Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie do końca pewna

Tabletki antykoncepcyjne YAZ - opinie

Polecane posty

Gość Dżo-ya
Ja za Yaz zapłaciłam 39 zł w wraszwawie o ile ma to jakies znaczenie. Co do samopoczucia: to moje czwarte tabletki. brałam mersilon, diane35, jeanin, plastry i teraz Yaz. Gdyby nie to, ze po jeanin puchłam, woda mi sie potwornie zatrzymywała i czułam sie jak słoń (do tego dodatkowe kg), to pewnie bym je brała nadal, bo dobrze czułam sie po nich. Teraz jestem w połowie opakowania YAZ i powiem, że poki co nie fajnie się czuje :( Bole glowy - albo migrena, albo cmienie, szum w uszach, zawroty lekkie, nudności przez pól dnia OKROPNE, metalicznyposmak w ustach, ból piersi (to akurat da sie zniesc). Poniewaz po plastrach tez tak mialam na poczatku, wiec poki co czekam i mam nadzieje, ze sie uspokoi, ale jest mi ciezko, zwlaszcza przez te okropne nudnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia7
Cześć Dziewczyny. Kończę pierwsze opakowanie YAZ (powód -leczenie) muszę przyznać, że poprawił się stan skóry to na plus, ale mam bardzo bolące piersi, bardzo! straszne nudności. Nie wymiotuję ale ta dolegliwość jest uciążliwa (wychodzę z marketów, środków lokomoci itd). Moje libido jest równe teraz zeru i czuję senność. Teraz czekam na krwawienie. Mam na ogół skąpe krótkie miesiączki oby tym razem (tylko 4 dni placebo) zdołał się rozkręcić. tak poza tym to bedę starała się o dzidziusia :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo-ya
Potrzech tygodniach brania Yaz jest lepiej, nudności odeszły póki co, piersi przestały boleć i tylko pozostało pojawiające się ćmienie glowy, ale nie jest to bardzo dokuczliwe. Mysle, że organizm musi się przystosować i dostroić do tych hormonów. Trzeba cierpliwie przeczekać :) Jesli samopoczucie nie poprawia się po trzech opakowaniach, to wtedy trzeba powiedzieć lekarzowi. Jesli chodzi o libido, to u mnie jest ok i nigdy przy hormonach nie mialam z tym problemów ;) Widziałam reklamę suplementu diety, który można przyjmować jako osłona przy antykoncepcji doustnej, osłania wątrobę, zmniejsza łaknienie, poprawia przemianę materii i poprawia libido :) ASEQURELLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz
hej dziewaczyny.. w moim przypadku zauwazyłam spadek libido do 0, naprawde,rzdnych innych skutkow uczocznych aby to libido,,, no i nie wiem co teraz,,, po co brac tabletki skoro nie chce sie wcale kochac? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauroll
Witam dziewczyny, jeśli któraś chętna, sprzedam jedno opakowanie Yaz, bo już w ogóle nie biorę tabletek i zostało mi to opakowanie a po co ma się zmarnować... oczywiście oryginalnie zafoliowane, z datą ważności do lipca 2014 r. Kontakt drogą mailową - paulinka_3@op.pl :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coffi
Hey! Brałam Yaz przez 10 miesięcy. Na początku było fantastycznie, libido wzrosło, żadnych skutków ubocznych. Z czasem się to zmieniło, gdzieś od 6 miesiąca brania tabletek libido zaczęło mi spadać, aż w końcu w od 8 miesiąca brania tabletek spadło do zera. Nawilżenia brak, Sex mógłby dla mnie w ogóle nie istnieć. Co do miesiączek to dostawałam zawsze w ostatnim dniu przyjmowania placebo, a okres trwał nie dłużej jak jeden dzień. Jeżeli w ogóle można to nazwać okresem, bo powiedziałabym że było to bardziej krwawienie. Lekarz zmienił mi Yaz na NaraYa. Dziś wezmę pierwszą pigułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojaaa ?!
Dziewczyynyyy potrzebuje waszej pomocyyy ! ! : ) Ostatnio bylam u ginekologa i wlasnie i przepisal tabletki 'YAZ' ale byłam tak zestresowana ze zapomnialam zapytac o jedna najwazniejsza rzecz ! ;) Ile czasu musze brac te tabletki zanim zaczne sie kochac ?! Odpowiedzcie mi : ) pare osob mowi, ze musze brac miesiac i dopiero moge uprawiac sex aCzy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki anty działaja
już od pierwszej tabletki. ale przez pierwszy miesiac radziłabym zabezpieczac sie dodatkowo prezerwatywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo-ya
Porponuję czytać ulotki oraz wypytać o wszystko lekarza zanim wyjdzie się z gabinetu. Antykoncepcja hormonalna daje zabezpieczenie od pierwszego dnia! Trzeba tylko brać zogdnie z zaleceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandragoraX
Biorę YAZ drugi rok. Nie narzekam na działanie - może tylko na cenę bo jak zaczynałam to kosztował 35zł a teraz 48zł. Ale ja tu z inną sprawą. Reklamowali dziś osłonowy środek dla biorących tabletki antykoncepcyjne ,,asecurella" (nie wiem jak to się pisze, bo tylko słyszałam nazwę). Nie wiem jak oceniać jego skuteczność, ale bardziej zaintrygowała mnie informacja że działa ochronnie przed utratą słuchu spowodowaną przyjmowaniem tabletek. I tu się zaskoczylam: czy którejś z Was ginekolog powiedział, że przyjmowanie antykoncepcji może powodować utratę słuchu? Bo mój nigdy o takim skutku ubocznym nie wspomniał. Nie pamiętam też żeby w ulotce coś o tym wspominano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo-ya
Też pisałam wczesniej o Asequrelli. Jesli chodzi o utratę słucho, to ja pierwszy raz słyszę... Moze producent suplementu tak sobie dodał do właściwości specyfiku, żeby lepiej się sprzedawał...? Najlepiej reklamować produk, który wspomaga wszystko ;) Gdyby było zagrożenie dla słuchu, to uważam, że producent tabletek anty z pewnością napisałby o takim ryzyku w ulotce, żeby się zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majcia7
Hej Dziewczyny, co do asecurelli, to jest to koleny chwyt marketingowy. Jest duża rzesza kobiet przyjmujących pigułki dlatego odbiorców jest masa (czytaj-Kasa). Polecam naturalne środki jak len lub o wiele tańsze ochronne jak przy antybiotykach najlepiej jednak na przemian. Ja biorę drugie opakowanie. Mało jem, bo nie odczuwam głodu a raczej częste nudności :( Libido nadal zero a raczej minus jeden. Dziwią mnie ceny, które podajecie u mnie jest duża rozbieżność, ja kupuję za 34zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo-ya
Kończę dziś pierwsze opakowanie i napisałam do gin, żeby mi przepisał jednak coś innego - czuję się okropnie. Myślałam, że już mi przeszło, cieszyłam się, że jestem na prostej, ale od wczoraj znowu dramat. Drugi dzień zawroty głowy straszne, szum w głowie, spowolnione ruchy, dretwienie obydwu dłoni, mrowienie w palcach i do tego całą boc nie spałam, nie mogłam zasnąc - duszno, fale gorąca, fale zimna... Brałam wczesniej Jeanine i było dobrze, normalnie, nic mi nie dolegało... :( Ja wymiekam, nie daję rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Sprzedam nowe, całe opakowanie tabletek Yaz i Asequrelli. Zainteresowane proszę o kontakt na gg 21380856. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja również zaczęłam brać YAZ. Fakt faktem nie będe się zbytnio wysilała co do mojej opinii do tych tabletek, bo dziś wezmę dopiero 4, ale czuje się po nich wręcz zajebiście. Wcześniej zanim wzięłam pierwszą miałam tyle wątpliwości, że ho ho, bo się naczytałam tych forum. Nawet już chciałam swoje opakowanie sprzedać, ale teraz nie żałuję ( póki co ), że biorę. Jak wzięłam pierwszą to po 4-5 h lekko chciało mi się rzygać, a raczej to było tylko takie wrażenie i bywało, że delikatnie zabolała mnie głowa. Najbardziej bałam się o libido, ale póki co nie widzę żadnych zmian, a nawet chyba jest większe :D. Pokusiłam się na tą asequrellę i zaczęłam ją brać od razu przy pierwszej tabletce YAZu. Dodam, że to pierwsze moje tabletki anty, skończyłam 21 lat. Jak YAZ po czasie da mi kopa, że będe mieć skutki uboczne, któey wymieniają dziewczyny to odrzucam tablety i nie wezmę już żadnych innych, zaś zastanowię się nad innym środkiem :) trzymajcie się, życzę dobrego samopoczucia z YAZem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) biore YAZ od 7 miesiecy i mam niepokojace objawy. Na poczatku byo wszystko ok. Od 3 miesiecy mam jedno dniowe plamienie mniej wiecej w polowie opakowania. W tym miesiacu plamienie te zdarzylo mi sie kilka razy. Mam nadzerke i slyszalam ze te plamienia moga byc jej objawem. Wiecie cos na ten temat? Dodatkowo mam obfity okres, wzdecia, powiekszony brzuch. Niedlugo ide do gina i zastanawiam sie czy zmienic tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo-ya
Ja nie mam zadnych krwawień po stosunku. Co do niepokojących objawów, to zawsze należy w pierwszej kolejności pytać lekarza, bo tu na forum nikt nie rozwiąże problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karawelka
Zaczełam brać YAZ profilaktycznie, miałam bóle menstruacyjne i obolałe piersi ciągle, lekarz mówił po zrobieniu różnych badań że on tu widzi rozwiązanie tylko w tab. antykoncepcyjnych więc zaczełam brać YAZ. Pierwszy miesiąc - ciągłe krwanienia, ustąpiły po miesiącu. Jednak po 3 miesiącach stsowania doszłam do wniosku że wciąż mam bóle menstruacyjne i ten sam problem z bólem piersi - nic mi nie ustawało i bolało tak samo więc odstawiłam tabletki. Ale faktycznie po 2 miesiącach miałam spuchnięte piersi- wynik brania tabletek, może to się spodobać innym dzieczyyną bo to wygląda jakby piersi urosły, podczas ciągłego stosowania tak będziecie miały, ale jak odstawicie tabletki to wasze piersi wrócą do normalnego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbabe
kupie yaz!! gg: 4022439 mail: xmadzia24@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiiiiiiiiii
Mam do sprzedania tabletki YAZ. Dzisiaj kupione za 38,10z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiiiiiiiiii
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiiiiiiiiii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokona
Ginekolog zapisał mi tabletki antykoncepcyjne na nieregularny okres i właśnie wykupiłam pierwsze opakowanie yaz-u.Z uwagi na to że mój okres jest nie regularny nie wiem kiedy nastąpi kolejna miesiączka i nie mogę zacząć brać tabletek od pierwszego dnia miesiączki i właśnie tu się zaczynają schody.Pytanie brzmi czy jeśli jutro wezmę tabletkę to czy ona będzie zabezpieczać mnie przed ciążą.Jeśli tak to od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina1007
kupię jedno opakowanie yaz. gdańsk albo przesyłka za pobraniem. gg 8211414 mail sabina1007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklqwertyuiop
Cześć! :) Nigdy nie brałam tabletek, ale zastanawiam się nad nimi. Powiedzcie mi, czy to uczucie mdłości jest cały czas? Czy komukolwiek zdarzyło się zwymiotować? Martwię się tym aspektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaz
Hej! Brałam te tabletki przez 4 miesiące i są niewarte swojej ceny, naprawę jestem z nich bardzo niezadowolona. Bóle głowy oraz plamienie występowało na porządku dziennym. Postanowiłam je zmienić i zobaczymy jak mój organizm zareaguje na inne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavla19
Kupię Yaz GG 8499334 LUB paulina_156@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam do sprzedania Yaz
napoczęte opakowanie - musiałam odstawić, brakuje 6 tabletek. Cena 20zł. kontakt: rossi83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×