Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Pamella

LOGOPEDA WARSZAWA

Polecane posty

Gość Pamella

SZUKAM LOGOPEDY NA TERENIE WARSZAWY - CZY KTOS ZNA JAKIEGOS ZNAJOMEGO I GODNEGO POLECENIA. ZAZNACZAM ZE DO PRACY Z BARDZO ZAMKNIETYM I TRUDNYM DZIECKIEM - 4 LATEK! PROSZE O POMOC BO JESTEM ZALAMANA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethka
o współczuje - sama w dzieciństwie chodziłam do logopedy i wiem jakie to ważne - tylko fakt, trzeba znaleźć takiego który ma podejście do dzieci zwłaszcza jak jest dziecko trudne . Ja teraz mam dziecko w przedszkolu ze stałą opieką logopedy - myślę ze to najlepsze rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika001
polecam dr Ząbkowską - ona jedna miała jako takie podejście do mojego Michałka. W przedszkolach to zazwyczaj logopeda jest na kilka chwil i ma za dużo dzieciaków żeby sie dobrze nimi zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w takim razie polece mądre główki -przedszkole bo tam jest stała opieka logopedy przez cały czas. Pani Iza - przesympatyczna kobieta , bardzo ciepła, am cudowne podejście do maluchów i rzeczywiście widać "dobroczynne" działanie spotkań z nią. Dodatkowo ja jeszcze chodze z dzieckiem na indywidualne sesje z psychologiem. Nie wolno się poddawać ale walczyć i na pewno Ci się uda pomóc Twojemu dziecku aby pięknie mówiło ! pozdrawiam słonecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alicja
Czy logopeda w tym przedszkolu jest tam codziennie? Pytam bo wiem ze w państwowych przedszkolach jest tam raz na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nie tylko w państwowych przedszkolach zapomina się o stałej opiece logopedy ale zdarza się to też w wielu prywatnych przedszkolach. Tutaj masz stałą opiekę. A dla dziecka właśnie liczy się bardzo czas rozpoczęcia takich ćwiczeń logopedycznych i nie powinno się tego zaniedbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ali_cja
W takim razie to bardzo dobra wiadomosc, ze kładzie sie tak duzy nacisk na takie zajecia dzieci z logopeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam do dr.Ewy Truszkowskiej,serdecznie polecam,ma podejscie do dzieci,doświadczenie podaje jej stronke jakby ktos byl zainteresowany http://www.logopeda.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pania monike narozna, przyjmuje w baby med na ursynowie. ma duze doswiadczenie i dobre podejscie do dzieci, warto tam sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelika Bartnik. Jest młoda, wesoła i ma cierpliwość. Pod tym telefonem można się umówić tel 503 527 656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę z synkiem do Moniki Narożnej i bardzo polecam! Ale nie przyjmuje już w Baby Med, tylko w Centrum Progreso na Ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justeczkaa
my też mielismy taki problem bo okazuje się że wg logopedy młody miał jakiś problem z budową języka, co później lekarz obalił - psycholog znów mówił że to może być jakaś mała afazja poporodowa, w co ja nie wierzę. Mam praktykę z takimi dziećmi i widzę, że to nie jest to, chodzimy teraz do logopedy i ćwiczę z młodym codziennie i naprawdę jest duża poprawa. Ale to wymaga czasu, jak się na tym nie znasz to najlepiej iść do logopedy np tu http://www.trampolina-dzieci.pl/oferta/konsultacje-logopedyczne/ przyjmuje w łomiankach i wilanowie więc nie tak daleko od wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett22
Dobrze, że już teraz dbasz o wymowę swojego dziecka. Wiele osób zaniedbuje to twierdząc, że z wiekiem przejdzie. A nie przechodzi i coraz trudniej jest skorygować mowę. Rzuć okiem tutaj http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/logopeda/warszawa/wlochy/ - masz tam spory wybór logopedów. Mam nadzieję, że któryś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wygląda terapia metodą Tomatisa w przypadku dzieci ale mi dużo dała jak byłam w ciąży. Chodziłam na takie zabiegi do Sensorium – www.tomatis.warszawa.pl Profesjonalna obsługa i szybkie efekty. Co było najtrudniejsze podczas ciąży? Stres, akurat byłam bardzo poddenerwowana tą sytuacją i bałam się, że moje złe samopoczucie odbije się na zdrowiu dziecka, dlatego zaczęłam szukać pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry i bardzo profesjonalny logopeda dla dzieci i dorosłych jest na Targówku w gabinecie logospec, koło Szpitala Bródnowskiego. Mają tam zajęcia logopedyczne, ale i neurologopedę, pedagoga, terapie ręki, dysleksji - więc jest kompleksowo w jednym miejscu, a to duży plus, bo ja z moim maćkiem nie musiałam jeździć do kilku placówek tylko wszystko załatwialiśmy w jednej. Można o nich poczytać na www.logospec.pl Mają też fajne informacje o rozwoju mowy dzieci na facebooku na logospec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Przedszkolanka poradziła, żebym poszła z dzieckiem do logopedy bo ma duże wady wymowy. I szukam jakiegoś dobrego logopedy w warszawie. Polecacie kogoś? Ja patrzyłam na https://ranking.abczdrowie.pl/s/Logopeda/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lannadelray
Mój syn też jest od kilku dobrych miesięcy pod opieką logoedy. Z polecenia znajomej trafiliśmy do warszawskiego ośrodka LOGOS DTR w Warszawie i to miejsce mogę śmiało polecić. Trafna diagnoza, skuteczna terapia i przede wszystkim super kontakt z małym pacjentem. Ja jako rodzic byłam w pełni bezpieczna do dobre samopoczucie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkamorwa
Ja bardzo polecam panią Anię i panią Joasię w Centrum terapii Mowy logospec w Warszawie na Targówku. Bardzo dobre podejście do dzieci, wnikliwa analiza zaburzeń mowy i przede wszystkim skuteczna pomoc dla dziecka. Dużym plusem jest możliwość skorzystania z zajęć integracji sensorycznej, co w naszym przypadku okazało się konieczne. O ile dobrze pamiętam w logospec mają też psychologa. Szczegółowe informacje o nich znajdziecie na www.logospec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella33

Miałam problem z synkiem i wysłałam go na terapię logopedyczną do poradni KAR-MEL. Polecam, synkowi się poprawiło i chętnie chodzi na zajęcia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Mucha

Jeśli szukasz terapeuty dla trudnego dziecka, i jesteś z rejonu Warszawa Bielany/Bemowo/Żoliborz to ja mogę polecić gabinety logopedy na Ks. J Popiełuszki 19/21, koło metra Marymont. Pani Kasia szybko łapie kontakt z dzieckiem – z naszym synkiem z zaburzeniami udało się nawiązać pracę na pierwszych zajęciach. Także polecam – pani Kasia ma swoją stronę: https://logopedalewsza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×