Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkiem normalna dziewczyna 85

jestem samotna i już...są tu samotne 24 latki?

Polecane posty

Gość Kalina24.......
DONKA - młoda kozo:) ten ktoś gdzieś tam na Ciebie czeka i sobie teraz myśli że baby wszystkie są beznadziejne. W tym roku go spotkasz. On będzie w sam raz dla Ciebie, bo trochę młodszy od dziewczyn pozostałych tutaj, na nich starsi trochę czekają;);) Uśmiechaj się i uwierz w siebie a szczęście przyjdzie samo niespodziewanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...)fajnie , że ktoś kogoś poznał bo w życiu to ciężko chyba że mi się wydaje nie ma takiego jedynego prawdziwego , który patrzy by dziewczyna była ułożona , potrafiła gotować ,pogadana z humorem oni tylko sex sex sex sex sex i traktowanie kobiety przedmiotowe przespac sie z nią i zostawić i następna" a co jest złego w seksie? czy wy jesteście aseksualne, czy co? po co mi dziewczyna która potrafi gotować, jest ułożona, pogodna z humorem.. jeśli mnie nie będzie podniecała? stąd się biorą zdrady. kochanka nie musi gotować, kochanka nie musi być wygadana.. z kochanką spotyka się facet dla seksu. moim marzeniem jest poznać taką kobietę jak napisałaś. powiedzenie "dama na salonach, kucharka w kuchni, dziwka w łóżku" nie wzięło się z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam wątku ale wtrące
swoje 3 grosze: znam kobiete ktora jest od okolo roku meżatka, wczesniej byla panna (zadna rozwodka czy wdowa). jest przed 40stka. atracyjna, sympatyczna. nie wiem czy to kogos pocieszy, jesli tak to milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-prawie 22latka
Heh,Wy tez macie takie zmiany nastroju?U mnie optymizm toczy walke z pesymizmem.Normalna,gdzie zniknelas?Przydalaby sie porcja przekonywujacych uwag;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raw wra
ewelina mowi sie przekonujacych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja mam niby przyjść z tą porcją pouczających uwag?;) ta 40 letnia panna jakoś niespecjalnie mnie pociesza, zwłaszcza że piszesz że jest atrakcyjna..hm pierwszy wolny nick - DONKA ma trocę racji z punktu widzenia dziewczyny. W seksie nie ma nic złego, ale w traktowaniu kobiety przedmiotowo i tak żeby tylko zaliczyć to i owszem:( a nad nowym zdjęciem pomyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, a czy któraś z Was, zadała pytanie facetowi którego poznała/z którym się spotyka - chcesz ze mną być, czy chcesz mnie przelecieć? proponuję iśc gdzieś z facetem na piwo. niech on pije, a Wy wylewajcie "za kołnierz", a później go spytajcie o to. podobno to kobiety mają "szósty zmysł" nie potraficie zobaczyć/ wybadać czy facet chce Was tylko bzyknąć? ja idąc na dyskotekę potrafię wypatrzeć pannę, która przyszła tam, aby znaleźć bzykanko na noc. jak jest panna głupia, a ładna to proste że chodzi o jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-prawie 22latka
Dziekuje za poprawienie bledu...uczucie zazenowania z pewnoscia bylo oczekiwane,wiec sie pojawilo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a który facet powie: chcę cię tylko przelecieć? zresztą ja nie wiem, akurat ja miałam innego rodzaju problemy z facetami, jeśli trafiałam na takich u których od razu wiedzialam ze chodzi o jedno to po prostu się z nimi nie zadawałam. Nie wiem, czy dziewczyny to potwierdzą, ale dla mnie przynajmniej ważne jest żeby czuć się przy kimś bezpiecznie i spokojnie, hm ufać komuś...jakoś póki co niespecjalnie mi się to udawało, zawsze było jakieś 'ale' dudniło mi w głowie ze coś z nim jest nie tak, nie gra ze mną fair i wreszcie koniec z końców wychodziło szydło z worka...hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem. :) chyba łatwiej by mi przeszło przez gardło - chcę się z Tobą tylko pieprzyć, niż np: zależy mi na Tobie.. zawsze sprawdzało się Twoje przeczucie? nigdy się nie pomyliłaś? co znaczy bezpiecznie? ufać mu? ufać, że nie zdradzi? ufać, że zawsze będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sprawdzało się Twoje przeczucie? no do tej pory zawsze stety i niestety;) nigdy się nie pomyliłaś? Mam dość mocną intuicję, ona mi coś tam mówi, ale nie zawsze jej wtedy słucham, robiłam więc inaczej, ja się myliłam - ona nie co znaczy bezpiecznie? ufać mu? że nie zrobi niczego złego, że jest po prostu dobrym człowiekiem, takim jak ja albo lepszym;) ufać, że nie zdradzi? tak, dokładnie ufać że nie zdradzi, wiedzieć że nie zdradzi, bo tak został wychowany i brzydzi się zdradą i nie wyobraża sobie tego. Tak jak ja....a jeśli miałabym nie mieć takiej pewności, to wolę nie mieć nikogo.....nie wyobrażam sobie życia z kimś komu pod tym względem nie ufam....mam za słabe nerwy na takie przygody:) ufać, że zawsze będzie? nikt zawsze nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowy berecik wloz
ja mam 28 lat i tez szukam...i mam takie same doswiadczenia jak CND85, nawet teraz poszlam na sylwka z kolega kolezanki, jak sie szykowalismy w domu to takie mi komplementy prawil, ze slicznie wygladam, ze mam takie ladne usta, ze swietne poczucie humoru...kurcze koles mnie widzial przez 3 godziny a juz tak zaslodzil....potem na sylwestrze wyszlo szydlo z worka..juz po paru drinkach przystawil sie do jakiejs blondyny z biustem ff w miniowie takiej, ze ledwo dupe zakrywala. mnei zupelnie olal....potem dorwal sie do zony mojego dobrego kumpla, za co dostal porzadnie w ryj.....i powiedzcie mi gdzie sa ci normalni faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina24.......
ze slicznie wygladam, ze mam takie ladne usta, ze swietne poczucie humoru...kurcze koles mnie widzial przez 3 godziny a juz tak zaslodzil....potem na sylwestrze wyszlo szydlo z worka..juz po paru drinkach przystawil sie do jakiejs blondyny z biustem ff w miniowie takiej, ze ledwo d**e zakrywala. mnei zupelnie olal.... kochane co się szybko zaczyna to się szybko końcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego samych takich
gnojków poznajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomimmim
wyjedźcie gdzieś dziewczyny, nie wiem, wychodźcie do ludzie, to poznacie fajnych gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina24.......
nooo jasne, ja wychodziłam i co z tego? to nieczego nie zmienia, milość przychodzi z zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopa wam trza
ja sie piszę, która chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina24.......
chowamy się w domach i oceniamy facetów po tym co widzimy na kafe - to całe nasze życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a były tu dawno temu dziewczyny: bronka bez ogonka, poznańska pyra itp...nie odzywają sie coś, co z wami? coś się u was zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×