Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
no ten kawalek naprawde mi sie podoba:P znowu sie nudze. nie mam co robic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
figeil, pierscionek swietny, najbardziej podoba mi sie to rubinowe oczko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeee nie znacie się i tak ogólnie nie wiem na jaki pirścionek Wy patrzycie :D Pierścień wykonany był przez prawdziwego artystę :p za obrączkę robi serek zółty zapleciony w warkoczyk , a za oczko rodzynka/ek :p i do tego przygląda się na mnie i mruga :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdąży zzielenieć , już go zjadłam żeby nie drażnić Was , bo widzę że jesteście zazdrosne :D :D :D Ale nic to , jutro przyjdę w naszyjniku i diademie :D Nudno wam ? włączcie sobie jakiegoś red tuba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fee Widelczyku nie ładnie tak być zazdrosną :p Ale do wieczora zanudzisz się kobieto , zrób jakiś przedsmaczek tego co ma nastąpić wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figiel, do mnie się już nie mówi "A fe widelczyku" tylko "nu nu nu widelec" :D:D:D:D A co do wieczora... niestety, jestem do 19 w pracy, więc nic nie wymyśle, ale już moja w tym głowa żeby weekend porządnie zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie, co bedziecie robic wieczorem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiecie co, tina turner to fajna babka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, pakujesz??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"figiel, do mnie się już nie mówi "A fe widelczyku" tylko "nu nu nu widelec"" Widzisz cholera jasna ja na czasie nie jestem , więc o przebaczenie proszę :D Albo w ramach przeprosin dam Tobie w pierścionku pochodzić - chcesz ? :D Psychiczna ażebyś wiedziała, że z Baci Tiny laska :classic_cool: Mam jeszcze jej nagrania gdzieś na taśmach szpulowych :D Widelec a tam na Ciebie nie ślinią się ogiery ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakie ona ma nogi😭:D kurwa, wylal mi sie koncentrat do plukania na podloge, teraz w calym domu wali lawenda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira- nie pakuję, przecież wiesz, że ja zdziebełkoj jestem :) Łazę sobie na bieżnię,orbitrek, rowerek etc. Może zacznę uczęszczać na saunę jak się odważę (mam jakiś ukryty lęk) :O W sumie nie mogę tego nazwać chodzeniem na siłownię, ale chodzenie na aeroby choojowo brzmi :D Figiel- spoko, daj polatać w pierścionku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira przynajnniej moli mieć nie będziesz :P figiel- ogiery się nie ślinią, bo a)jestem brzydka i mam krzywe nogi i gruby tyłek, a b) chodzę z kawalerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tez kiedys chodzilam na silke, potem przestalam, od nowego roku mialam sie zapisac na basen....nie wyszlo:o a teraz mam nowy pomysl, jak juz wchlona sie te wszystkie jeziora na ulicach zaczne biegac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ej laski, wymyslcie co moge zrobic na lekka kolacje z miesem mielonym. nie mam go duzo, tak w sam raz na 2 osoby. nie chce spaghetti, canelloni tez srednio mi pasuje. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec coś Ty mi tu fanzolisz z tymi nogami i z tyłeczkiem :D A na siłownię śmigałam parę dobrych lat , a teraz to już tylko pływalnia została 2-3 razy w tygodniu :D bo latem to już każdego dnia w akwenie wyładowuję swoją energię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiczna wiesz co ? a robiłaś coś takiego jak : ciasto zagnieść tak jak na makarony , albo na pierogi . To rozwałkować i posmarować mięsem mielonym , zwinąć w roladę i pokroić w skośne kawałki ok 1,5 cm . Potem maczasz te plastry w panierce jak na schabowe i rzut na patelnię na wolny ogień .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
figiel, fęks. Pomysle, moze dodam do tego czerwonej fasoli? dzieki;) nie chce mi sie obierac ziemniakow, nienawidze tego😭 Post:D:D taaaaaaaaaa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×