Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

no to pieknie,teraz czuje sie zaniedbana,wy tam sobie gagdy gadu na gg a ja tu sama i nic nie wiem:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja maniak komputerowy jeszcze tutaj jestem:):)my tak sie komplementowalysmy na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomysl genialny:):) a powiedz mi wybralas suknie slubna???bo pytalam a nie wiem... starosc nie radosc co???hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby wybralam,ale jak widzialam ja ostatnio na wieszaku to jakos specjalnie mi sie ie podobala.Jeszcze jej nie zamowilam,bede zamawiac mam nadzieje ze w styczniu,jak bedzie kasa,wtedy napewno przymierze jakies inne jeszcze zeby potem nie zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne.ja co prawda kupilam pierwsza ktora przymierzylam:):)balam sie ze w Zyciu sie nie zdecyduje jak wiecej przymierze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze jak to bedzie.Kurcze,szkoda,nie moge Wam pokazac swojego pierscionka;ptak mnie jakos naszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda ze nie masz komp.normalnego bo wrzucilabys fotke na nk:(a jaki jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na nk to nie,ale na maila moglabym Ci wyslac,jak bede miala normalnie neta to zrobie fotke i wysle.Jaki jest?dla mnie najpiekniejszy,bo byl calkowitym zaskoczeniem:) i dlatego,ze dostalam go od wymarzonego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to napewno:):)a nie wiedzialas ze ci sie oswiadczy???a jak to zrobil???pewnie roze byly i na kolano uklakl. u mnie tak bylo....pamietam jak dzis:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K bywa romantykiem i bylam pewna,ze zareczyny beda takie ze szok.I byly;p hehe dzis moze to smieszknie wyglada,ale posprzeczalismy sie wtedy ja sie rozplaklam a K powiedzial mi,ze mial zamiar zrobic pewna rzecz i ze jesli nie teraz to chyba nigdy,ze jesli dzis sie nie zgodze to nie wie co zrobi.Zostawial mnie na chwilke w pokoju poszedl do kurtki i przyszedl do mnie.Widzialam pudeleczko,zamknelam oczy i ze strachu nie moglam ich otworzyc,moze nie ze strachu ale z zaskoczenia.Prosil zebym je otwarla i dala mu reke,reke dalam oczu nie otworzylam i wtedy zapytal czy zostane jego zona:) oczywiscie to spowodowalo u mnie jeszcze wiekszy placz tylko teraz z radosci:) powiedzialam,ze pewnie ze tak:)Przynajmniej mialam oryginalne zareczyny.Powiedzial mi potem,ze nie tak to planowal,wogole nie dzis nie w tym tygodniu,ale ze tak wyszlo:)a akurat wyczol moment,bo ja zawsze nosilam na prawie kazdym palcu pierscionek,a tego dnia akurat jakos tak sciagnelam w domu nie wiem czemu:) wiec mial droge wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a jednak jestes:):)no to super taka niespodzianka:):)eeeee no to u mnie nudno bylo:):)naprawde sie oswiadczyl podczas klotni????moze z tymi pierscionkami to podswiadomosc jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie byla jakas klotnia straszna,nie pamietam nawet o co chodzilo,wiem tylko,ze plakalam bo mi z jakiegos powodu bylo przykro:)ale po co to pamietac wogole,takie nieprzyjemne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie byla jakas klotnia straszna,nie pamietam nawet o co chodzilo,wiem tylko,ze plakalam bo mi z jakiegos powodu bylo przykro:)ale po co to pamietac wogole,takie nieprzyjemne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie.oj to bedziesz miala co wspominac.kurcze fajnie tak.a maz mojej kolezanki oswiadczyl sie w autobusie ,mowie ci jak ona to opowiadala to boki zrywac..ale sie zgodzila.mowi ze wszyscy bili brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to pewnie dopiero zatkalo:) fajnie takie inne zareczyny.szukalam tego mojego pierscionka na necie,ale nie ma go nigdzie.A moze ja Ci jako mmsa wysle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko jak.jasne ze bym chciala zobaczyc. a ja swojego pierscionka nie mam az wstyd sie przyznac ale zgubilam.zreszta obraczke juz 3 razy gubilam ale na szczescie sie znajdowala. wszyscy smieli sie ze ja kiedys A.zgubie:):)ale jak do tej pory trwa przy mnie to nie jest zle:):) dostalam drugi a'la zareczynowy ale to juz nie to samo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to przykro mi bardzo.Moze na nk mi wyslesz swoj numer telefonu i wtedy Ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.wysle ci jutro bo wlasnie A.mi powrocil;);) dobranoc raz jeszcze:)milych snow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc wam:)uf co za dzien.normalnie mam pecha:(rano pojechalam z tesciowa do lekarza i postawilam samochod na parkingu.chwilke mnie nie bylo i juz pozastawiali mnie tak ze nie moglam wyjechac.kurcze kombinowalam na wszystkie sposoby zeby nie uszkodzic swojego i czyjegos samochodu....matko a potem jeszcze gosc sie na mnie wydar ze baba wiadomo...a ja nawet mu nic nie zrobilam:(:(matko kochana.A. by mnie chyba zastrzelil jakbym mu auto uszkodzila:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kogos pozastawiac i jeszcze miec pretensje,no i ze baba,no tak bo facet to by wzial auto na plecy i sobie przeniosl...paranoja.Niejedna baba jezdzi lepiej niz facet:) ja dzis mam dzien kulinarny:) po 17 lece do babci zrobic z nia tort dla taty,to dopiero bedzie przygoda,sie naslucham jak to ja ta noga boli...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ha skad ja to znam:):)moja tesciowa ciagle jest chora i co najdziwniejsze codziennie boli ja cos innego:):)w poniedzialek glowa,wtorek-plecy,sroda-kolano i tak dalej do niedzieli :)a od poniedzialku od nowa:):):) nawet lekarz mowi ze to urojone choroby i zdrowa jest jak rydz:):) mysle ze ja jestem bardziej chora niz ona,bo moja endo...dokucza mi coraz bardziej:(chyba ginekolog mnie juz wola:):)ale ja tak nie cierpuie tam chodzic...brrr. wiesz ja uwielbialam przebywac ze swoja babcia:)jak zyla to wiekszosc czasu tam spedzalam.... juz 15 lat jej nie ma a ja wciaz jeszcze tesknie:(:(bylam jej ukochana wnusia:):) milego pieczenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Xenia ukochana wnusia:D No to miałaś przygodę z tym facetem, ja bym go chyba uderzyła w twarz jakby się na mnie wydarł. Często mnie to denerwuje jak faceci mówią, że kobiety nie potrafią prowadzić samochodu a blondynki to tylko głupie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reedsowa no to miałaś piękne zaręczyny, trochę Ci zazdroszczę i pomyśleć, że na mojej 18 miał mi się oświadczyć chłopak z którym byłam ponad 4lata... ale zdradził i odszedł na długo przed moimi urodzinami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co czerwona on nie byl ciebie wart skoro zdradzil.... napewno zaslugujesz na lepszego faceta:):)z tego co zrozumialam to teraz jestes z kims innym i mam nadzieje ze teraz jest ci lepiej... wiem jak to jest bo kiedys tez ktos mnie w podobny sposob potraktowal....to przykre ze czasami ktos na kim nam zalezy rani nas tak gleboko:(:( ja znalazlam wkacu kogos kto mnie szanuje i kocha i teraz wiem ze tamten to byla straszna pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wstawilm sernik do piekarnika i na dzis koniec bo juz nie moge,od rana siedze w kuchni,nawet dla K nie mialam dzis czasu:( a wy to tu jeszcze jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nikogo juz nie ma:( a szkoda,myslam,ze po ciezkim dniu bedzie sie mozna odprezyc i troszke pogadac.No nic to chyba sie bede zbierac.Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×