Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie do końca pewna

Tabletki antykoncepcyjne YAZ - opinie

Polecane posty

Gość kaska000000
moj problem poelga na tym ze biore yaz juz prawie rok !!! okres skonczylam ponad tydzien temu i teraz znowu sie pojawil niewiem czy to okres czy palmienie niewiem jak to nazwac!! bole mam jak na okres a jestem przy 12 tabletce rozowej!! mozecie powiedziec co jest grane?? oczywiscie jak wiecie?? czy jestem dalej zabezpieczona czy co?? bardzo sie martwie a moj lekarz na urlopie!! prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może komuś pomoże w wyborze tych właśnie tabletek- brałam je przez pół roku, zrezygnowałam ponieważ w 6 miesiący zaczęłam mieć straszne huśtawki nastrojów, ale myślę, że wrócę do tych tabletek, ponieważ dzięki nim pozbyłam się trądziku, który zaczął jakby powoli powracać (po roku czasu, odkąd je odstawiłam), super mi się po nich spało- gdzie wcześniej cierpiałam na bezsenność, przytyłam może z 2 kilo i trochę pojawił mi sie celulit, którego niegdy nie miałąm i nie mogę sie go pozbyć:(, ale mimo to wszystko są O.K. wolę się truć tabletkami niż wydawać kupę kasy na mascie i kremy na trądzik. Kiedyś brałam dianę, ale dla mnie to nie wypał- miałam okropny trądzik, przytyłam w pierwszym miuesiącu i byłm kompletnie załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek88
Brałam Yasminelle pół roku, zrobiłam pół roku przerwy i po przerwie znów je stosowałam 3 miesiące. Jednak o ile wcześniej mi odpowiadały (jedynie spadło libido), to po tej przerwie miałam zero ochoty na sex i nudności po przyjęciu tabsa. Postanowiłam zmienić tabsy na Yaz. Biorę już trzecie opakowanie Yazu, waga w normie, nudności nie mam, cera się poprawiła i co najważniejsze moje libido znów wróciło;) Może Yasminelle i Yaz to to samo, ale jak dla mnie zmiana była korzystna,zwłaszcza w kwestii libido. Tabletki pomogły mi tez na bolesne miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfkillerka
Witam! Biorę YAZ już 2 miesiące i muszę powiedzieć, że jak na razie są super. Nie mam żadnych efektów ubocznych, tzn czuję się tak jakbym nic nie brała. Wcześniej brałam Harmonet i odradzam, miałam straszne bóle brzucha i głowy, przez cały miesiąc plamienia i pojawił się trądzik i to już po 2 tyg brania. Przy YAZ nie mam żadnych plamień, nic mnie nie boli, nie mam krost, libido bez zmian, nie przytyłam. Bardzo fajne wg mnie jest wieksza ilość tabletek z hormonem (24 tab.) i to że są tylko 4 dni przerwy między opakowaniami. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dureczka_27
ja jestem zadowolona z tych tabletek.nie odczuwam efektów ubocznych.przede wszystkim nie tyję.przy yasmine miałam większy apetyt i tyłam (nie dużo a jednak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnieja
Moje pierwsze antykoncepcyjne, biorę dopiero 6 dni, zastanawiam się czy jeśli jeśli tabletki są źle dobrane to już powinny być skutki uboczne. Póki co jestem zdziwiona, bo mam lepszy nastrój, więcej energii, mniejszy apetyt i jędrniejszy biust. Same pozytywy, więc albo jeszcze przyjdzie mi poczekać na skutki uboczne, albo trafiłam z tabletkami w 10 :) A jeszcze jedno, czy jako skutek uboczny zażywania tabsów mogą pojawić się hemoroidy? W ulotkce jest napisane, że mogą powodować żylaki, a hemoroidy to nic innego jak żylaki odbytu, więc to możliwe? Pytam, bo 3 dnia zażywania Yaz ni stąd ni zowąd wyskoczył mi hemoroid - nigdy nich nie miałam, prowadzę aktywny tryb życia i jestem młoda, więc nie widzę żadnej przyczyny, więc możliwe, że to od tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka3365
Hej:) Stosuje Yaz od 3 miesięcy. Na początku myślałam, że zwariuje. Coś ala depresja. Przez całe pierwsze opakowanie myślałam, że jestem w ciazy. Moja ochota na seks po rozpoczęciu stosowania Yaz prawie wykończyła mojego chłopaka....:) Teraz wszystko wraca do normy. Nigdy nie miałam planień, okras dostaje po zazyciu 3 placebo i trwa ok.3 dni. Trochę mniej bolesny niż kiedyś. Nie wiem czy to od tabletek, ale zaczeły mi strasznie pękać naczyńka na nogach. Ide z tym do lekarza. Chyba picko przytyłam.... Ale ogólnie to ok. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katla
przez pierwszy tydzień brania miałam humory, było mi smutno, ale przeszło, później urosły mi znacznie piersi;) moje libido urosło niesamowicie, chyba nigdy nie miałam tyle ochoty na sex;P:P co prawda miałam przez cały miesiąc stosowania niewielkie plamienia, okres słabszy najbardziej mnie zmartwił cellulit na pośladkach i udach. jestem załamana bo wiem że cellulitu tak naprawde chyba nie da sie usunąć w 100% dlatego muszę zrezygnować, wolę mieć piekne nogi niź regularny okres...trudno, lekarz przepisała mi 3 opakowania, wiec dwa nieruszone oryginalnie zapakowane mi zostały mogę odsprzedać komuś kto dobrze znosi yaz. pozdr moje gg:5669413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalejna82
Tragedia...Chamskie wzdęcia i gazy(nie z tej ziemi), woda stoi w organiźmie więc strasznie spuchłam, plamienia coraz większe i w dodatku bój jajników...Właśnie jestem po dwóch tabletkach przeciwbólowych bo dziś to wybitnie boli..A żeby nie było za nudno to jak czasem zemdli...A jestem dopiero w połowie opakowania..Chyba już dzis tego nie wezmę ile można/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dziś zaczynam brać Yaz. Mam kupione jedno opakowanie żeby sprawdzić jak zareaguję. Widzę że opinie są bardzo podzielone. Jest właścwie 50/50 pozytywnych i negatywnych opinii. Więc muszę sprawdzić sama na sobie bo w końcu każdy organizm jest inny jak wiadomo ;) Mam nadzieję, że ja jednak będę mogła ocenić te tabletki na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pigulkami antykoncepcyjnymi jest tak, że jedne nie będą pasować wszystkim. I nie radzę się zrażać opiniami innych forumowiczek. Że plamienia i insze skutki uboczne. Jeśli Yaz nie przypasują, to gin przepisze inne. Dla mnie na przyklad Yaz to piąte pigulki. I dopiero te mi pasują. I zero skutków ubocznych. Urosly mi piersi (wcześniej ich prawie w ogole nie mialam), ale to chyba nie jest skutek uboczny, nie? A co do spadku libido - faktycznie, byl, ale przez pierwsze trzy opakowania. Potem wrocilo. A miesiączki kompletnie bezbolesne, trwające 4-5 dni. I wszystko jak w zegarku. A tak w ogole to czekam na te slynne pigulki dla facetow (są już/nie ma ich jeszcze?). Wtedy przestaję faszerować się czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradźcie - moja gin zaleciła zmiane na Yaz po innych tabsach- ale zaleciła wziąć pierwszą pigułę pierwszego dnia cyklu, a nie jak na ulotce- pierwszego dnia po końcu dotychczasowego leku.... i co ja począć mam ?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradźcie - moja gin zaleciła zmiane na Yaz po innych tabsach- ale zaleciła wziąć pierwszą pigułę pierwszego dnia cyklu, a nie jak na ulotce- pierwszego dnia po końcu dotychczasowego leku.... i co ja począć mam ?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradźcie - moja gin zaleciła zmiane na Yaz po innych tabsach- ale zaleciła wziąć pierwszą pigułę pierwszego dnia cyklu, a nie jak na ulotce- pierwszego dnia po końcu dotychczasowego leku.... i co ja począć mam ?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaczek123
Czesc! mam problem biorę juz 4 bialą tabletkę yaz i nie mam okresu. czy to na pewno sygnalizuje ciąze czy moze byc tego inna przyczyna? bardzo prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz
wiesz ze czasmi przy stosowaniu yazu okres moze nie wystaopic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keith86@wp.pl
odkupię YAZ teren 3miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość americano
tabletki yaz zreszta jak kazde inne nie maja kalorii wiec nie mozesz BEZPOSREDNIO po nich przytyc.a skoro ktos sie najje a potem zgoni na tabletki to cos nie halo..Biore yaz juz rok i ani nie przytylam ani nie mam cellulitu.. to jak dzialaja tabletki jest zalezne od organizmu.jedna kobieta ma po nich nudnosci druga nie wiec nie mierzcie wszystkich jedną MIARĄ.PODRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 3 opakowania tabletek YAZ, termin waznosci 07.2014r. Kupiłam a okazało się ze są juz mi niepotrzebne:) moje GG : 7933106 danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok zażywnia yaz
Przez pierwsze pół roku bolały mnie łydki. Zupełnie, jakby krew nie mogła przepływać. Powiększyły mi się piersi, ochotę na seks mam niezmienną, ale nawilżenie pojawia się później, niż przed braniem YAZ. Teraz- po 13 miesiącach zażywania- nie mam żadnych problemów z nastrojem, bólami, łydkami, tyciem etc. Nawet trochę schudłam:) Jedyny minus to to, że przed stosunkiem muszę być dłużej pieszczona, zeby pojawił się śluz. Ogólnie oceniam je świetnie. Są to moje pierwsze tabletki i muszę przyznać, ze ginekolog się nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) madzia
...ja kończę pierwsze opakowanie tabletek YAZ i nie zauważyłam skutków ubocznych. Najbardziej bałam się o nawilżenie ,ale jest wszystko OK :).Piersi urosły o jeden rozmiar :). Jestem zadowolona z tych tabletek. Wypowiedzi na forach jakie czytałam trochę mnie przestraszyły, ale tak jak mówią każda kobieta jest inna i inaczej reaguje. Jestem zadowolona ,że zdecydowałam się na tabletki i że za pierwszym razem się udało dopasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goraca czekolada
Ja biore Yaz od roku i uważam, że jest rewelacyjny. Żadnych efektów ubocznych. Uważam wręcz,że ułatwia schudnięcie,bo jest moczopędny. wcześniej brałam Hrmonet i też nie było problemów. Plusem w Yaz jest również to, że nie ma 7 dniowej przerwy tylko tabletki bierze się ciągiem przez, co nie zapomina się o nich. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzisiaj przepisala mi ginekolog Yaz, beda to moje 4 tabletki anty( i ostatnie jesli cos bedzie nie tak) , poniewaz wczesniejsze mialam takie nudnosci ,ze nie dalo sie wytrzymac,wiec zobaczymy jak bedzie. A za Yaz zaplacilam dzisiaj 32,50 ,wiec czytajac ceny jakie zaplaciliscie az sie przerazilam. Obym nie miala zadnych skutkow ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayiumi
Moja ginekolog zaleciła mi stosowanie Yaz ale z pominięciem białych tabletek, i rozpoczęciem od razu następnego blistra. Czy któras z was stosowała te tabletki w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame-butterfly
Droga ayiumi: Skoro Twoja ginekolog przepisała Ci branie blistrów bezpośrednio jeden po drugim, to znaczy, że w ogóle nie będziesz miała okresu. Tabletki placebo są po to, żeby wystąpiło krwawienie z odstawienia składników aktywnych, zawartych w różowych tabletkach. Gdy będziesz ciągle przyjmowała tabletki różowe, to organizm będzie otrzymywał składniki aktywne i nie zaobserwujesz krwawienia. Wątpię, żeby Twoja ginekolog naprawdę tak kazała Ci je przyjmować. Przypomnij sobie jeszcze dokładnie, co powiedziała, lub zadzwoń do niej po poradę, żeby się upewnić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayiumi może coś źle zrozumiałaś to było by duże obciążenie dla organizmu bo nawet te 4 dni dają chwilę odpoczynku. być może powiedziała żebyś nie brała białych tabletek placebo ale robila zamiast tego 4 dni przerwy. Bo te tabletki można wyrzucać nie trzeba ich brać bo to sam cukier (ale trzeba zrobić tyle dni przerwy ile jest tabletek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaZ
mam do sprzedania 1 opak yaz aannaa86@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :)
Hej dziewczyny, czytałam forum i aż nie mogę uwierzyć że u każdej z nas to odbywa się inaczej, że są takie skreajności... Ja biorę YAZ od ponad 1,5 roku i nie narzekam na nic, z początku nawet schudłam 3kg... Okres mam regularnie, zawsze tego samego dnia z rana ^^ podoba mi się to, teraz nawet boję się tabletki odstawiać, bo boję się że te 3kg co zrzuciłam wróci, no i że okres będzie znowu "jak mu się będzie podobało". No ale kiedyś będzie trzeba odstawić :) co do dodatkowego zabezpieczenia to nie stosuję... Narazie jest ok, ale jakby przydarzył mi się ten 1% to nie będę rozpaczała ;) POZDRAWIAM WAS :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaMAXana
ja biore juz 8 miesiac i jest ok, to są moje czwarte tabletki, sluzyl mi tez minisiston tylko lekarz chciał zmienic mi na coś lzejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka****8
DO TEJ FORUMOWICZKI: oferta cześć dziweczyny! mam do SPRZEDANIA cały, nowiutki blister tabletek YAZ za cenę jak w aptece czyli 41,90 + wysyłka (z Torunia)!! (powód - zrezygnowałam z tabsów na jakiś czas) kontakt gg: 266 907 ja tez z Torunia jestem ale za drogo chcesz sprzedac, ja kupuje w bumarze w tej aptece za 32 zł, a ostatnio nawet w pasazu zieleniec było za 24 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×