Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Bobasek ---> cytaty proszę wypowiedzi wprost :D bo jak narazie to posty ocierały się jedynie o dosłowne wypowiedzi :classic_cool: zresztą jak masz kłopot ze specyfiką takich w gruncie rzeczy głupkowatych rozmów na forum to --->> zmień forum . Klon ma rację z tym wyciaganiem pochopnych wniosków . My tu z psychiczną robimy sobie jaja a TY bierzesz wszystko na poważnie , może dlatego że Twój wiek wbrew nikowi ( bobasek ) to jakieś 60 lat , mam rację ? :classic_cool: bierzesz siebie zbyt poważnie co skutkuje że i głupkowate rozmowy bierzesz poważnie :D ale to już Twój Bobasku problem , a jak będe chciał porozmawiac w sposób wyrafiniowany to zapenwe nie będe tego robił na tym forum :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahha o zesz Fanie ale zęś sie zakamuflował jednak rutyna gubi człowieka.:D:D:D Jakby nie psychiczna w życiu bym cię nie odgadł.Osz ty przechero hahahahahahahahahahahahahahahaha Aleś nacisnął>Nie Strzymałeś? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahha Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami. Byl to najlepszy twój majstersztik:D:D:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami. Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Móweiłem,że rutyna gubi psychiczna.:D:D:D CześćPZU Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwziałem sie była luzna dyskusja.Czy takie niewinne przytyki tak strasznie niwecza rozmowę albo jestescie w innej konstelacji.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz być 22 osobą na cafe ,które moje dossie z reala chce znać psychiczna?Przeciez nikt tego na cafe nie praktykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciężko, ale juz niedługo:classic_cool: za miesiąc o tej porze mam nadzieje będę już po wszystkim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiczna kafeteria nie konfesjonał więc przykro mi nie mogę ci tutaj tego powiedzieć. 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiadomię Was na pewno, będziecie pierwszymi, którzy sie o tym dowiedzą, w końcu byliście pierwszymi, którzy się dowiedzieli o cionrzy:classic_cool:więc macie tyo jak w banku:D:D:D smacznego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostani post odnosił sie do postu bobaska, tylko nie odświeżyłem ekranu po kilkuminutowym czytaniu waszej dysputy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne:D klonie, czy mi się wydaje czy Ty jeszcze jesteś w pracy:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestem na kafe, to jestem w pracy. Te dwie dziedziny mojego życia są ze sobą nieodłącznie związane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie pozdrawiam "bidulkę" Pizetju i maleństwo.Pewnikiem chodzisz jak mały czołg :D:D:D Sama piszesz, że już niedługo :D:D . Będziemy trzymać kciuki :D:D:D Pozdrawiam🖐️ PK -->> wrzuć na luz, a wieczorem opowiem ci krótka bajeczkę na dobranoc, dla dorosłych, oczywizda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon--powiedz mi czy Pan rewq tu jesszcze zagląda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi przypomina, że moje słodkie maleństwa ze łzami w oczach wypatrują tatusia, a tako nie wraca :-o [najpewniej tłuką teraz po sieci na komuterach i maja wszystko gdzieś] :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaryzykowałbym twierdzenie, że dopiero co się minęliście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To mi przypomina, że moje słodkie maleństwa ze łzami w oczach wypatrują tatusia"-----klon, pewnie tylko pierwszego, wtedy kiedy dostaja kieszonkowe:classic_cool: to pozdrów rewq'a od Nas jesli będziesz go widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, przerwa techniczna ;) ... choć ostanio bardziej znany jest jako Fan Zdzirki. To śmieszne. Przecież wszyscy jesteśmy jej fanami :classic_cool: No dobra, naprawdę muszę się zwijać. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kieszonkowe dostają od mamy. Ciekawe tylko, czy wiedzą skąd mama je bierze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ale wpadka przez te cholerne kody już drugi raz mi sie to zdarza.Nie widze nicka.bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hahahahahahahahaha:D:D:D Moja profesorko setunia ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon--ja podobnie jak Ty tylko w pracy siedzę na kafe, jesrtem na L4, w domu nie mam czau na głupoty:classic_cool:, poza małymi wyjatkami w ostatnim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja praca też staje się nieznośnie upierdliwa. Optymalnym rozwiązaniem byłoby gdyby mnie stąd wyrzucili, ale musiałbym naprawdę mocno kogoś wkurzyć, z zmoim ujmującym sposobem bycia to niemożliwe :-o Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×