Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Jak widać czasem warto też sprawdzić, czy Leniwiec, z którym akurat rozmawiamy jest Śpiący czy Spiący :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon...nie chcę być wredna...ale całe to zamieszanie Ty rozpętałeś :O widocznie miałeś w tym jakiś cel. Mam nadzieję, że teraz czujesz ogromną satysfakcję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój gniew na pewno zmieni podszywa w kłębek nerwów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Leniwcu daj spokój.. Ja tam klona bardzo dobrze rozumiem :D Nie gniewaj sie na chłopaka :D Przeciez nie jestem złym podszywaczem, nie pisze głupot, załozyłamm tylko topik i tyle :) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło, Leniwcu, faktycznie kupa czasu:D Wiesz nowa szkoła, nowi ludzie, nowe obowiązki. trzeba się było rozeznac w sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satysfakcję wynikającą z rozpracowania nic nie znaczącej i dość przypadkowej intrygi, która tak naprawdę interesuje tylko mnie i Spiącego Leniwca vel xxx ? Jakąś pewnie tak. :classic_cool: Ale to nie ja jestem Spiący Leniwiec. Podejrzewam teraz, że to ktoś z zewnątrz. W jednym postów wziął mnie za kobietę. To oznacza, że mógł bywać na poprzednim topicu, ale nie na tym. Oczywiście nie potrafię udowodnić, że to nie moja robota, więc zdaję się na twoją legendarną kobiecą intuicję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon....moja legendarna kobieca intuicja podpowiada mi, że maczałeś w tym swoje paluchy :O Sylwia czy mam rozumieć, że jest tam na kim oko zawiesić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To twoja intuicja, więc na dalszy bieg zdarzeń nie mam już żadnego wpływu. Albo się komuś wierzy albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, niestety dużo się zmieniło :O Wielu fajnych nicków już nie ma : najbardziej brak mi Marysi 😭 Największą frajdą na kafee stało się wyzywanie innych :O....masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Po prostu dawno mnie to nie było i wiesz, nawet nie mam się jak domyśleć:P Ale ok, szkoda, że zrezygnowała z tych pogawędek tutaj. To był taki dobry duszek Cafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia...i dodam, że to taki dobry duszek mój-prywatny ;) Mało takich osób się na codzień spotyka...a szczególnie na internetowych forach :( ok, ja muszę teraz sopadać...ale mam nadzieję, że częściej będziesz zaglądać na kafee...i podzielisz się z nami informacją o swoich kolejnych podbojach ;) :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×