Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkiem normalna dziewczyna 85

jestem samotna i już...są tu samotne 24 latki?

Polecane posty

własnie :P ;) to ogonek zabieram!! :P ;) lubię miłe futerko :P będziesz bez... :P oddam później :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie się uśmiechasz ---->🌻 ;) Ogonek cudownie pachnie... później tule się w niego... :P ;) na lepszy sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm..no wlasnie, apropo bede sie powoli zegnac bo zmykam do spania :P Dziewczyny do jutra! Będę tu zaglądać w przerwie pisania pracy (ehh :( ). Kolorowych snow wszystkim! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna__22
no to juz jedna z nas rozwiazala problem z samotnoscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna__22
Bronka->🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna zadowolona20__
a ja mam opiero a dla mnie az 20 lat bylam polotora roku w zwiazku i to byl najgorszy okres w moim zyciu ;) jestem sama i szczescliwa, nikt mi nic nie zabrania, nie ruje, moge poznawac kogo chce i porownywac kolesi, nie biore sie za pierwszego lepszego bo patrzac na moje kolezanki zel im to wyszlo, pamietajcie kazda potwora znajdzie swojego amatora a to ze macie 25 26 nie jest wyznacznikiem ze msui ktos byc bo trzeba jzu sie zenic w tym wikeu pomyslcie co z tego ze taka 20 paro latka sie uczepi jakiegos na szybko hajtnie sie a za 2 lata sie rozwiada bo to jednak nei bylo to pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problem polega na tym że im taka samotna jest starsza tym gorzej jest trafić na kogoś odpowiedniego. Mając 20 czy 21 lat każdy jest w miarę 'świeży' w tych sprawach, nie boi się kolejnego kroku, chce się zaangażować itd.......tymczasem później....na każdym kroku spotykam się z facetami który boją się własnie zaangażowania, bo zostali wcześniej zranieni...już mnie szlag na to trafia, co jeden to to samo mówi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniesamotna
a po co Wam facet?? na serio pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa jasne, pewnie jesteście wszystkie pasztety ładna dziewczyna nie jest sama nie ma takiej opcji i jeszcze mądra do tego...pierdolicie trzy po trzy ja pięciu minut nie byłam sama odkąd skończyłam 14 lat, a wcale miss nie jestem, stąd wniosek że wy to pewnie z przodu plecy z tyłu plecy pan bog stworzył was dla checy heheheeheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jest natura za ładną dziewczyną faceci ustawiają się w kolejkę, za pasztetem nie, więc nie chrzańcie głupot żeście są ładniutkie a faceta brak, bo coś tu nie gra w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yotka
Mam 23 lata i jestem sama i źle się z tym czuje. Trudno nie czuc sie gorszą od koleżanek, które mają męzów, dzieci, dodatkowo studiują, pracują. Nie jestem głupia, nie jestem brzydka. Ale jestem zakompleksiona. I sama robię sobie kuku wmawiając sobie, że nikt mnie nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiu
efka marchefka, pieknych i madrych kobiet faceci tez sie boja..ze nie podolaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniesamotna
martwicie mnie kobietki!! do szczęścia facet jest niepotrzebny!! poza tym związki to nuda i same ograniczenia!! doceńcie wolność jaką macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka dziękujemy za konstruktywną uwagę, masz facetów odkąd skończyłaś 14 lat, teraz pewnie masz niewiele więcej i jeszcze myślisz że wiele zwojujesz:) A nawet teraz możesz napisać ze masz 25 lat, właśnie wychodzisz za mąż, wygrałaś 6 w lotka i przeprowadzasz się do australii i na tym własnie polega kafe że sie wierzy na słowo honoru bo każdy tu jest anonimowy. dla mnie podejrzane jest, że skoro jesteś taka rozchwytywana to w taki wieczór siedzisz na necie oraz to że wypadasz z taką niemiła krytyką skoro to przecież 'nie twój' problem:) i nie trzeba być psychologiem żeby stwierdzić że cos tu nie gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwicie mnie kobietki!! do szczęścia facet jest niepotrzebny!! poza tym związki to nuda i same ograniczenia!! doceńcie wolność jaką macie hmm....:) oj nie zgodzę się że same ograniczenia...hm poza tym wiesz, tu chodzi też o potrzebę bliskosci, o czułość, o potrzebę przebywania z kims w intymnych sytuacjach i również o seks....żadna to wolność dla mnie bo nie potrafię tego robić z przypadkowymi osobami a bardzo tego pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×