Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

jeszcze raz 32 lata muszą minąć toz to szmat czasu :D o ile dozyje 60-tki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec ma tyle lat co ja, urodziny w tym samym dniu, mało tego, ma nawet tak samo na imię jak ja, muszę ją jeszcze zapytać w którym szpitalu się urodziła:P mam nadzieje że przynajmniej nazwisko ma inne, i.... męża:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jesteście tą sama osobą w różnych ciałach :classic_cool: to smiała hipoteza wiem .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam w podstawówce koleżankę która urodziła się w tym samym dniu co ja :D i ona zawsze podczepiała się pod moje cukierki urodzinowe :O a sama nigdy nie przyniosła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że leniwiec tego nie zrobi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się najarłam :classic_cool: wiecie co, mam jeszcze 520min w abonamencie a nie mam już do kogo dzwonić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzu dawaj numer :classic_cool: ewentualnie jak ktoś ma taką usługę że za każde odebrane 2 min dostaję minutę do wydzwonienia to mogę powisieć na tel nawet 2h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuciec👄 no witaj! co tam u Ciebie, ostatnio jak Cię widzioałam to kiepsko było z Tobą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, bo ostatnio to mi się wszystko na łeb zwaliło. Teraz jest odrobinę lepiej, nie okradli mnie po raz kolejny (jupi :O ), ale za to moja babcia spadła z dachu (!!!) i połamała się cała, więc razem z dziackiem wprowadzili się do moich rodziców.. No i moi rodzice mają teraz jakby dwójkę małych dzieci w domu wymagających stałej opiekim, wskutek czego moje wyjazdy w rodzinne strony zwiększyły swoją częstotliwość ... :O:O Kurwa, już mógłby być koniec roku, może będzie lepiej ... Ale ogólnie to trochę się uspokoiło :) A u Was jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, ale że co? że Twoja babcia ma małe dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×