Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deep_Purple

Lepiej żałować, że się coś zrobiło czy, że się tego nie zrobiło?

Polecane posty

Gość XmanRevenge
no to sie musiało tak skończyc nie chce pochopnie wyrokowac ale mam typ na mój podszyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XmanRevenge
to był podszyw, kochana ja daję do buźki nie wcześniej niż na 4 randce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak zdecydowanie za szybko. A gdzie nasza przyzwoitka, czyli Beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XmanRevenge....ech
zaczernił mi ktoś nicka, sory abc, obawiam się że możemy mieć tutaj problem z rozmową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak, wtedy mam okazję spotkac Beznadziejnego. Ale on chyba dzisiaj już wymiękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XmanRevenge....ech
ja nie przeklinam publicznie i nie jestem wulgarny, mam nadzieje ze podszywacze Cię nie wystraszyli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XmanRevenge....ech
o jednak jesteś, to gutt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie znam kolesia...ale pachnie mi tu tchórzem...jak sie podszywa (chociaż to może nie on) to sie całkiem śmiały robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało jest na tym forum facetów na poziomie, jeśli rozmawiam to właściwie tylko z nimi. Nie lubię być tam, gzie łzawo wypowiadają się kobiety. W końcu po to jest forum, zeby dobrze spędzić czas, a nie dołować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xman czuję się już senna, powoli kończę; nawet nie czuję juz inwencji. Dowód to chociażby to poprzednie zdanie spieprzone językowo. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! :) Ja już jestem abc... stoje czekam i marzne. Pale papierosa ale deszcz zaczął siąpic i papieros zgasł. Kwiaty, które przyniosłem dla ciebie całkiem oklapły i wyglądają jak wyrwane chwasty. no nic trzeba wyrzucic...a tą butelke wina chyba sam wypije! I znowu kosz...ale jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że dobre wino przyniosłeś i go jeszcze nie wypiłeś. A faceci to zdobywcy, więc im dłużej czekasz, tym lepiej. Mam nadzieję, że nie odszedłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem że nie bardzo jest o czym gadac bo sie nie znamy wogóle ale może nie będzie tak źle...to gdzie idziemy do Ciebie czy do mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co lubisz? może najpierw pogwarzymy troche i czegoś sie o sobie dowiemy? Ja np. jestem z okolic łodzi. Tez widze internet Ci śmiga...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiga, ale dziś właśnie coś kiepsko, odłącza się co jakiś czas, stąd tak długo czekasz na odpowiedź. A skąd jestem? Czy to ważne? A poza tym nie mogę na pierwszej randce wszystkiego zdradzać.W każdym razie nie jestem pustym lachonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że tajemnicza jesteś...i właśniena ten wypadek wziąłem winko ze sobą...nie no nawet Cie nie podejrzewałem o bycie pustym lachonem Puste lachony o tej porze na różnych zabawach i innych dyskotekach sie udzielają, ale przecież nie tylko one. Zaprosiłbym na jakąś potańcówe ale nie umiem tańczyc ...przynajmniej po trzeźwemu. Po pijanemu też nie umiem ale sie wtedy tym nie martwie zbytnio. A u Ciebie jak tam z tańcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zauważyłeś ,że jestem do tańca i do różańca, więc skąd to pytanie? I znowu miałam przerwę w połączeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×