Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

troszke mnie zaskiczylas rheia !!! ze jestes na drugim miejscu w lancuszku nadzei :-) wiekowej,,w naszym,kole :-) gdybym wcesniej wiedzial , to gral bym bardzej na zwloke moze by zagadalo :-0 ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wszystkie 20 -tki / nie Ty łosiu / Mario mają 40 -latków w du..ie. Oni momentalnie zyskują na wartości, jak kasą bije od nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wciskaj mario ja wiem ze chcesz mi zalezc za skore :(ale nic z tego a co do starszych panow to ja tez wole mlodszych niz starszch , takie mlode jedrne cialko , waw posluchaj mnie mloda , ty przezywasz powazny okres w zyciu pierwsza szalona milosc tymczasowo sie skonczyla ,ale za jakis czas bedziez sie siebie pytala czy to byla na prawde ta wielka milosc jeszcze ich masz troche przed soba ale widze ,ze jestes ambitna ,jak zaczac na nowo to bez dymka , czy to ma cos wspolnego z byla miloscia? z kad to postanowienie 24 lata , brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zosia !!!!! No - poszłam siusiu, potem odpowiedzi i oszalec można - człowiek nie nadąża... A pytania , bo znów zapomnę : - Rheia, jak tam dziś/wczoraj Gadowi smakował koktail ?, - Moje zdjęcie sprzed 25 lat, czy to ktoś sprzed 25 lat ? Pokieruję Cię na odpowiednią stronę, ale to jutro może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa powiadasz.... ok ? jest jeszcze cos.....aparycja ? nigdy nie bylem zbyt bogaty......ale nie moglem narzekac :-) no bajer tez mam opanowany.......kiedys tez bylem mlody i naiwny,,jak kazdy :-) ja nie moglem sie ozenic z laska...z kaska,,moi kumple to robili..teraz pija, puszczaja sie jak dziwki.....a ja se zyje tak jak chcialem....od zera,,razem,,przez zycie..itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylacie sobie zdjecia ? szkoda, wolalem zyc w zludzeniach ha ha ha wiem rheia ,to nie dle mnie przedzial ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Łosiu - Zasada jest też taka, że nie rzuca się fajek w stresie i trudnym okresie. Ja, już raz wylądowałam w Szpitalu - łamiąc ją. Teraz, ponieważ nie zapowiada się przez naijbliższe lata na poprawę sytuacji - poszlam po bandzie, nie mając wyjścia - i też było ciężko - a to jeszcze nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie jcy sa mezczyzni mamy tego prosty przyklad unas w kolku jak to nazwal , jeszcze jak bylam zdrowa to bylam nr one ,a teraz , ciagle mi szpilke wbja jakbym byla lalka woodu , dlaczego , myslalam ze sie rozumiemy , mysle ,ze trzeba to skonczyc i to w tej chwili , ja juz przepraszalam ,a ty za to ze mnie ciagle pos...wasz nie ja tez bym mogla , ale to zalezy od kultury mario , chcesz byc z nami to co jest nie potrafisz powiedziec sorry tak jak do kaki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka!!!! to miala powiedziec losiwato ,albo cos innego !!! ty jestes napalona ??? czy jak ??daj sznse dziewczynie sie okreslic w czym gustuje itd :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario , tobie pierwszemu wyslemy zdjecia , zawsze byles pierwszy i jak zaczniesz byc soba to ja nawet zaproszenie tobie wysle pod namioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz chodzi o to rheia ze zawsze bedziesz numer 1 !!!! tylko tego nie chcesz i to jest problem........przepraszam cie za moje ,zbyt smiale (........) zawsze mozesz (.......) i w ogole....nawet jesli(........) to ja nie mam o to zalu ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja losiowato na czarno z nowym nickiem:D a tak ogolnie to Jola milo mi :P chce rzucic bo: mam 24 lata i wydaje fortune na to cholerstwo-pale ponad paczke dziennie...czasami potrafilam wypalic nawet ze 30-pare papieroskow;/ mam kaszel jakbym palila od wiekow... cera do dupy (chociaz ponoc dalej wygladam mlodo:P nawet ostatnio pani w sklepie mnie poprosila o dowod gdy chcialam papierosy kupic) a poza tym to przez tego *&%***@*/**** wpadlam w taki nalog, ktory zaczal sie niewinnie oczywscie;/ a poza tym palenie wcale nie sprawia zebym czula sie lepiej- palimy np. gdy jestesmy w sytuacji stresujacej-a tak naprawde papierso wzmaga uczucie niepokoju, gdy nam sie nudzi-i co zapalenie papierosa wcale nam nei wypelni czasu, palimy gdy czujemy sie niepewnie-a z papierosem to juz napewno nie czuje sie silniesza itp. nie wiem to tak po krotce... no plus ze mama jest nalogowcem-i jej udowdnie ze mozna rzucic...a potem je jkupie te tabletki i niech sama sprobuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiek jestes , ? zyjesz kochanie ? kaka zdjecie moze byc wczorajsze jakie chcesz chodzilo o to zemoze nie chcesz wyslac to tez ok twoja decyzja ok ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjmy złudzeniami ... Juy nie wiele Fuck , literz mi ymienio.Jak ymieni klawisye na klawiatzrye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuce paierosy poimo trudnej sytuacji-widze ze bede miec tu grupe wsparcia:D Kaka jesli mozna dlaczego w szpitalu wyladowalas?jak to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, miałam z klawiaturą wczoraj kłopot, wiem, że zmienić można ale nie pamiętam jak. Na pewno wystarczy urochomić ponownie kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi jola ja jestem dorota , znajomi nazywaja mnie doda lob dora , do wyboru , widze ze nie jestes mloda zuntowana dziewczyna ale mila i inteligentna , fajnie ze do nas dolaczylas ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska kochane, pamiętacie kiedy ostatni raz pytali nas o dowód osobisty żeby fajki kupić???? Chyba ostatnio to ZOMO w stanie wojennym. Ale Jola ma fajnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mog pisa . Klawiatur mi ymienio. Co mam wcisn ? Yosiek , mialađ tak ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to Zosia, (to info dla Joli, bo reszta to już wie) A skąd Wy bierzecie te pozostałe buźki? Ja znam tylko dwie? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam danko!! houmous chlebek nana ,z kolendra zamiast papieroska!! witam nowe wcielenie!!! jola ? znalem......taka jedna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYZBYS TAK NA PRAWDE MYSLAL JAK NAPISALES BO TAK TOBIE TO LADNIE WYSZLO , DZIEKUJE /JEZELI W TYCH NIE DOPOWIEDZENIACH NIE BYLO TEGO CO JA MYSLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolie, moge tak ? ku...a, ynajdycie kod do odblokowania. To jest opcja klawisy CTRL + cođ . Bratanek yna, ale ju đpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOSIEK , MA RACJE JAK WLACZYSZ I WYLACZYSZ POWINNO POMOC A JAK NIETO TRZEBA Z REORTOWAC KOMPA? ALE SIE USMIALAM , NIE WIEDZIALM ,ZE TO KLAWIATURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo tam nic co moze, czlowiekowi sprawic przykrosc.........rheia. ale skonczmy ten spacer pozno sie robi !!! co tu taki kociol ? wszyscy zucaja palenie!!! philip morris nie bedzie zadowolony :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×