Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

PZU :) Pozdrawiam z pracy. Uwielbiam ten moment, gdy wszystko się wali i nikt nad niczym już nie panuje. Osiągam wtedy najlepsze wyniki. To szczytowy poziom samorealizacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klon, czasem sobie mysle, ze chcialabym byc toba:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czasem sobie myślę, że chciałbym być kimkolwiek innym. Obojętne kim :-o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej być sobą
to się zawsze opłaca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest. :classic_cool: Dla odmiany zakończmy jakiś dzień optymistyczym akcentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyslało mi sie PeZetUuuu 🖐️ Jak sie czujesz? Zaglądaj częsciej do nas!!!!! "A ja czasem sobie myślę, że chciałbym być kimkolwiek innym. Obojętne kim " Klon_ nawet tak nie pisz, bo pomyślałam o pewnej osobie... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D co ja czytam....Zdzira chce być klonem....klon jest mniej wybredny i zamieni się swym losem z byle kim ;)......:O (klon....ale z Lepperem też? ) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część🖐️ Tak mnie rozśmieszacie, że od razu mi lepiej się robi.Macie poczucie humoru bez względu na problemy i tak trzymajcie:D Przyjdzie czas,że sytuacja będzie bardziej klarowna. Chyba nie myślicie o "strajku włoskim"? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha, no nie mogę :D zapewniam cię, że mam wszystkie na miejscu bez możliwości przemieszczania się:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem tak, żeby nikt nie pomyślał, że mam serce w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️:D:D a tak serio to wcale mi do smiechu nie jest. siedze dzis w domu, wzielam wolne, bo mam temperature i zalozonegardlo. kurwa pieknie, nie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira.....a dopiero co narzekałaś, że inne poszły na zwolnienie :P jolkaza....zawsze mogli pomyśleć, że masz głaz zamiast narządu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PKP - (pięknie kurwa pięknie) faktycznie, nie zazdroszczę.Ale nie użalaj się, tylko coś rób. Jak gardło puki co, przepłucz solą z dobrze ciepłą wodą lub z sodą oczyszczoną kilka razy w ciągu dnia, a jak możesz to do wracza tzn. do lekarza . Nie śmieję się z was, tak dla jasności sprawy, tylko sposób, w jaki piszecie o pewnych sprawach.Ja na prawdę nic złego na myśli nie miałam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no tak, ale ja nie zamawiam zastepstw na swoje zajecia, sama je pozniej odrabiam. no ale spojrzmy na sytuacje z innej, lepszej strony - moge posiedziec dzisiaj z wami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jolkaza, tantum verde juz zaaplikowane, aspiryna wzieta, pije fervex,a potem zjem kanapke z miodem. w sumie male chorowanie nie jest takie straszne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wiara w siłę
Zdzira zmieniłaś stopke , poprzednia była lepsiejsza :-) Na gardło Cholinex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ok, widać, że o siebie umiesz zadbać :D, grzeczna dziewczynka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
polopirynke bralam o 7mej:classic_cool: nie pamietam jaka byla moja poprzednia stopka, poza ta z 'dupa', ale tamta byla iinfantylna:classic_cool: jolkaza, a ty w domu czy w pracy?? Len, co jesz?:classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolkaza...ja też nic złego nie miałam na myśli :P Zdzira...ja przy początkach choroby używam propolisu....i bardzo szybko mi przechodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wiara w siłę
stopka "Mam cię w dupie. Tak właśnie ciebie " nie była infantylna :-( a teraz masz jakiegoś mięsniaka w stopce to jest niewiele ambitniejsze :-( 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×