Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

chollerka- od wczoraj są bardzo kiepskie warunki biometeo, ja poszłam spać o 23 a dziś o 10 rano nie mogłam się podnieść z łóżka :O kawa nie pomaga, czekolada też nie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy ja powiedziałam, że klon_ zrobił coś złego" Kiedy domagałaś się wyjaśnień, poczułem się jak bezradny zaszczuty króliczek, ścigany przez stado psów gończych :( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomaga szef. Dzieki niemu ciśnienie wciąż mam wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój prześladowca właśnie mnie namierzył. Spróbuję ukryć się w damskiej toalecie na resztę dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie podziewa reszta? Zdzirka pracuje bez dostepu do kompa. ale Leniewiec? No tak, wybierał sie na spacer w deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ale na krótko:O , bo czerep mi odpadnie z bólu.Tylko poczytałam...... Współczuję wszystkim, którzy dziś mają podobne przypadłości:O Pociesza mnie tylko to,że z czasem minie:D Może do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanes co tam u Was leniuchy, widelce klony i cholery rewq i wszyscy inni których pomineliśmy:classic_cool: nie mam czasu do was nawet zajrzeć:( pozdrawiamy Was serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco, a kogo to obchodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PZU:D🖐️ widelec🖐️ kurwa, zmarzlam dzisiaj, caly dzien ganialam jak debil, czuje, ze cos mnie bierze. boli mnie gardlo, mam stan podgoraczkowy i ogolnie chujnia z grzybnia.. do tego laska, ktora zastepuje caly ten tydzien dzis rano oznajmila mi (JEST SRODA!!), ze ONA CZUJE, ze do przyszlego czwartku to nie wyzdrowieje:o:o:o jakos kurwa mam przeczucie, ze wlasnie zalicza kolejny stok, kiedy ja za nia oram:o kurwa, mam juz dosc, jestem wsciekla, zmeczona, przepracowana i ocieram sie o depresje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujesz duzo sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
daj spokoj, ani sily ani ochoty na sex NIE MAM:o czas zmienic hormony😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna nawet nie wiesz, jak ja cię rozumiem... moja koleżanka jak szła na3 dni urlopu wypoczynkowego "to już ją cos brało" a po tygodniu stwierdziła że przez następne 2 tyg.na pewno jej nie przejdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo seksu i
okład z młodych jąder:classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco posraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nawet kurwa posta nie moge wyslac normalnie, jestem cieciem:o nie wiem widelec, moze zastrajkujemy?? u mnie zapowiada sie jeszcze caly nast tydzien tyrady, nie bede odbierac tel z pracy, niech se szukaja innego osla. czizas jaka jestem zla😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×