Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkiem normalna dziewczyna 85

jestem samotna i już...są tu samotne 24 latki?

Polecane posty

ja staram sie wybierac spore ziemniaczki, najpierw je gotuje, ale tak chwilke, aby nie byly az tak bardzo miekkie, pozniej robie sliczną dziurkę na farsz :D oczywiscie pyszne pieczarki z cebulka itd nadziewam w ziemniaczka i ukladam na blaszce, układam na kazdy ser posypuje ziołami i wsadzam do piekarnika, az serek sie ładnie zarumieni. uwielbiam sos czosnkowy wiec robie go osobno :) i sobie maczam ziemniaczki :D farsz- drobno posiekane pieczarki, moze byc papryka tez, czy cokolwiek tam zechcesz z cebulka podsmażone podduszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mnie tego oceniać, ale zapytac mogę ? ! co to za facet, ktory nie daje Ci poczucia bezpieczesntwa i ciepla i czegokolwiek innego,zebys czuła sie bardzo dobrze ? dlaczgo tak sie dzieje, nie uwazasz , ze cos jest nie tak, ? moze warto zebyscie porozmawiali, albo zrobili razem w koncu cos innego :) co do ksiazki... tez sobie obiecalam, ze bede ksiazkowa zołzą i powiem szczerze, ze nawet mi wyszlo, ale nie wiem czy dlatego,ze nie zalezało mi na tym mezczyznie czy działałam wg planu ? skakał kolo mnie, a mi co raz mniej na nim zalezało i zachowywałam sie dosłownie jak zołza... w kazdym razie nie byl w moim typie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mnie tego oceniać, ale zapytac mogę ? ! co to za facet, ktory nie daje Ci poczucia bezpieczesntwa i ciepla i czegokolwiek innego,zebys czuła sie bardzo dobrze ? dlaczgo tak sie dzieje, nie uwazasz , ze cos jest nie tak, ? moze warto zebyscie porozmawiali, albo zrobili razem w koncu cos innego do kogo to było????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pycha, zrobilas mi smaka :D NO wlasnie, skoro cos miedzy wami nie gra, to ja nie wiedze innego wyjscia jak tylko rozmowa :) przynajmniej ja napewno tak bym postapila :) Odnosnie jeszcze tej ksiazki, to tak wlasnie mysle, ze zolza trzeba zaczac byc zanim jeszcze zacznie ci na facecie bardzo zalezec. Podobno relacje ksztaltuja sie na samym poczatku, wiec ja wybralabym ten moment,n o bo pozniej faktycznie - jakos tez chyba stopniowo tracilabym zainteresowanie :( Nie umiem chyba jakos zdrowo tego wyposrodkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiu
a o co chodzi dokladnie w zołzie??moze jakies konkretne przykłady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiu
dziewczyny ja nie jestem samotna, ja jestem poprostu wolna, bez pary...staram zawsze sobie wymyslec jakies zajecia, nie nudzic sie , nie uzalac nad soba...jestem ogolnie zadowolona z zycia, pozytywnie podchodze do wielu spraw, jestem zdania ze nei nalezy sie niepotrzebnie denerwowac...ale z czasem przychodza dni takie jak teraz, deszczowe, chlodne, z wydluzonymi wieczorami a ja siedze jak zwykle sama..nie da sie wiecznie siedziec z zadowolona mina...kurcze faceta mi trzeba teraz...zawsze na zime mam tak samo ;]...i nie ma znaczenia wyglad, podejscie do zycia, smiałosc - ja to mam a dalej jestem sama..i czytajac wypowiedzi macie tak samo..zastanawiam sie juz dlugo dlaczego tak jest i dalej mi nic do glowki nie przychodzi...wolna 25latka - jestem razem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w najgorszej sytuacji
mam 23 lata nie mam chlopaka ani przyjaciol z ktorymi mozna wyjsc wiec siedze w domu a tu na pewno nikogo nie znajde... straszne jest to ze nie mam pomyslu jakpoznac nowych ludzi a tym bardziej faceta.... popadam w depresje.. caly czas o tym mysle kladac sie spac i wstajac rano.. codziennie wieczorem placze... nie moge juz sobie z tym poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzynki, kuzyni ? moze ich popros,aby z Toba gdzies wyszli, powiedz w jakiej jestes sytuacji, moje kuzynostwo wie,ze jestem sama, nawet probwali mi kogos tam namierzyc, bez owocnie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kon z piata noga
pieprzyc chlopow...niedostrzegaja takich fajnych lasek to cos musi z nimi byc a nie z nami!!!!jeszcze zatesknia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony_bravo
Miłość jest tylko dla ładnych. Jesteście szpetne, to się nie dziwcie, że nikt z wami nie chce być. Nie macie szans na mężcyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kon z piata noga
oo dzony juz by chcial hehe nic z tego kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony_bravo
Ładna znajdzie mena, brzydka niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha... Czytam i nie moge uwierzyc :) Ja na szczescie nie musze tutaj udawadniac jaka jestem :p Sama znam swoja wartosc i dziewczyny zapewne rowniez :) Jest temat to sie wypowiadam :p Moi drodzy Panowie... Spojrzcie jak sie sily rozkladaja w klubach... Tak obiektywnie. Sa grupy ladnych dziewczyn, gruby tych mniej atrakcyjnych i sredniaki z para :) Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnfrskoabcjxfud
chyba nie ma nic gorszego niz biadolenie. problem sie nie rozwiazuje tylko poglebia. kazda kobieta ma cos do zaoferowania, nie musi byc piekna zeby pociagac mezczyzne, nie ma sie co zrazac ani ogladaac na innych. to swiadczy o niskiej samoocenie. ja mam 23 lata, tez jestem sama, ale w ogoleeee sie tym nie przejmuje. nie jest mi z tym dobrze, zycie ciagle zaskakuje, na pewno poznam kogos odpowiedniego. kocham siebie, wiec ktos w koncu pokocha mnie. nie skonczylam jeszcze 90 lat zeby sie zalamywac. pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w najgorszej sytuacji
z ta niska samoocena to masz racje ja wiem ze moja jest naprawde niska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w najgorszej sytuacji
dziewcxzyny co robic by ciagle o nie myslec o tymze ze jestem sama,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna__22
co robic zeby nie myslec? trzeba sobie poszukac dodatkowe zajecia, najlepiej prasz, studia i jakies hobby-basen, fitnes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna__22
*praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtarzam się-widocznie trzeba
chyba nie ma nic gorszego niz biadolenie. problem sie nie rozwiazuje tylko poglebia. kazda kobieta ma cos do zaoferowania, nie musi byc piekna zeby pociagac mezczyzne, nie ma sie co zrazac ani ogladaac na innych. to swiadczy o niskiej samoocenie. ja mam 23 lata, tez jestem sama, ale w ogoleeee sie tym nie przejmuje. nie jest mi z tym dobrze, zycie ciagle zaskakuje, na pewno poznam kogos odpowiedniego. kocham siebie, wiec ktos w koncu pokocha mnie. nie skonczylam jeszcze 90 lat zeby sie zalamywac. pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swamotna__22
masz racje-biadolenie nie pomaga, ale sa takie dni kiedy jest naprawde ciezko, np. wczoraj-swieto a ja sama w domu caly dzien, bo nie mam chlopaka, a znajomi chcieli odpoczac ze swoja polowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez mam 23 i jestem sama :) W kazdym badz razie nie czuje jakiegos specjalnego parcia, zeby juz-natychmiast kogos poznac :) Wrecz przeciwnie! Tlumacze sobie, ze jest to moj czas na zabawe i szalenstwo :p Zwiazek niestety pewne rzeczy ogranicza... Staram sie dostrzegac plusy bycia siglem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w najgorszej sytuacji
ja np. jestem sama mozna powiedziec 23 lata nigdy nikogo nie mialam i choc nie wiem jak v'smakuje; milosc to tak bardzo chce jej sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem od wrzesnia... Wiem! Nie tak dlugo... Ale niestety nie zakochalam sie i musialam to zakonczyc... A ostatni raz kochalam na pierwszym roku czyli jakies 4 lata temu. Marze by kolejna milosc z mojej strony zakonczyla sie happy end'em ;) A Ty Bronka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×