Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deep_Purple

Lepiej żałować, że się coś zrobiło czy, że się tego nie zrobiło?

Polecane posty

Xman zbereźnik jesteś tylko zastanawiam się , czy młody czy stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to zależy od punktu widzenia ...ale chyba raczej młody podaj maila to ci powiem na forum wolałbym sie za bardzo nie obnażac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xman jeśli chodzi o maila, to na razie nie mogę Ci go podać, bo jestem po prostu tchórzem. zresztą nie mam jeszcze tzw, lewego maila, nie odważyłabym sie podawać tego z moimi danymi. Za mało tego wina jeszcze wypiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chociaż powiedz czy jesteś kobietom :) żarcik ofcourse...studiujesz może czy już nie ? czy też jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci się wydaje? Pomyśl, sądząc po sposobie wypowiedzi, sposobie bycia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myśle myśle i nic nie moge wymyślic...stawiałbym na to że studiujesz ale pewnie nigdy prawdy sie nie dowiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właściwie nie wiem co Ci mam odpisać, prawdę, czy nie? Chyba jesteś studentem, chociaż wstawki masz czasami dojrzalszego mężczyzny, może tylko dlatego, że się starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wszyscy wychodzą spod taśmy produkcyjnej i zachowują sie tak jak schemat wymaga...a szczerze mówiąc to mógłbym Ci takie rzeczy napisac że myślałabyś że jestem siwowłosym mędrcem ...nie chwaląc sie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xman, chyba zrobiliśmy się strasznie nudni. Nawet przyyzwoitki gdzieś się pochowały. A moze zastanawiają się jak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a liczyłąś na publike ? może poraził ich poziom naszej rozmowy:)...ale śmiem wątpic. Ale jak cie nudze to bez krępacji mi to powiedz...najgorzej jak odejdziesz bez pożegnania...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zabrzmiałeś trochę jak Beznadziejny, ten z dnia wczorajszego, może czai sie tu gdzieś. A jak się skończy, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu Ci powiem że nie jestem BNB...żeby nie było wątpliwości...ale myśle że tez jestem w miare inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xman, wszak jesteśmy na randce, a Ty taki smutny się zrobiłeś i piszesz o pożegnaniach. Może senny już jesteś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz z nim pogadac to poszukaj go na świeżych tematach...na pewno gdzieś tam jest i nie moze sie doczekac na spotkanie z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, jesteś w miarę inteligentny, nawet dorównujesz mi kroku(hi.hi). W innym razie bym dziś nie zarwała dla Ciebie nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze trace na elokwencji w obecnności kobiet w małej czarnej:)...w sumie to dopiero jak jestem zdenerwowany to mi sie gadulec włącza że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odesłałbym cie do paru topików gdzie sie wypowiadałem pod innym nickiem ale wtedy bym sie zdekonspirował za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może my razem mieliśmy tę nocną zmianę. Ale mi robisz mętlik w głowie. Wiesz co tak naprawdę to masz ok. 30 lat, bo te kwiaty i wino nie przyszłyby do głowy młodszemu. Mozesz mieć nawet więcej niż 30 lat Ale spać do 14? To nawet po zmianie kitowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdekonspirował za bardzo, wszak wyzej podałeś niby swoje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki i winko przyszły mi do głowy bo mnie połechtałaś tym " facetem z klasom" ...nie chciałem Cie z błędu wyprowadzac. ładnie dedukujesz ale prawdy tutaj Ci nie powiem...a czemu wiek tak bardzo cie interesuje? Zresztą widziałaś kiedyś żeby facet koło 30 otwierał wino po indiańsku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×