Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

No bo, po przeczytaniu tego co napisałem, doszedłem do wniosku, ze to jest żałość i tak mi sie skojarzyło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ naprawde chyba czas sprawdzic, czy nie jestem w ciazy, wczoraj przesolilam mieso, dzies przepieprzylam barszcz:o nie, nie jestem zla kucharka, wrecz przeciwnie, stad ta zlosc😡 kurva!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
.......nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień mija na nuudach
KLON jak chce to potrafi dopierd.... głoopim pomarańczom :-) brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakos dziwnie malo rachunkow do zaplacenia mam w tym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie, to oznacza, ze pewnie jakis posialam i za miesiac przyjdzie upomnienie z 300% odsetkami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jestem w polowie, dzisiaj bardziej podczytuje niz pisze, kiepsko sie czuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dziwnie się czuję, bo mam ochotę rozkwasić mojemu szefowi nos. Wczoraj chciałam wyjść normalnie do domu o 19, bez siedzenia po godzinach. To mnie przetrzymał pół godz. bo ma pilną rzecz do zrobienia, pismo, które muszę mu pilnie na angielski przetłumaczyć, bo on je koniecznie musi dziś do 11 rano złożyć w jakimś urzędzie bo mija jakis termin czy coś. Ok, pomyślałam, jak mus to mus, zostanę te pół godz., a dziś wyjdę wcześniej. I co? I wlaśnie dostałam od niego dalszą część tego pisma do tłumaczenia, on nawet się nie zbliża do końca tylko tworzy i tworzy, i wcale nie musiał dziś składać :O I normalnie mam ochotę wygarnąć mu, że mógł po prostu powiedzieć, że mam zostać bo chce jak najwięcej zrobić a dziś tylko kończyc, a nie kłamać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to mu powiedz. nienawidze szefow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik to szuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wieczorem jak mi znów zacznie słodziś i pytać "Pani ... Dlaczego Pani taka dziś niemiła dla mnie?" To mu po prostu powiem, że mógłby chociaż mi nie ściemniać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na zakupach w CHA ;) podszedł do mnie facet, tak z gęby ok 35 lat...przystojny, elegancko ubrany i rzucił tekst....."Szukam miłości swojego życia....a Ty mi się podobasz....piszesz się na to?.." A ja niewiele myśląc parsknęłam śmiechem i odparowałam...."Niech Pan mi powie, co we mnie jest takiego, że tylko tacy popaprańcy jak Pan mnie zaczepiają"......Walnął focha i odszedł......a ja zdałam sobie sprawę, że może to był mój księciunio? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sOm niektóre kobiety
:-O z lekka wredna odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Leniwiec. Gdyby Cię naprawde kochał, to nie dałby się tak po prostu spławić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu napotkanemu facetowi powinnaś mówić coś takiego. Ten który nie zwieje, będzie tym jedynym. Doskonały sprawdzian uczuć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiący.............
L. zmyśla:D Żałosna jesteś. Ktos do ciebie podszedł? Ty brzydulo:D Mało tego, że ta historia jest zmyślona to ta odpowiedź już jest szczytem zmyślenia:D Zal, Zal, Zal:D Powiem wam jak to było. W CHA leniwiec zobaczył ekstra faceta, zakochała sie i mało w gacie nie popusciłą. Gapiła sie na niego, a gdy facet na nią spojrzał, z podniecenia wymśliła tą historię. Zal:D:D:D:D Jaką głupią i pustą trzeba być żeby takie bzdury pisać:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×