Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minidou

Polki zyjace we Francji

Polecane posty

Jestem :-) Na kawe sie widze zalapalam... Zuska - dzieki ! Uroczyscie oswiadczam ze M mi sie zepusl :-O... dzisiaj znow musialam sie z mala zerwac skoro swit o 8h15 ... Chyba Go rozpiescilam :-D :-D :-D :-D Za oknem huragan lata :-O... najlepiej nosa z domu nie wystawiac... Atam - oupss! zapomnialam zes Ty slomiana... Pierwsze zloto do 38 lat :-)... naprawde cieszy :-) tym bardziej ze poczytalam sobie o tym biegu... dzielnie walczyla i zasluzyla na nie ! Le Titou - 90% bywalcow kafe zyje zyciem innych ;-) .. ja juz przywyklam, choc czasami mnie tez jeszcze zatrzesie... 0 Spadam bo mi mala przeszkadza ile moze :-D... Zycze milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeeesc dziewczyny... Jak pikinie... Za oknem delikatny zefirek kwiaty z okien straca i co chwile - brzek, brzek, brzek... i obudzil wyciem w kominie... ale to zefirek... Co bedzie jak tempete nadciagnie... podly, polamal mi moje zonkilki a trzy juz zakwitly buuuuuuu.... Rebeka - ta noc nie byla stosunkowo dobra ;) Zuska moj Majster Bieda co jakis czas na jakis czas zabiera sie i wyjezdza. Twierdzi ze sluzbowo ale ja wiem, ze to pretekst, po prostu gotowac mu sie nie chce i tyle :D Titou te gotowane ziemniaki - wiesz ze tutaj tez chyba takie cos ale na wpol ugotowane widzialam :O I rzeczywiscie utarta marchew, seler i inne cuda dla zaganianych badz leniwxych, badz "talentow" kulinarnych bez problemu kupisz. Minidou - tez wczoraj ogladalam na zmiane D&CO z biegami narciarskimi ktore wygrala nasza Justyna Kowalczyk i zdobyla zloty medal. Tyle ze mi free nawalalo 😡 - jak zwykle kiedy M nie ma, i takie to bylo ogladanie - wiecej na na onecie mialam info. Margot? Hrabia wyleczon? A Ty biedo? (kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8,15 - Rebeka jestes wielka - ja sie na drugi bok przewracalam ;D To az nieprzyzwoite o tej porze w niedziele wstawac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... Ta nawalnica Xynthia zabila juz 12 osob! Cholera, jutro wieczorem M. wraca a podrozuje samochodem.. Mam nadzieje, ze do jutra sie uspokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuska, pewnie, ze takie rozstania na kilka dni, czy 2-3 tygodnie da sie przezyc i potem powitania taaakie mile, ale.. teraz nad Francja szaleje potezna nawalnica i sie zaczynam martwic. Chyba mimo niedzieli zaczne sprzatanie w szafkach :O CHOLERA i tyle. Ale WAM zycze milej niedzieli i pewnie martwie sie na zapas - panikara ze mnie a niby taka duza dziewczynka. No nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakkk
Czesc dziewczyny ,stawiam popoludniowa kawe ? ? ? U nas tez wieje,pada jak diabli i zimno,ze nawet nosa z domu sie nie chce wysadzic :/ brrrrrrrrr, Czy tos wspomnial o polskim jedzonku::::::::::::: ogoki kiszone???????????mniam,mniam::: U nas nie ma polskich sklepow,ale za miesiac wpadne do piwnicy mojej tescioawej to tam zgarne troszke przetworow :) Dla justynki WIelkie brawa,wczoraj ogladalismy olimpiade do pol nocy,oczywiscie nasze panczenistki tez zasluzyly sobie na wielkie brawa :) porostu super Maz tak byl poescytowany sucesem Justyny,ze rozbolal go zab :),a synowi ogi odmowily posluszenstwa -to dopiero kibicowanie:) :) Milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikapel
bredzisz le titou czy jak ci tam i robisz wszystko, aby odwrocic uwage od faktu, ze jestes nieudacznikiem w uk, a za chwile bedziesz nieudacznikiem we francji, znajacym jedynie dwa slowka "bonsoir" i "au revoir". Popeline to robisz sobie ty, codziennie na tym forum. Nawet nie bede sie pytac o jakiej "siarze" mowisz, bo to by znaczylo, ze interesuje mnie opinia plebsu:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikapel
aaa, chyba juz wiem, ty jestes taka idiotka, ze myslisz, ze ja mysle, ze big apple pisze sie jak bikapel, boze co za kretynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wybierałam sie dzisiaj ze swoja mała rodzinka na wycieczke ale oczywiscie ziiiiiiimno okropnie i leje ! Wiec wrocilismy bo watpliwa przyjemnosc :-O Mam juz dosyc, powiem wam,ze łatwiej o niebo jest byc optymistka gdy ma sie "tylko" 14'C hihihih Poszłam do wanny do gorącej wody i taka niedziela... Mindou- ja tez nie za bardzo wiem o co jej chodzilo, napisałam Bonsoir wiec moze ta osoba nie wie ze nie co to znaczy, i myslala ze chcialam napisac Bonjour i mi sie pomyliło, to zrobila sobie siarę na całego; albo z powodów, jakich pisałam, rzuca po prostu miesem we wszystkich, u ktorych cos sobie wyszuka, bo jest strasznie nieszczesliwa i zgorzkniała osobą . It's so sad, jak mowi moj sąsiad ... :-O CVhyba z jednego i drugiego powodu trzeba by ja przytulic. I skad niby wziela sobie jaki jest moj poziom francuskiego,zeby oceniac i inne bzdety to tez nie wiem i takimi tchorzami nie zamierzam sie przejmowac, tylko kurcze zawsze zagolopowuje sie i czytam pomaranczowe wpisy bo nieraz są to normalne osoby... az sie potem czlowiek niepotrzebnie denerwuje i zamiast wejsc i o czyms milym porozmawiac to sie natyka na jakiegos podłuznego człowieczka. :-O Mimo wszystko mam nadzieje,ze dzisiejsz anidziela bedzie miła..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak... :-O Bikapel,nigdy bym nie przypuszczala,ze smiesz sie nazywac duzym jabłkiem, powiem ci szczerze ze twoj nick kojarzył mi sie z kiblem,z toaleta delikatnie mowiąc... :-) A z tym plebsem i nieudaczniekiem to mowisz po sobie, siedząc na forach i jadac komu wlezie, ip dawno sprawdzone... Poza tym po czym poznajesz moj jezyk,ze napisałam dwa słowa? :-D Zal mi cie czlowieczku, mowie na poziomie komunikatywnym po angielsku, moj maz bardzo dobrze,a francuskiego uczylam sie 5 lat i kwestia przypomnienia sobie, a jesli na podstawie przeczytanych przez ciebie kilku słow po francusku,ktore tylko udało ci sie przeczytac (bo pisałam troszjke wiecej) oceniasz mnie i moj jezyk to jestes bardzo ograniczony :-) I wiesz,,, jak sadzisz i chciallabys- nie zepsujesz mi dnia, bo w przeciwienstwie do ciebie ja wiem kim jestem i swoja wartosc znam i nie dyskutuje na ogół z g... bo mnie sprowadzisz do swojego poziomu i pokonasz doswiadczeniem. Wiec... Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakkk
kurcze dziewczyny jak zmienic pseudonim na czarny kolor????????? Juz mam dosc tej pomaranczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie tak szybko Minidou - Moniaa po przejsciu na "preferencje" musi kliknac w pkt A - jesli NIE POSIADASZ itd, klkinac w "kliknij tutaj" a potem zgodnie z Twoja instrukcja - pseudo i haslo. Adresu maila nie musisz wypelniac, bo bedzie dla wszystkich widoczny. Jesli chcesz skorygowac swoje ustawienia, opis - to w preferencjach idziesz do pkt B i tam od razu wpisujesz swoj pseudonim i haslo. Powodzenia :) Ta cholera przeniosla sie juz do Belgii i Niemiec. Jutro ma byc w Polsce. A M. jest wlasnie w Niemczech :( Jutro zadzwoni czy wraca, czy przeczeka do wtorku :O Nic to. Troche potesknie. buuuuuuu..... Minidou ale zonkilki byly zolte a nie niebieskie, buuuuu..... Dzieki Zuska 🌼 Ide w objecia innego M. - tego co go tak lubi Rebeka ;) A Margot? Trzymajcie sie wszystkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] Graca aromatyczna kawe na stole : (_)?(_)? (_)? (_)? (_)? (_)? ... bedzie mi dzisiaj potrzebna... Atam - tez uwazam ze to nieprzyzwoite ;-)... ale mala ma troche inne zdanie w tej kwestii :-P ... a M wstal dopiero przed 13h00 ... a i to tylko dlatego ze Go obudzilam ... chyba rzeczywiscie byl zmeczony i niewyspany ;-) No nic, odbije to sobie przy najblizszej okazji :-P ... z nawiazka :-D Minidou - taaa, na kanapie :-O... romans z zelazkiem mialam :-O A synowa chyba znow katar zlapala :-O... ale nie boj sie jest w dobrych rekach :-D Le Titou - tez mi ciezko zrozumiec motywacje takich ludzi... ale wychodze z zalozenia ze z polglowkami sie nie dyskutuje :-D... Zuska - u rodzicow nad jeziorem ktos kiedys zadala sobie trud i do kazdej psiej kupy wbil mala choragiewke :-D... nie masz pojecia ile ich bylo !!! To naprawde plaga :-O... nie na darmo mowi sie "crottoir'y" ... niektorym wlacicielom calkowicie brak kultury osobistej :-O Margot - hop, hop !!! Wpadlas pod slol ?! :-D Monia - mysle ze w czarnym Ci bedzie do twazy ;-) No nic, wracam do pracy... Zycze wszystkim milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonzur! Landi ozordli madmuazel :D Hyba besblednie napisalam? Wesoly tydzien sie zapowiada ;) Kawa z rana jak smietana - i to 30to%wa Ide sie slonecznic - i napatrzec na niebieskie zonkilki ;) Rebeka zaluj, jest cuuuuuudnie. Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posta mi zezalo 😠 Minidou - chyba swatowa ? :-D Atam - nawet mi nie mow, bo jak patrze przez okno to mnie szlag trafia... wczoraj jak komek w domu siedzilama a dzisiaj az mi sie z obiadu nie chcialo wracac :-O... A tak na marginesie smakowala zupka-bieda ...? Bo ja dzisiaj Mussake jadlam :-P Ciekawe czy pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, poszlo :-) Od razu uprzedzam pytanie : nie wiem co to komek.... mialo byc koLek :-D U nas kolo pracy 2 bilbordy przewrocilo :-D... i tak sobie wisza wpol zwalone ... cikawe kiedy komus przyjdzie do glowy ze to moze byc niebezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA ,,,, udalo sie jestem "czarna" Dzieki dziewczyny :) Kurcze dzisiaj rano sie wkurzylam,bo ukradli sredniemu synowi rower z rowerowni z bloku :/,najgorsze jest to ze przez jakis czs tasczyl go na 12 pietro i przechowywal na balkonie,potem ja go namowilam ,zeby jednak na dole zostawial rower..No cozz czeka nas wizyta w sklepie i zakup nowego,gdyz syn jezdzi rowerem do szkoly Ej ale tez jestem wesola bo najstarsy syn wlasnie dzisiaj konczy 20 lat!!!!!!!!!!!,o rany jak ten czas leci,a najsmieszniejsze jest to ze wcale sie nie czuje,ze mam doroslego syna :) Przylaczm sie na popoludniwa kawke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieee... Moniakk w tej wiosennej fryzurce - ho ho ho... SUPER!!! Fajnie, ze Ci sie udalo, juz dawno mialam Cie pytac co tak na pomaranczowo sie nosisz a Ty na pierwsze slonecznowiosenny dzien czekalas :D Minidou - ze sli kontont ke ti crla, ke ze ekri bie, parske mla ze n'crla pa ;) A co do psiogownianego tematu - Zuska - strzal w dziesiatke :D Swoja droga naprawde dobry film. I moja mama potwierdza - u nas to samo - sniegi topnieja, gowna kwitnieja... Wiecie nasz pies nawet jak latal po ogrodzie, to i tak codziennie ktos robil obchod i zbieralo sie toto, bo nawet jak sie wdepnie w kupsko wlasnego psa, to przeciez bueee.. Rebeka :P Ssie odgryzla.... a z czym ta mussaka? z kartoflami czy ziemniakami? ;) Nie zebym uwielbiala aleale... w tym cos jest :D Zdybalam kiedys przepis na mieszana - warstwa ziemniakow, farsz, warstwa baklazanow, farsz, warstwa cukinii farsz i beszamel... Nooooo.... bylo och i ach... tylko... kiedy to bylo? ze sto lat temu :O Chyba sie wkurze i naprawde przystapie do skomasowanego ataku na M. w sprawie zakupu 3w1 przez internet, zeby bylo 2w1, jal mowi Margot. Chyba trzeba bedzie naruszyc zapasy ogoreczkow od mamy i ogorczana woda poratowac Margot od kaca giganta... Margot!!!!! A co z reszta? Gdzie sie zescie pochowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniakk - wiesz czasem to tak glupio wyjdzie - chcesz dobrze a wyjdzie... jak wyjdzie.. Pewnie ze szkoda roweru ale tez nie pluj sobie w brode, bo gdyby mozna bylo przewidziec wszystko, co nas w zyciu moze spotkac to niestety - byloby nudno. Moze ktos sobie pozyczyl na WE i odda? Ponoc nadzieja itd., itp. ale... MARGOT - jak kacyk? Zdaj raport po ktorym kielonku padlas? Nooo... nie badz taka nieuzyta... opowiedz... Rebeka - dzis byla jajecznica :P na zlosc Tobie - nie bedziesz mi po oczach bida-zupka swiecila :P A co!!! Stac mnie na te kilka jajkof A tak w ogole... To... A.. Minidou - ja jestem z tych co to niezbyt doceniaja wklad czlowieka w dzielo znisczenia. Matus Natura uwazam, ze jest zbyt silna na to, by taki robaczek jak czlowiek mogl AZ TAK Jej zaszkodzic - uwazam, ze to naturalna kolej rzeczy - co 10 czy 15 milionow lat nastepuje zmiana klimatu - mniej lub bardziej gwaltownie; mniej lub bardziej dotkliwie. A te zjawiska, ktore teraz sa tak tragiczne w skutkach dla czlowieka, biora sie z ogromnego rozwoju naszej cywilizacji - coraz mniej miejsc, gdzie nie byloby urbanizacji, industrializacji itd. a przeplyw informacji tez jest natychmiastowy. Kto 100 lat temu slyszal o trzesieniach ziemi na Fidzi (nawet nie wiem czy byly :O) i innych kataklizmach w egzotycznych czesciach swiata? Dlatego podchodze dosc sceptycznie do niektorych doniesien ekologow. Oczywiscie jestem za ochrona srodowiska ale bez szalenstwa - dbam o swoje otoczenie, czyli nie wyrzucam smieci gdzie popadnie, unikam reklamowek, staram sie ekonomicznie gospodarzyc energia i takie tam pierdolki. No... to by bylo na tyle kochane dziatki ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TFFFUUUUU mialo byc - co 10-15 TYSIECY lat a nie milionow; Ot... starosc.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,zepodoba Wam sie moja nowa kreacja :) Co do roweru,to nic wielkiego sie nie stalo(troche szkoda bo mial rok),tylko mnie drazni jak wszedzie panoszy sie zlodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot... Uprzedzaj, ze to taki hardcore.. malo sie jaPkiem nie zadlawilam... Najpierw te pierdzace krowy... Teraz Ty z ... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia.. Wybacz.. Podekscytowany krolik... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,ok rozumiem tez to ogladalam :) :) Jeszcze mnie boi bola ze miechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... Noc nadchodzi... Poniekad... ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P Ja tez sie przymierzam do tej ... gimnastyki :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siorbac moge? ;) Minidou - uwielbiam ogorkowa i rosol (odkrylas tajemnice mojego zycia :D] Pomidorowa sluzy mi za cos posredniego ;) No to juz nie bede sie gimnastykowac.. Jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Minidou - hehe, uwazaj bo wiesz jak to z tymi krulikami jest... zebyscie siostrzyczki za szybko nie zrobili ;-) :-D Ogorkowa !!!! Mmmmmmmm !!! Danke ;-) Monia - gratulejszyn !!! Czarne wyszczupla ;-) Szkoda roweru :-( ... mowisz ze prawie nowy byl ... hmmm, szkoda... Nam tez kiedys ukradli, jeszcze na starym mieszkaniu ... ogolocili kilka garazy w ciagu jednej nocy :-O ...a najlepsze jest to rower M zabrali a moj....... porzucili przy wjezdzie do garazy ;-).... taki ladny byl, ze jak go zaobaczyli przy swietle to zrezygnowali :-D Sto Lat dla Twojego najstarszego !!! Atam - nie mam pojecia z czym ;-)... ale dobra byla :-D Z tym przeplywem informacji to sie z Toba zgadzam w 100% ... nie jest gorzej dlatego ze jat gorzej Zuska - z rowerami tu jak ze szystkim : juz za pare groszy kupisz ale jak chcesz cos dobrego to juz trzeba kilka stowek wylozyc... Margo - nie ma to jak dawka smiechu przed snem :-D Milej lektury... moze Ci opowiedziec zakonczenie ? :-P :-D Widze ze temat ekologii sie pojawil ... Za kazdym razem jak slysze "zieloni" i "ekologia" to mi cisnienie skacze... i robie sobie wrogow :-P... Ekologia jest teraz baaaardzo na topie, gdzie nie spojrzy to wszystko ekologiczne i zyczliwe dla srodowiska... Nie mam nic przeciwko... tylko dlaczego, do jasnej choinki, ja mam za to placi 3 razy drozej ?!?!? Nie daja reklamowek w sklepie ? Ok, przyzwyczailam sie... Tylko dlaczego mi wszyscy wmawiaja ze w domu CALKOWICIE WYSTARCZA temeratura to 19°C kiedy ja LUBIE miec 22°C !!! Powiem tyle : niech ekolodzy najpierw wezma za tylek tych ktorzy NAPRAWDE szkodza srodowisku, a nie przecietnego szaraka, ktory jest na dobra sprawe Bogu ducha winny ! No ale potezne koncerny maja sztaby adwokatow a do maluczkiego latwo sie dobrac i paluszkiem pogrozic 😠 ... Wrrrrrr, zaczynam warczec :-O... Ide po lody zeby sobie humor poprawic ;-) ... komu przyniesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×