, nie pamiętam. Jak, ja mam parcie na kompa - to znowu Mario ma doły.. Czy my nie możemy się zgrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j na przyklad lubie patrzec jak dwie babki, sie kochaja :-) dwoch facetow nie moge strawic ? czy to znaczy ze tez jestem lesbijka ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to KAPELUSZ Z GLOWY ODWAZNA DZIEWCZYNO pamietaj zycie njapierw skopie pozniej poglaska , takze czekaj na glaskanie , zminiam temat ,losowata , napisz cos , nie boj sie my tylko jak banda nie okrzsanych wygladamy , ale mario /wrocil do rodzinnegokolka garbata z tej strony witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
no ja tak podejrzewam depresje bo widze co sie ze mna dzieje... niby sa takie "objawy" depresji-i tak jakos mi to dziwnie pasuje. moze przesadzam-napewno:) tak sobie musze powiedziec. to co sie stalo w moim zyciu/z moim zyciem nie powinno mnie tak zlamac bo jak widac sa osoby, ktore sa w gorszej sytuacji... (przytulKaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dola ? zgadza sie ,ale starm sie ok? chcesz to ci przesle porttret twojego kola mam go tu, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja sie nie obrazam , ja to inaczej itrpretuje , zaraz zobaczysz , podokuczam i ulzy mi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
fajnie u Was na tym Waszym topiku:D i czyzbym byla tu najmlodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tą garbatą ? Rheia, jest też mozliwość, że mnie nie pogłaska nigdy już ! I jak żyć z taką beznadzieją.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko sie znalezc , w sytuacji ktore opisujesz , kaka......to sa horrory ktore zazwyczaj nam sie nie przytrafjaja. wiesz o co chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
ja 24 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losiowato - ja mówię teraz wszystkim laskom - Wy idżcie do domu i całujcie waszych facetów namiętnie - dziękując, że takich macie !!!! Tak ,ja - moje życie, jako odbicie od dna. Pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocekaj tym razem bedziesz wiedziala ,ze to ten i co robic , za bardzo sie popazylas /rozumiesz / ja to widze to nie bedzie jutro ani za miesiac poniewaz ty potrzebujesz milosci , kogos kto ciebie przytuli i powie /nie martw sie bedzie lepiej czy bedzie super /ale ty nie jestes jeszcze gotowa ,juz nie dligo /wielka zmiana w twoim zyciu ,tylko zrob to oczym pisalam , na gorace trzeba dmuchac /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i mamy Maria z głowy ! ;) 24 lat ....., jeju jaka byłam wtedy niewinna i naiwna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak losiowata ty , pozniej ja , zosiek ,kaka i mario , nie wiem ile jovanca ma lat , , czy to byla twoja pierwsza prawdziwa wielka milosc ?poniewaz masz prawo czuc co czujesz i kazdy z nas to przeszdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym pisalaś Rheia ?, przypomnij mi. Niedługo... , to znaczy ile 1, 3 5 ,10 lat ? Zdążę jeszcze z tą miłością choć jedną wiosnę pożyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy Jestem. Trochę to trwało zanim doszłam do siebie. Jestem zakręcona tym przeziębieniem. Będę powoli kontaktować, muszę 2 razy czytać, żeby zrozumieć. Taki wsteczny rozwój. Znaczy katar, głowa, trochę gardło. Jutro ostra kuracja. Ale weszłam Wam w słowo, nie przeszkadzajcie sobie. Jestem, czytam, pewnie się odezwę (opóźniony zapłon wybaczcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario masz teraz dziwczyne mloda , pelna energi a nie garbata i nieszczesliwa i schorowana , my tobie wybaczymy jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide cos przegryzc :-) jestescie dzisiaj, jak opetane gadka ......typowe babaskie//gadanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowato
raczej pierwsza... z perspektywy czasu tak mowie. powazny zwiazek z planami na przyszlosc... a jak zmieniac zycie to jeszcze musze nalogu sie pozbyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w kolkulesbijek ,po malej naradzie doszlysmy do wniosku ze faceci to jak p..y i wolimy zostac lesbijkami , zgadzasz sie , mlodej damy prawo wyboru , fajna jestes losiowata , tylko to pseudo dziwne , wymsl jak do ciebie mozna sie zwracac /prosze/ kasia ty nawet sie nie spodziewasz, ze jest ktos kto czeka na odpowiedni moment ja nie wiem imienia ale mowie co czuje /widze / dobrze by bylo zdjecie nawet z przed 25 lat to moge wiecej powiedziec , / to z kacika wrozki / czarownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialem zeby to kaka powiedziala :-) nie wiem dalczego :-( 24-----ja bylem rok przed slubem.......mowiecie z epowinienem, jak MEL GIBSON wzor amerykanskiej dobrej rodziny :-) jebn..c wszystko i zaszalec!!!!!! z mlodym towarkiem ??? wiesz hdzei ona ma, takich pierdzieli po czterdziestce ??? no.....w du...e ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie ci wspoczuje :-( zosiek wspolczuje kolegi ,,mario z netu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nikt mnie nie przywitał, nie przytulił :(:(:( Ale jesteście, nawet nikt nie zauważył, że jeste. Mario, ja Ciebie w ogóle nie rozumiem, znaczy jestem bardziej chora niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×