Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

no cicho cicho:(:( wtawac!!!:) ja teraz robie sniadanko dla mnie i dla mojego łobuza...oczywiscie jemu wielką bułke i wszystko co mozliwe...a ja skromniusie jajko sadzone i boczek:) nie wirze ale zwazylam sie i.......53,4 kg!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem 2 dni przed okresem a tu taka niespodzianka:):) dzisiaj wiec zakladam mini i bede sie prezyc hahahahahah :D:D wstawajcie juz :) jeziorko 🖐️ słoneczko jak tam? dobrze sie czujesz? co dzis szamasz na sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, zagladam ale dopiero moj poszedł i pranie wieszalam.:) ja juz po sniadanku,jestem pelna jak bąk:D ide zaraz na solariuma podpiec skórke,chociaz po wczorajszych rozmowach w toku troche sie obawiam hehe :) ogladala ktoras??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie w pasie cm mniej i na wadze mniej :) więc walka dalej. Cosmo Ty sobie możesz założyć MINI ja dopiero jak będę 62 wazyć wcześniej nie! ale już się nie poddam tak łatwo! Aerobiczną zrobię później bo przyjaciółka do mnie ma przyjść , przyjechała na jeden dzień nie wiedziałam jej 3 miesiące. Poćwiczę też jak ona pójdzie :) ale mam dzisiaj wolę do walki więc nie jest źle :) Jutro kupię sobie farbę i pójde na solar na 10 minut bo dzisiaj też nie mam jak , maluszek chorutki więc nie będę go w skupiska ciągać a zostawić tez nie mam go z kim dzisiaj. Zawzięłam się po raz enty teraz się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na andrzejki nie będę i tak fajnie wyglądać ale nie poddaje się , przecież nie najwazniejsze w życiu są te jedne andrzejki tylko całe moje samopoczucie na całe życie.. :P Co mi dzisiaj w miarę humor dopisuje :) Miłego dzionka moje drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz drugi :) połowę hula mam za sobą i aerobiczną :) Uśpię malucha to zrobię resztę :) Dietka wzorowo :) Nie mam apetytu.. Co tak cichutko moje drogie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawronka09
Hej dziewczyny czy moge sie dołaczyc do was.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauaxD
Bry :) ja też chętnie bym sie przylączyła :) można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie można
.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna mozna sie dołączyc :) witamy:) ja zaraz ide na urodzinki i ze tak powiem nie chce mi sie :p na solarium tez nie poszłam bo mi sie nie chciało:p pojde w poniedzialek :) no dzis cos ucichło :( dziewczynki uciekam i bede rano takze buziolki:* mam mini :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki w niedzielny poranek:):) dziunka-czym Ty sie tak dołujesz slonce??? moja dietka wzorowo:) dzis na sniadanko zjadłam same warzywa...samiutkie. na obiadek mam rosołek zamiast makaronu to pora :D i brokuły z jajkiem :) no. wczoraj się niestety troche podciełam na tych urodzinach ale nic nie zjadlam.byly chipsy,paluchy,jakies ciasteczka a ja nic nie tknelam procz alko hehehehehe :) dzis mnie lekko glowka boli ale przezyje :) co tam u Was ??? kurcze piszcie cos bo tu mi tak cichutko:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie założycielka
topiku, czyżby już schudła 20 kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawronka09
Witam was dziewczyny! 🖐️ Jestem po sniadanku -2 jajka z pomidorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gawronka:) zaczernij się:) jaka dietka? SB??? załozycielka wróci wróci :) ja troszke zgrzeszyłam i zjadłam małą kromeczke od mojego:(:( ale kurde mam kaca i musialam cos zjesc bo troche mi pusto bylo na brzuszku po tym lekkim sniadaniu:( zaraz ide do niego bo niedziela i chcemy sobie troche pognić w łóżeczku:P jezuuu moja głowa:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry lasencje :) Ja dzis pierwszy dzien na diecie :) Godz rowerQ juz mam z glowy jeszcze tylko jakies cwiczenia i spacerek :) Co do diety to chyba wszystkie jesteście na SB? powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również mam swoja- tzn ułożoną przez dietetyczkę :) ale pokonamy fale xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaaaa kurcze.. zawaliła.. :O :P Zjadłam kurpnik..hmm tak ładnie pachnial.. musze od jutra zaczac :P A tak w ogóle hej laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje słonka kochane:)) Tak jak pisałam ze w weekend miałam zjazd na uczelni także nie odzywałam sie- bo nawet nie miałam kiedy!!! Co do dietki to trzymam sie :)) dzis jedynie zjadłam troszkę ziemniaków ale to dlatego ze przyjechałam ze szkoły o 16 i oprócz śniadania nic nie jadłam - dlatego sobie pozwoliłam:)) Aaaaa i nie cwiczyłam od piatku bo wieczorami marzyłam tylko o kąpieli i snie:(( ale od jutra biore sie ostro!! witam nowe kolezanki:))🖐️ do usłyszenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jeziorko:))🖐️ no właśnie jak weszłam po 2 dniach to byłam zdziwiona ze tak mało naskrobałyście:(( Jak tam ci idzie z dietka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×