Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie do końca pewna

Tabletki antykoncepcyjne YAZ - opinie

Polecane posty

ja też je biorę między innymi z tego powodu a dwa to są tabletki które mają mało hormonów więc jak najbardziej możesz je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VicoPazRBD
A na hirsutyzm ktoś je brał?? Dla nie widzących hirsutyzm to nadmierne owłosienie u kobiet:( Nadają sie te antykoncepcyjne na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxinee
brałam YAZ 3 miesiące.. niestety nie nadaję się do przyjmowania hormonów. czesto odbijała mi palma.. byłam również taka nieobecna w tym co robie, byle tylko przejść , nie "żyłam" życiem. do tego moje libido spadło do 0 w ostatnim miesiącu, no i wiele niespodzianek pojawiło się na twarzy. Teraz aby się tego pozbyć jem tabletki ze skrzypem, stosuję masę kosmetyków. Wróciła mi ochota na seks, bardziej go przeżywam, nie swędzi mnie twarz, nie wyskakują mi wypryski, nie mam fochów i zmienności nastrojów. Czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska02
Dzisiaj dostałam pierwsze plamienie i wziełam pierwszą tabletke YAz Czy to normalne ze krwawienie ustało, w pierszym dniu miesiaczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesania
Wzięłam już 3 tabletki YAZu i jedynym skutkiem ubocznym jest bolesna miesiączka, na co dotychczas NIGDY nie narzekałam, bo okres przebiegał bezboleśnie. Oprócz tego mdli mnie niemiłosiernie, ale da się wytrzymać. I mam takie pytanie, czy któraś z was pali może papierosy stosując YAZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8317
VicoPazRBD ---> ja je biorę na hirsutyzm (właściwie na hiperandrogenizm - przyczynę mojego hirsutyzmu). Moja lekarka uznała, że się nadają;) Do tej pory brałam Diane35 (czułam się po nich fatalnie), Cilest, Jeanine, Yasminelle, i teraz Yaz (od roku mniej więcej). W sumie biorę hormony od 9 lat, objawów hirsutyzmu na razie brak, androstendion mieści się w normie. Ale wiesz, jak jest - przestaniesz brać i wszystko wróci do poprzedniego stanu:/ vesania ---> paliłam jakiś czas, ale już nie palę. A o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesania
8317 - bo niestety nie mogę uporać się z nałogiem, acz ograniczyłam palenie do minimum- 4-5 dziennie. Czy już taka ilość papierosów jest mi w stanie poważnie zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8317
Myślę, że papierosy zawsze w jakimś tam stopniu szkodzą, niezależnie czy bierzesz w tym czasie tabletki, czy nie. Niemniej jednak ja jednocześnie paliłam (w okresach rekordowych do 3 paczek/dzień) i brałam tabletki przez 6 lat i (przynajmniej w krótkiej perspektywie) nic mi nie jest. A chcesz w ogóle rzucić palenie, czy nie jesteś do tego przekonana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesania
Cały czas usiłuję rzucić to cholerstwo, ale jest niezmiernie ciężko. Zwłaszcza, że mój facet też pali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8317
Podaj maila, coś Ci prześlę - mi pomogło:) a byłam naprawdę zaciętą palaczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesania
Hmm.... No ok... ;) mysza24@poczta.fm ... Czekam na maila, jestem niezmiernie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8317
wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiii
niedługo kończę pierwsze opakowanie ,i jestem średnio zadowolona , minusy to na początku plamienia , wahania nastroju ,celulit na pośladkach , senność , ból piersi spowodowany ich powiększeniem się , co akurat jest plusem :) , zobaczymy jak dalej , aczkolwiek myślę jednak o "rzuceniu" tabletek , jeśli objawy po 3 miesiącach nie ustąpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula123456
SPRZEDAM YAZ, GG 10628556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwi
Ja niestety należę do grona tych niezadowolonych z Yaz, odstawiłam je tydzień temu. Brałam 5 miesięcy i wszystko co najgorsze miałam: zmiany nastrojów, lipido =0!, plamienia, bóle brzucha i najgorsze cellulit!, który zrobił się wszędzie!! ręcę, uda, a nawet łydki! Chyba najwyzszy czas zmienić firmę, albo zrezygnować z tabletek, chociaż co tu dużo mówić z nimi jest wygodniej, ale jakim kosztem...Może któraś z Was miała podobny przypadek z Yazem i przeszłą na jakieś inne tabletki, będę wdzieczna za info jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Biore juz 6 opakowanie Yaz. Sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Oprocz tego ze zabezpieczaja mnie przed niechciana ciaza, nie widze zadnych plusow. Poczatkowo moja zmiane nastroju przypisywalam pogodzie (dluga zima, nic sie nie chce), ale przyszla wiosna ja nadal czuje sie senna, oslabiona. Czesto pojawiaja sie bole glowy. Oprocz tego przytylam 4kg, zrobil mi sie ogromny celulit nawet na lydkach, gdzie wczesniej prawie go nie bylo. Czuje bole nog, odretwienie konczyn, co moze wyjasniac ten artykul http://zdrowie.onet.pl/1582153,2039,0,2,,zabojcza_antykoncepcja,profilaktyka.html Jezeli chodzi o miesiaczki to przy pierwszych trzech opakowaniach byly regularne, pozniej wystapily plamienia, brak miesiaczki przy tabletkach placebo. Nie mam porownania do innych lekow antykoncepcyjnych, ale wiem jak sie czulam nie biorac. Wiadome, ze kazda kobieta reaguje inaczej, lecz ilosc negatywnych opinii wedlug mnie swiadczy o tym leku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jeszcze nie wiem
Bez przesady - hormony to nie cukierki, które może jeść każdy i jednym smakują a innym nie. Każdy organizm jest inny a tabletki antykoncepcyjne uniwersalne nie są, więc zrozumiałe jest to, że różne mogą być na nie reakcje. Najistotniejszy w tym wszystkim jest lekarz, który powinien wykonać wszelkie niezbędne badania przed wyborem tabletek, a nie producent. Opinie typu "Yaz jest OK", "Yaz jest be" można przyrównać opiniom typu "kolor czerwony jest OK", "kolor czerwony jest be". Dla każdego coś innego, po prostu. "Wiadome, ze kazda kobieta reaguje inaczej, lecz ilosc negatywnych opinii wedlug mnie swiadczy o tym leku..." ---> ilość negatywnych opinii nie świadczy o leku, ale o ginekologach-ignorantach przepisujących tabletki "jak leci", bez wykonania badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaczek2
kupię YAZ, jeśli któraś z Was ma na zbyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore
yasminelle to niby odpowiednik i jestem zadowlona naprawde miesiaczki praktycznie bez bolesne i w koncu regularne wszystko inne zostalo tak jak bylo ani nieprzytylam ani nie schudlam bo w sumie nie mam takiej potrzeby, cera mi sie poprawila jedynie, nie mam juz takich sklonnosci do wypryskow przed okresem co kiedys, w ogole nie ktore opine tu o skutkach ubocznych dziwia mnie wiele znich to mity, najlepiej rozmawiaj z lekarzem bo na forach to mozna sie tylko nastraszyc i zniechecic, sam lekarz mi mowil zebym sie "nie sluchala" tego co mowi sie o antykoncepcji na forach bo w ten niesczesny sposob tworza sie mity ktore sie tak zakorzeniaja w umyslach i tworzy sie zla aura wokol tabletek a nie powinna od tego jest lekarz pod jego opieka powinnas brac bo oczywiste jest ze tabletki anty, jak inne moga wywolac skutki uboczne najbardziej sa narazone sa kobietki z tzw ryzykiem pwiedzmy zakrzepica cukrzyca inne choroby rodzinne przebyte choroby o to wszytsko pyta lekarz prowadzi wywiad bada i wtedy jest wstanie ustalic co jest dla ciebie najodpowiedniejsze, dzisiejsze tabletki to juz nie takie "CHAMY" co kiedys wszystko sie unowowczesnia lekarze sa swiadomi takze nie boj sie wez tebaletki i sama zaobserwujesz co sie dzieje bedzie cos cie nie pokoilo odstaw i idz do lekarza, ot moja rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KP
KUPIĘ TABLETKI YAZ 24+4 PO CENIE NIŻSZEJ W APTEKACH!!! kolorowapapuga@wp.pl JESLI KTORAS MA TO PROSZE O WIADOMOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_arling
po ile kupujecie Yaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście jestem nie zadowolona z tych tabletek , przytyłam , urosły mi piersi a nie były małe ;/ , wzdęcia o okropny brzuch tfu , cellulit po prostu zaczął wypływać , brak ochoty na sex , suchość , koszmar po prostu , bóle głowy itd , jedyny plus piękna cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aishaa22161
ja natomiast jestem z nich bardzo zadowolona. Nie mialam z nimi zadnych problemow no i nie zatrzymuja wody w organizmie jak niektore inne. Jedynym minusem jest cena ktora waha sie miedzyn 38-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też biorę te tabletki. Dziś biorę już ósmą. Moja pani ginekolog przepisała mi je,żeby skrócić okres i zwalczyć silny ból. Jak na razie efekt jest przeciwny...;/ okres mam już 8 dni, cały cas tak samo silny i nie opuszcza mnie ból w podbrzuszu... Chłopak nie może ze mną wytrzymać przez moje humory... ;/ Jak na razie nie jestem z nich zadowolona... zamiast mi pomóc, tabletki stały się dla mnie męką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona!
hej:) ja biore tabletki Yaz 3miesiac bralam je pol roku temu ale przerwałam. jednak nie dawno do nich wrocilam i jestem strasznie zadowolona mi idealnie pasuja nie mam zadnych efektow ubocznych:) jednak mam problem poniwaz wstrzymalalam sobie okres bo akurat wypadal na majowke . zaczelam kolejne opakowanie bez przerwy i od kilku dni mialam plamienie a teraz mam normlany okres. nie wiem co robic bo nie skonczylam jeszcze opakowania a dostalam miesiaczke nigdy tak nie mialam:( nie wiem co robic czy to jest spowodowane tym ze wstrzymalalm sobie okres i organizm sie zbutnowal i mimo brania tabl okres sie pojawil nie wiem:( chce od jutro odstawic tabletki zostal mi ostatni tydzien ich brania ale po co mam dokonczyc skoro mam juz okres a kolejnego opkowania juz nie ebde zaczynac bo rezygnuje z tabl. doradzicie mi prosze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u któreś z was zdarzyło się , że krwawienie po opakowaniu nie wystapiło? Yaz biorę od pół roku (wczesniej yasminelle-miałam straszne migreny). Po szóstym opakowaniu Yazu nie miałam krwawienia z odstawienia, przeczytałam ulotkę i przyjełam kolejne opakowanie (z wrażenia zrobiłam test ciążowy-ujemny) , po tabletkach placebo pojawiła się migrena a krwawienie nie. Nie wiem czy to już czas aby iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuli
Brałam tabletki YAZ przez miesiąc. Dłużej nie wytrzymałam. Okropne pryszcze, libido równe zero lub nawet niższe, ogólne poczucie rozbicia a o długiej i bolesnej miesiączce już nawet nie wspomnę! Wcześniej brałam Cilest i wszystko było ok, więc chyba do niego wrócę. Ale zostało mi jedno opakowanie YAZ(nie otwierane) i chętnie bym je odsprzedała. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt: basia.m.87@googlemail.com Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania dwa opakowania tabletek YAZ w cenie 38.61zł za opakowanie.Są nowe nie otwarte z datą ważności do 07.2014 Sprzedaje ponieważ nie służyły mi więc je odstawiłam. Zainteresowane proszę o kontakt e-mailowy: Olasiudalek@onet.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania dwa opakowania tabletek YAZ w cenie 38.61zł za opakowanie.Są nowe nie otwarte z datą ważności do 07.2014 Sprzedaje ponieważ nie służyły mi więc je odstawiłam. Zainteresowane proszę o kontakt e-mailowy: Olasiudalek@onet.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka4564
hej jesli chodzi o yaz , to naprawde odradzam , to co ze mna sie dzieje to jedna wielka katastrofa , nie spie do 3 w nocy, wymiotuje i do tego mam niestrawnosc, silne bole brzucha. skoncze 2 opakowanie o ile to zniose i ide do ginekologa po inne tabetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×