Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziara Czarna Pedziara

Szczersc w zwiazku nie poplaca- moja historia jako przestroga

Polecane posty

Gość Centra
zołza wybacz, ale ja nie jestem w stanie spaść na żałosny poziom cinkich ripost, niewyszukanych docinków i kłopotów z reakcją interpersonalną. Przepraszam, nie dam rady!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:21 [zgłoś do usunięcia] do kciukiem ale taka co spala z 10 facetami do prawiczka zbyt nie pasuje a niby czemu?? a dziewica pasuje do faceta który miał już doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centra
zołza i wrednioszek Wam poprostu trzeba chłopa. Trzeba was wziąc na 12h seans bzykanka. Wydymać jak szmatę, wypieprzyc jak sukę i zamieśc wami podłogę. Po kilku godzinach rżnięcia analnie od tyłu, z plaskaczmi na twarzy i poszarpanymi włosami wrócicie do równowagi. Zniknie bezmyślne przekonanie o samodzielnym mysleniu, zanikną złe efekty i zaniedbania ze strony niewydolnych mężów. W niebyt odejdą prania mózgów z tabloidów i tv, ze jesteście równorzędni mężczyznom i inne bzdury Złapiecie właściwą perspektywę i będziecie znowu szczęsliwymi i zadowolonymi kobietami:) A potem mozna Was przytulić i wytłumaczyć ze wszystko będzie dobrze i nie musicie sie onic martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kciukiem
dziewca pasuje do faceta, ktory nie ma zbyt duzego doswiadczenia. jednak zaden logicznie myslacy prawiczek nie zaakceptuje takiej, ktora miala 10 partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kciukiem
A gdzie ty znajdziesz dzisiaj prawiczka? w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego my kobiety z malym doswiadczeniem tez przestaniemy zwracac uwage na super macho, ktory mial wieleele babek w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna logicznie myśląca kobieta która ma doświadczenia seksualne nie zaakceptuje prawiczka, chyba że...będzie inaczej;):D Robisz ze swojego prawictwa jakiś fetysz, dobudowując do tego ideologię. A co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestes tak pusta ze nawet nie przyjdzie ci do tych 2 szarych komórek, ze swoim egoizmem i wystawianiem ocen innym moze i poprawisz sobie samoocene (tu wiele nie trzeba) ale krzywdzisz i sprawiasz przykrośc innym." Masz problemy z czytaniem. Nikogo nie oceniam, nie przypinam łatek. Cały czas nawołuje do tolerancji. Moją tolerancją krzywdze ludzi? A to ciekwe. To Ty niszczysz ludzi (sam się do tego przyznałeś ) tylko dlatego, że nie pasuja do Twojego zgniłego świata. "Palnąłbym cie w ten głupi łeb, aż byś sie zakryła nogami to by ci sie głowie poustawiało." Prawdziwy z ciebie "mężczyna" :D bicie kobiety to takie meskie, honorowe, rycerskie.. jak jestes taki twardy to umow sie na jakas ustawke z kibolami.. "Ty Matka Teresa jesteś, tak sie martwisz o samopoczucie biedniejszych? chyba jestes nieniormalna jak ktos uwierzy, ze taka był intencja twojej wypowiedzi....snobko." Tak trudno uwierzyć, że moge nie chwalić się swoją kasa.. Nie mierz wszysktich swoj a miara. "A ty masz otwarty umysł na maxa. Bedziesz wypowiadać opinie i wprowadzać standarty w seksie na podstawie jednego partnera. Miodzio. Taki kobiecy Tusk z wiedzą prawnicza i ekonomiczną?. Ignorant z misją, bascheeeeee." Nie mam nawet najmiejszej checi wprowadzac nowych standardów w seksie. Pisze jedynie, że są inne alternatywy. Ludzie się spełniają w różnych modelach. To ty zachowujesz sie jakbys znal prawde objawiona, mi jest d tego badzo daleko. "nieszcześliwa i sfrustrowana męzatko, żeby zobaczyc bezmiar beznadzieji, smutku i kompleksów jakie kryjesz" A o czym swiadczy twoja slowna agresja i chec bicia mnie? Jedynie o twoich strasznych kompleksach, nienawisci, zazdrosci, goryczy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty w trakcie rozwodu
A my faceci, którzy anala nie uprawialiśmy nie będziemy zwracać uwagi na kobiety, które już anal miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kciukiem
ale po co wam prawiczki? wszystkie lubicie macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mój przede mną miał jedną i to mi pasuje. każdego macho bym pogoniła. nie mam zamiaru być jedą z wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę mówiąc to ważniejsze jest to jaką osobą jest ta druga osoba, czy mamy o czym rozmawiać, czy dobrze się ze sobą czujemy, czy "iskrzy chemia". To co jest teraz a nie co było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kazda dzi**a z agencji ma wicej klasy i rozumu niz ty wycisniesz z tego fistaszka którego nazywasz swoim mózgiem." Ja bym jeszcze dorzuciła tutaj kłyciny syfilis hiv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze ze bylas szczera
chlopak przynajmniej wie ze musi sie przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centra
Nie mam nawet najmiejszej checi wprowadzac nowych standardów w seksie. Pisze jedynie, że są inne alternatywy Twoja alternetywa to zadne "rozwiązanie" ani "standart" to jakas poroniona wersja ksiezowskiej wizji zwiazku. Najbardziej oklepany standart tego ciemnogrodu. Mamy XXI wiek i nikt normalny nie powinien wyznawac takich pierdół. Prawdziwy z ciebie "mężczyna" bicie kobiety to takie meskie, honorowe, rycerskie.. Jak ty zaczniesz sie zachowywać jak kobieta, to ja na pewno zawstdzę króla Artura.... A o czym swiadczy twoja slowna agresja i chec bicia mnie? Ano o tym co napisałem wyżej. Trzeba ci chłopa który ustawi cie do pionu i wyciągnie spod gruzów tych bzdur twoja zaginiona kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardem języka polskiego jest pisanie słowa "standard" 2 razy przed "D" a nie "T" :) sam mam z tym problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centra ty sie lecz bo niedlugo
cie zamknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centra takich co piszą w ten sposób o kobietach jak ty zerżnęłabym w tyłek przypinanym penisem i pokazała gdzie ich miejsce w szeregu gdybym tylko chciała zniżać się do ich poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel999
Bachus Twoja logika (że każdy partner czegoś nowego uczy) ma tylko jeden błąd mianowicie taki iż ta wiedza nam się nie na wiele zda a nawet może być zgubna bo wydawać nam się może że świetni w łóżku jesteśmy a kobieta odbiera to inaczej. A my zadufani w sobie (no skoro tyle ich było i mówiły że zadowolone) nie zauważymy naszej pomyłki. Pamiętaj że kobiety lubią udawać że im dobrze (tylko nie wiem po co? ale jednak) i jak nie umiesz tego zauważyć to jesteś w czarnej dupie. Poza tym skoro masz doświadczenie to pewnie wiesz że nieraz ta niedoświadczona kobieta potrafi dać w sexie o wiele więcej przyjemności niż taka co miała kilku czy kilkunastu partnerów i co dziwne ja bym powiedział że to jest dość częsta zależność. w twoich i centra wypowiedziach jest tyle jadu i zajadłości że aż się przykro robi. Wymagacie od innych akceptowania swojego punktu widzenia ale ich spojrzenie na świat odrzucacie i uznajecie za naiwne. A nie przyszło wam do głowy że możecie się tak normalnie po ludzku mylić. Że to wasz punkt widzenia zawiera dużą dozę naiwności? centra to w ogóle błyska tu taką elokwencją i kulturą konwersacji że jestem pod wrażeniem nawet najgorsze żule mają więcej kultury A co do teorii zacofanej polski to zobaczcie co się w Ameryce wyprawia oni tam w szkołach coraz silniej propagują czystość przedmałżeńską i wierność w związku. Oni już zobaczyli jaki świetny jest świat wolnych związków, wyzwolenia sexualnego i posiadania wielu partnerów (prawie wszyscy amerykanie mają psychoanalityka). Ciekawe kiedy my się obudzimy w tej oświeconej europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to jakas poroniona wersja ksiezowskiej wizji zwiazku. Najbardziej oklepany standart tego ciemnogrodu. Mamy XXI wiek i nikt normalny nie powinien wyznawac takich pierdół." A Ty taki światowy jesteś, że nie potrafisz przyjąć do swojego pustego łba, że każdy może wybrać taką droge życia jaka mu się podoba. To ty zyjesz w ciemnogordzie, poglady sie zmienily ale mentalnosc jak za "Chlopow" Reymonta. Każdą inność tępisz i chcesz zniszczyć. Bardzo to europejskie i nowoczesne, naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ty zaczniesz sie zachowywać jak kobieta, to ja na pewno zawstdzę króla Artura...." Ne będzie mi mówił byle kmiotek, jakie zachowanie jest kobiece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachus
" bo wydawać nam się może że świetni w łóżku jesteśmy a kobieta odbiera to inaczej. A my zadufani w sobie (no skoro tyle ich było i mówiły że zadowolone) nie zauważymy naszej pomyłki" Kolego (ko) otóz sie mylisz. Opisujesz sytuację w której on(ona) ma niewielu partnerów. I dlatego mylnie i błednie ocenia jego lub jej odbiór. Zadufanie w sobie i nadmierne ego to pierwsza rzecz której sie pozbywasz w miarę poznawania nowych partnerk. Szybko wyrabia sie raczej cecha "ograniczonego zaufania' do własnych możliwości i ostrożnego oceniania własnych dokonań:) Poprostu unaoczniamy sobie jak niewiele umiemy i jak wiele powinniśmy sie jeszce nauczyć. Oraz stara prawdę, ze zawsze sie znajdzie ktoś lepszy. Tepa pycha i głupia arogancja cechuje zwykle własnie niedoświadczone osoby i to płci męskiej niestety. "Poza tym skoro masz doświadczenie to pewnie wiesz że nieraz ta niedoświadczona kobieta potrafi dać w sexie o wiele więcej przyjemności niż taka co miała kilku czy kilkunastu partnerów i co dziwne ja bym powiedział że to jest dość częsta zależność. " A ja powiedziałbym, że wręcz przeciwnie. Pojęcie kobiety niedoświadczonej to tylko etap ich rozwoju. Na tym etapie potrzebują przewodnika i nauczyciela. Otóż nie każdy chce występowac w takiej roli. To walka na ugorze. Samo zdjęcie ubrania taka dziewczyna traktuje jak osiągnięcie dnia. Kwestie pozycji, sprawności, budowania podniecenia i okreslenia są jej zupełnie obce. Wystraszone, bezradne dziewcze które potrzebuje dużo ciepła poczucia bezpieczeństwa i budowania własnego wizerunku. No i jeszce musisz walczyc z choryą potrzebą łączenia tego z wielką miłośćią. No ja na dzisiaj dziękuję, postoję. Wolę sie dobrze wyspać. Choć wielu facetów wręcz przepada za nieopierzonymi babeczkami. Stanowią niezwykle łatwy obiekt do uwiedzenie i nie wymagaja wysiłku w kwestiach seksu.A nic im nie podnosi bardziej ego niz uwielbienie i ołtarzyk w oczach takiej panienki. No jak kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centra
wredzioszek A Ty taki światowy jesteś, że nie potrafisz przyjąć do swojego pustego łba, że każdy może wybrać taką droge życia jaka mu się podoba. Wybrać? Tak! Ale nie iśc po najprostszej lini oporu i nasladowniu ciemnogrodzkich schematów, bez zadnej krytyki i analizy. W dodatki wszystko to w sosie ciemogrodzkiego potepiania "inności" chociażby w ilości partnerów u innych. Wrednioszka przyznaję, ze twój opór jest podniecający. Jak mi sie tak opierasz to czuję, ze drzemie w tobie lwica. Trzeba cie tylko podłaczyć do głównego komputer i zmienic oprogramowanie. Potrzebujesz silnego faceta, który cie weżmie ostro i bez gadania. Jak chłopkę na stojąco, rozkraczoną i bezbronną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahahaha
no fajnei masz ze wogole ich sobie policzyłas, zaliczałas kiedys na ilosc? dawałas widze przypadkowym haha dobrze chlopak zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wybrać? Tak! Ale nie iśc po najprostszej lini oporu i nasladowniu ciemnogrodzkich schematów, bez zadnej krytyki i analizy." Tak się składa, że było to poprzedzone głęboką analizą. Na samym początku pisałam, że teorie ( z poważnych książek) o seksualności człowieka poznałam będąc bardzo młodą osobą. Znam siebie i wiem co dla mnie jest najlepsze. Ja wybrałam mongamie. Nie mogę naśladować ciemnogrodzkich schematów, bo gdyby tak było nie odrzuciłabym katolicyzmu na rzecz buddyzmu. (jeden z wielu przykładów, że częso ide pod prąd) "W dodatki wszystko to w sosie ciemogrodzkiego potepiania "inności" chociażby w ilości partnerów u innych." No tutaj to sam sobie dowaliłeś :D To ty potępiasz mój wybór..... Ja nikogo nie potępiam, w żadnym swoim poście nie oceniam innych. Powtórze po raz 1000000000000000000000000000000 więcej tolerancji ludzie. "Potrzebujesz silnego faceta, który cie weżmie ostro i bez gadania. Jak chłopkę na stojąco, rozkraczoną i bezbronną...." Tak się składa, że wczoraj mój facet zerżął mnie ostro i bez żadnych ceregieli na kuchennym stole. Twoja kolejna teoria legła w gruzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centra myślę że wredzioszek gardzi takimi wkładakami jak ty co szukają suki do wytresowania i są ich panami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centra
Tak się składa, że wczoraj mój facet zerżął mnie ostro i bez żadnych ceregieli na kuchennym stole. Twoja kolejna teoria legła w gruzach. Wydaje ci ze cie zerżnąl ostro, ja cię zerżnę jak zwykłą sukę a na stół nie będzie czasu ani ochoty:) I nie mowię tu o gwałcie którego sie brzydzę, ale o tym o co sama będziesz mnie błagać. Na początek sprowadzę cie do parteru za włosy, zebys mogła wygodnie i łatwo wyjąc moja napięta, twardą męskość. Wsadzę ci ją tak głęboko jak tylko dasz radę (czyli na razie zapewne niezbyt daleko) i zadne łzy, ksztuszenia i prośby nie pomogą, będziesz ssała tak długo jak mi sie spodoba. Będziesz mogła tylko mieć mine pełną arogancji i pewności siebie, oraz zdecydowany wyraz odrazy jak bardzo jesteś ponad to co robisz:) Pózniej szarpnięciem podniosę cię do pionu i każę wypiąc ci sie od tyłu. Dostaniesz kilka bardzo mocnych klapsów na zachętę, bo możesz miec jeszcze wątpliwości kto tu rządzi. A jak będziesz wystarczajaco podniecająca to wsadzę ci rękę pod spódnicę i ostro i brutalnie zgwałcę ci mokra cipkę palcami. Wejdę w obie twoje dziurki i będe je pieprzył tak silnie i mocno jak mi sie spodoba. I mam szczerą nadzieję ze bedziesz na tyle przewidywalna żeby głosno zaprotestować. dasz mi pretekst żeby cie ukarać:) A kiedy juz ci sie bedzie wydawac ze wszystko jak "w domu" wsadzę ci tak brutalnie kutasa, ze stracisz oddech.Poczujesz taką przyjemność kiedy moim wielkim fiutem wejdę w twoją wilgotną cipkę, ze twoje soki popłyną mocnym strumieniem po moich nogach. Będę cie pieprzył jak pies dyma sukę, bez zatrzymywania, szybko i bardzo brutalnie. I jeki będa twoja jedyną rekacją. Uzyję cie jak przedmiotu i sie zaspokoje, a ty będziesz mogła tylko zgadywac w który otwór zaraz ci go wsadzę. wtedy dowiesz sie co znaczy orgazm, jak sie go przezywa i jak należy calowac stopy mężczyzny który ci go ofiarował. a na koniec spokojnie zapne rozporek i zostawie cie taka wypieprzoną i wilgotną. No i jeżeli mi sie spodoba, może jeszcze zadzwonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel999
Bachus zacytowałeś o kilka słów za mało i źle zrozumiałeś napisałem że może a nie musi. Ogólnie napisałeś sam że to doświadczenie nie daje zbyt wiele bo świadomości "..."ograniczonego zaufania' do własnych możliwości i ostrożnego oceniania własnych dokonań" nie trzeba jak się jest inteligentnym przez doświadczenie zdobywać. Co do kobiet niedoświadczonych to muszę ci przekazać wyrazy współczucia że trafiałeś na takie dla których rozebranie było osiągnięciem dnia. I takich co potrzebują przewodnika. Wiesz ja nie wiem ale czy one były takie głupie że przewodnika potrzebowały? No chyba że ty je swoją osobą tak onieśmielałeś że się gubiły. A kwestia budowania podniecenia wybacz ale kojarzy mi się bardziej z stałym i trochę trwającym związkiem niż z świeżą znajomością. Zresztą tak samo pozycje itd to wiedza książkowa, przerabianie Kamasutry nie bardzo idzie w parze z namiętnością i uniesieniem "świeżych" kochanków. Co do dużo ciepła i poczucia bezpieczeństwa to każda ale to każda kobieta do osiągnięcia swoich szczytów podniecenia tego potrzebuje jeśli tego nie wiesz to wybacz ale małe masz doświadczenie. Co do walki z chęcią wielkiej miłości to jakoś tego problemu nie miałem zbyt często (ale kwestia okresu zbierania doświadczeń może być tu istotna) Co do tego że takie niedoświadczone są łatwym "łupem" też się nie zgodzę do końca bo najłatwiejszym są znudzone 23-28 letnie mężatki. Tylko że mało ambitnym. a te młode nie opierzone i łatwe to chyba "chętne bywalczynie dyskotek" miałeś na myśli wtedy by się zgadzało. I jeszcze jedna kwestia to że kobieta miała 20-30 facetów nie daje jej prawa do mówienia że jest doświadczona tak samo z facetem bo jak wsadzi 30 kobietą na 30s każdej to o jakim doświadczeniu tu mówimy? A jeśli facet dojdzie do perfekcji w doprowadzaniu do orgazmu jedną kobietę to będzie miał więcej czy mniej doświadczenia? Moim zdaniem więcej niż ten pierwszy, nie zgodzisz się? Zauważyłem też że im więcej partnerów miała kobieta tym bardziej mechanicznie podchodzi do sexu i tym trudniej z nią "współpracować" a wiele nie ma pojęcia co to orgazm mimo że są święcie przekonane że go przeżywają :D Centra ty nie masz kobiety że musisz na forum opowiadania erotyczne pisać? Wyobraźnie masz bujną i widać że o kobietach wiesz wszystko. Tylko sobie klawiatury nie zasyf jak będziesz się tymi bzdurami które wypisujesz podniecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centra mam wałek do ciasta i świerzbi mnie ręka by ci zrobić lej z doopy jak po bombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×