Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
no dobra, rozumiem, ze moje opowiesci kuchenne nie sa tak ciekawe jak szczesliwa rodzina i tescie klona, ale moglibyscie napisac chociaz falszywe ''haha, jak smiesznie, hihi zdzira, jestes taka niezdakra:):) '' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira, coś mataczysz z tą zupą. Powinniśmy prześledzić uważnie wszystkie twoje posty z ostanich 24 godzin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D barszcz i buraczkowa, ja uzywam tych wyrazen naprzemiennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec, spokojnie. Nie ty jedna nie wytrzymujesz obciążenia psychicznego, związanego z czytaniem naszych postów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
grajac w literaki mozna nauczyc sie wielu nowych, ciekawych slow. np takich: ócz, duh, żmę. Widelec, cos dla ciebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, nie czepiaj sie szczegolow😭 ok, niech bedzie: BURACZKOWA:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy z powrotem :O Ledwo wyszliśmy z domu do ogródka, chollerek wpadł w wielkie błoto, potarzał sie w tym błocie i teraz musze go poodklejać z butów i reszty odzieży :O Wyjdzie później z tatusiem do ogródka sie pobawić :classic_cool: Teraz zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie zaprawiam, w ogole nie zaprawiam zup. Jezu, jak to milo bylo, kiedy dziecko lezakowalo popoludniami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, zebys wiedziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero miło się zrobi jak "dziecko" zacznie zaiwaniać po centrach handlowych w poszukiwaniu szałowych ciuchów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowalo mi sie klon_ zależy skad bedzie bralo dziecko pieniadze na zakupy :D Wybiła godzina chollerka, nie mozę juz patrzec na matke, wiec kładzie sie i śpi ;) Tak poważnie to jego czas an spanie :) Ale chciałam go chwilke przewietrzyć, nie wiedzialam, ze ta chwilka bedzie tak krótka :) zdzirka odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klon_ zależy skad bedzie bralo dziecko pieniadze na zakupy" Ich szczególnym zainteresowaniem cieszy się moje konto bankowe. Jakby nie było innych tym na świecie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już mam wkurwa. Zadzwoniła do mnie moja mamusia, że właśnie obejrzała płytę z wesela jakiejś laski, na którym gral ten sam zespół, który my mamy zamówiony. I pretensje "bo grają disco polo, bo tango tylko jedno w pierwszy dzień, bo dużo młodzieżowej muzyki" :O:O Ale zamiast spokojnie pogadać to ona z pretensjami, co myśmy zamówili, a przecież wszystko można z tym zespołem ustalić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon już niedługo dziewczynki poznają swoje drugie połówki i przywiążą się do kont tych nieszczęśników ;) a Ty będziesz zbierał na ich wesele ;) A nie starasz się jescze o syna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×