Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

leniwiec 🌻 ale fajnie, jutro wieczorem już weekend nie? co robisz w weekend? :D zdzira ja się bardzo cieszę że siedzisz w domu, mi zawsze brakuje towarzystwa na kafe. Ostatnio juz prawie chciałam zaprzyjaźnić się z brzeszczotem z tego wszystkiego 😭 chollerka witaj :) PZU odzywaj się!! jak się czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec...już nie mogę doczekać się weekendu...w którym jadę do Krakowa odwiedzić chorego kolegę :( Widelec...lepiej Ty już o tej POMYŁCE GENETYCZNEJ już nic nie mów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec🖐️ jak smialas??😭 ale dzisiaj jestem, ol dej long:classic_cool: a ten miesniak ze stopki prasuje!!!! 😭:D wieci co wam powiem? niemal wszystkie dyrektorki to kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec- a może jolka tak jak ja- do pracy na drugą zmianę :O Też zaczynam śniadanie, jak nigdy :O Leniwiec- nie mozesz być taka krytyczna dla koleżanek z forum, trzeba wybaczać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oto i ona:D brzeszczot we wlasnej osobie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrej Siostrze to wy możecie
stopy całować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co? jeszcze jedno objawienie? Siostra jak siostra, więc ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i kolejna: pisz tylko pod czarnym nickiem, przelogowujac sie na orencz zawsze istnieje ryzyko, iz nastapia problemy techniczne i bedzie zonk, sprawa sie rypnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec masz rację:D wkleję wam dowcip, dla mnie bomba :D:D:D dziadek jest super ... Pewnego dnia zabrałem ze sobą mojego dziadka > do sklepu w centrum miasta > aby kupić mu nowa parę butów. > Zatrzymaliśmy się aby kupić sobie coś szybkiego do przekąszenia.Kiedy > podchodziłem do stolika gdzie siedział dziadek, zauważyłem jak > przygląda > się on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi włosami. > Mój dziadek przyglądał mu się uważnie aż w końcu młody chłopak bardzo > wulgarnie odezwał się do dziadka: > - Co k**wa stary dziadu, nigdy w życiu nie zrobiłeś nic zwariowanego ? > Znając mojego dziadka szybko połknąłem kawałek pizzy który miałem w > ustach aby nie zakrztusić się podczas jego odpowiedzi.Nie zawiodłem > się. > > Bardzo > spokojnie i bez zmrużenia oka odpowiedział : > - Tak.... raz się tak naj**ałem, że wyruchałem pawia, i właśnie się > zastanawiam czy nie jesteś przypadkiem moim synem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha.....zauważyłyście, że napisałam ......Widelec...lepiej Ty już o tej POMYŁCE GENETYCZNEJ już nic nie mów .....i odpowiedziała Tępa :D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jolka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
leniwiec, nigdzie indziej tak jak na kafe nie dziala lepiej zasadza Uderz w stol... ;) spr und potw:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec akurat słowo "gówno" pasuje do Ciebie jak ulał nieudaczniku. Zdzira cóż za mądrość ludowa :D Starczy wam na dziś bo się popłaczecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ostra, a dziekuje, radze zalozyc sobie jakis folderek ''przyslowia'' i uzyc funkcji kopiuj-wklej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra ma najpiekniejsze ciało
na całej kafe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu byłam grzeczna. Ale jak ktoś na moje przysłowie, swoją drogą mądre i adekwatne do sytuacji, nazywa mnie nieudacznikiem to od razu zapominam o tym, co wczoraj obiecałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki wam jestem na totalnej nieswiadomce :classic_cool: :D:D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no pisalam wam wczoraj, aslyszane od licealistow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×