Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Leniwcze gdybym potrafiła przewidzieć co się dzieje w Twojej głowie to zajęłabym się wróżbiarstwem , zbijała fortunę i zakładała ful topików :classic_cool: :D Levviatan a Ty nie mów , że zaliczasz się do takowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan no przecież ja już jasno określiłam , że do typowych nie zaliczyłabym Cię :classic_cool: Leniwczyku za to patrzę , że Tobie dobrze to wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz , ale w pewnym wieku to już nie idzie się do przodu tylko cofa :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Levviatan , gdyby to chodziło o mężczyznę powiedziałabym tak " Nie zakręcisz kijem Wisły , kiedy jaja już obwisły" :p a w tym wypadku ..... :D ps. no dobra , zejdzmy juz może z Leniwczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka....to Ty na mnie siedzisz a ja się zastanawialam, co to za tona "cielska" nie wgniata w podłogę :P cholerka....mówiesz że cofa i kurczy??? czyżbyś miala z tym na codzień doczynienia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi...a cóż ja poradzę, że te babsztyle jeszcze siedzą i się czepiają :O dziś im się nie spodobał mój charakter pisma 😭 stwierdziły, że piszę maczkiem i one nie mogą tego odczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×