Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deep_Purple

Lepiej żałować, że się coś zrobiło czy, że się tego nie zrobiło?

Polecane posty

uuu to ty gdzieś z suwalskiego pewnie jesteś...takie problemy na łączach. Może dasz mi korespondencyjny kurs tańca co? To potem mógłbym Cie gdzieś zaprosic żebyś sprawdziła jaką nauczycielką jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wreszcie jestem, ale widzę, żeś facet z klasą, bo to winko i kwiaty.Postanowiłam zrzucić dźinsy, wskoczyłam w małą czarną. A więc jestem w niej, założyłam nóżka na nóżkę i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu, warto było czekac na taki widok...już myślałem że się ulotniłaś a ty sie tak stroiłaś długo poprostu. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. tyllko poco sie tak ubierałaś jak i tak zaraz sie rozbierac będziesz:)...żartuje ,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie strzeliłem samobója..ale wiesz pierwsze spotkanie , nerwy, stres, i jeszcze alkochol to coś głupiego musiałem powiedziec...nie ma mocnych...ale chyba sie nie zgniewałaś za bardzo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że uwiódł Cię jakiś lachon, bo to wieczór sobotni, a Ty chyba zacząłeś z tej samotności to wino pociągac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej ciężko by mnie było uwieśc jako że sie z domu nie ruszałem dzisiaj...zresztą czekałem aż sie odezwiesz...mamy kibiców abc...co to jest lol nie wiesz przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa spojrzałem na klawiature i patrze a tu obok l jest k to chyba chodziło o kol...no nic dzięki....tak improwizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vudvurbvwg
to zależy co. Jeśli chodzi o sprawy miłosne to lepiej żałować, że się nie zrobiło nic. Nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale ten koleś zapewne nam zaraz wyjaśni. Kurczę, to po co ja się tak ładnie ubrałam, jak tu jeszcze jakaś przyzwoittka się trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie przejmujesz w towarzystwie raźniej...zresztom to forum publiczne ...moge ci maila dac jak chcesz ewentualnie ...idziesz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to może ja teraz udam się po ten korkociąg i wrócę za jakieś 30 min. Jak kochasz to poczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem, odświeżyłam się i wyglądam jeszcze piękniej. Mam nadzieję , że nie wstawiłeś się za bardzo i to zauważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale punktualna jesteś za to...widze że musze sie konkretnie do roboty zabrac bo mi znowu gdzieś odwfruniesz ptaszynko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój mail tak na wszelki wypadek: bartlomiej_pawlak@interia.pl...no to już nawet wiesz jak sie nazywam...a ja ciągle nic o tobie nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to znaczy konkretnie zabrać? Czyż tego właśnie nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xman , przerażasz mnie, chyba Cię wzięło. To ta moja mała czarna?Ale ja o sobie nic nie powiem, no ...może tylko tyle, że do tej Łodzi nie mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×