Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deep_Purple

Lepiej żałować, że się coś zrobiło czy, że się tego nie zrobiło?

Polecane posty

Teścik?:) Ano odtrąca się szyjke zamaszystym ruchem o coś twardego...tak żeby szkło nie wleciało do środka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli bardziej z Ciebie brutal, a tu próbujesz mi się przypodobac nieładnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co i to niby zrobią faceci młodzi to zniwieściałe pokolenie? Ci po 20? Zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty jaki brutal? jak nie mogłem otworzyc to mi sie stary western przypomniał poprostu...zresztą na chwile obecną to tak naprawde nie pije alkocholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz żebym powiedział Ci ile mam lat? Tylko problem w tym że każda opcja jest ryzykowna...Jak powiem że jestem szczawik a ty jesteś starsza to możesz się już nie odezwac a i na odwrót też do bani będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w pracy jesteś, na nocnej zmianie. No napisz ile masz lat w przyblizeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh...no nie wiem...a jak mnie brzydko mówiąc olejesz? Ale nie jestem w pracy....a zrewanżujesz mi sie podobnym wyznaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ale Ty piszesz pierwszy. Tak naprawdę myślę, że między nami jest trochę różnicy w latach, ale mozemy zostać znajomymi. Wolę nawet znajomość z facetami, wszak Ty nie będziesz zazdrościł mi nowej kiecki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zato moge ją na tobie podrzec...:) żarcik...no ok ok...ufff to będzie trudne. Może tak: mam pomiędzy 22 a 29...oki? Kurde nawet tak nie bolało bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak teraz nie napiszesz to znienawidze kobiety i zaczne palic je na stosach ...jak za stary dobrych czasów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest w porządku, za duży przedział. Bo chcesz się do mnie dopasowac, a nie trafiłeś, pudło. Ciekawie, co teraz pomyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie co to ma za znaczenie nigdy nie pasowałem do "swojego przedziału wiekowego" najpierw mówili że jestem z a dojrzały teraz znowu że zachowuje sie jak gówniarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, przyszło mi do głowy, że pomyślałeś sobie, że mam mniej niż 20 lat. To byłoby straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłamiesz, wcześniej temu zaprzeczałeś. Ale co to za różnica, Spotkamy się jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love peaca serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdybyś mi maila podała to bym ci fote posłał...nie to żebym był jakoś specjalnie dumny z wyglądu czy coś. Ja chętnie bym sie z Toba jeszcze spotkał...a najchętniej to w realu ale pewnie długa droga do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie pytanie nie byłem przygotowany...pewnie myślisz że ze mnie jakiś podrywacz czy coś ...nic takiego... szukam bratniej duszy...na forum zawsze raźniej we dwójke nikt nam nie podskoczy:) Chociaż nie ukrywam że chętnie poznałbym interesującą kobiete bez względu na wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×