Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ale sie dziś nakręciliście z tym pisaniem nie nadążam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniuszku szlyszysz glosy ???? :D Cenzura kasuje i wygląda to tak, jakbym gadała do siebie" nie przejmuj sie czasem dobrze pogadac samemu ze soba :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Śpiący, już nie przesadzaj z tą uprzejmością:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tank Girl>>>eej strzelilas focha i sie zmywasz :O.. leniuszku :) chyba kazdy powinien od czasu do czasu :) ja tam slysze :)...sa to zazwyczaj glosy serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figie--mnie nie posadzaj już ja ci ostatnia do takich rzeczy:O😭 wybrakowana jestem ostatnio to se przeynajmniej pooglądam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel to nie tak chop siup posprzątać... modery nie chcą usuwać tak szybko wpisów... ja się w jednym poście Leniwcowi przyznałam kim jestem i był potem problem żeby go usunąć 😭 wtedy to cały świat się dowiedział, że ciacha to.... cicha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel...ale serce trzeba mieć.....żeby je słyszeć :O Moje podobno jes bryła lodu 😭 PZU.....ale Girl ma napisane w stopce, że jest chora :O ja jej po prostu współczuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacha to ciacha :D.... bo widzisz najszybciej sa usuwane posty ktore w sposob obrazliwy dotykaja bezposrednio druga osoba :) wystarczy kliknac w zakladke zglos do usuniecia i juz :) jesli ktos tam jest to post zniknie natychmiast.. na usuniecie innych tresci trzeba troszke poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×