Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deep_Purple

Lepiej żałować, że się coś zrobiło czy, że się tego nie zrobiło?

Polecane posty

No właśnie i śc na browarka niekoniecznie go konsumowac...pantofelki by piły a ja bym je później na chte odwióżł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brzydki, widzę , że stęskniłeś się za mną. Miło Cię widzieć. Co porabiałeś wczoraj, wszak Ciebie nie było. Zarywałeś jednak laski . Mam nadzieję, że z optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu kolega wymiękł, ale tak się zastanawiam, czy przypadkiem ostatnio nie zakończył, bo do roboty zagnała go jego żona. Przynajmniej jakiś wpis się taki pojawia. Może dlatego potem Brzydki masz końcówkę ...beznadzieja. W takim razie współczujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xman a po co Ci to wiedzieć chcesz je sobie wytatuować na swym ciele. Nie za szybko.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poprostu mam taki kajecik z 3 pozycjami:1 zdobyte,2 w trakcie zdobywania i 3 głupie...chciałbym Cie jakoś zaklasyfikowac. Lubie porządek:) ...Zartuje oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wpisz mnie w takim razie pod tę 2 pozycję ,ale w trakcie zdobywania nie znaczy zdobyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Ci tak : ta 1 pozycja jest prawie pusta 2 także a co do trzeciej to zastanawiam sie nad zmianom nazwy. Ale miło że tak stawiasz sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak masz ten kajecik z tymi pozycjami i coś tam masz zapełnione, to jednak chyba jesteś posiadaczem dowodu, Toż ja wiem, że nie tak łatwo faceto je zapełnić, choć czasami chwalą się ,że nie. Ale co mają powiedzieć, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie co niektórzy mają takie kajeciki ponoć formatu a-4 i to 80cio kartkowe!!! Ciekawe jak to u kobiet wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty? po co mi kajecik jak moge wszystko policzyc na palcach jednej ręki...no razem z Tobą to już sie i druga przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, teraz się zastanowiłam, czyżbyś do tej pory miał same głupie? Wszak przemilczałeś ilość w ostatniej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mnie ustawiasz razem z nimi to naprawdę Ci współczuję, znaczy się, że prawiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak i Ty wychodzisz z założenia , że nie jesteś wart mądrej osoby; zaczynasz się robic rubaszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poważnie to mam z tym problem bo trudno mi znaleźc kobiety z którymi moge sie dogadać jako tako...jestem narwany i z lekka nadpobudliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie...przynajmniej ja będe...a nie będziesz za bardzo zmęczona i zła na cały świat...jak będziesz chciała odreagowac to służe swoją osobom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xman, ja już jestem po.....a Ty chyba już wstałeś, bo jest po 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×