Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Gość samotny29on
a widzisz to znaczy, że kobiety, które patrzą na wygląd i to nimi kieruje są takie same jak faceci co idą na imprezę i wyszukują łatwych dziewczyn aby się zabawić bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Trafia swój na swego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
No właśnie nie trafia bo jakbyś np trafiła na swojego to byś była szczęśliwa? Mi nie chodzi o bawienie się kimś a sam byłem zabawką. Co innego jak chce chłopak i dziewczyna bez zobowiązań i znam takie choć i tak potem mówią, że każdy facet to cham a przecież same takich szukają a potem mają pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Nie wiem wole w to nie wnikac. Każdego sprawa co robi ze sowim życiem - tym uczuciowym także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
sooonia ja widzę, że fajna kobietka z Cibie tylko najładniejsza kobieta to uśmiechnięta kobieta, nawet nie wiecie panie ile to wam uroku dodaje a zadarty nos do góry brzydoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Nigdy nic na sile , nic sztruczne.Gdy chce to płacze... ktoś mnie pokocha, moze i ten mój smutek a jak nie - niehc nie kocha wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
ahhh smutasko mała :-) nawet Cię łaskotkami rozweselić nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
A widzisz widzisz beznadziejny ze mnie przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
Ale wiesz jak facet spotka dziewczynę, która go urzeknie z wyglądu i sposobu bycia i będzie się naprawdę starał i nigdy by jej nie skrzywdził a ona mu nie uwierzy to też będzie wtedy porażka. Chodzi mi o to abyś nie myślała, że każdy facet myśli o jednym i nic więcej go nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Stety/niestety mam jeszcze w sobie resztke złudzeń i naiwności.Są one w pakiecie podstawowym nie da się ich wyplewić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
kiedyś też poznałem taką dziewczynę trochę do ciebie podobną z zachowania, i żałuję, że jej "nie przełożyłem przez kolano i klapsa nie dałem" za takie niedowiarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaarw
sooonia i samotny29on umowcie sie a nie pierdzielcie o samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama i samotna
cześć widzę, że sobie tutaj gawędzicie. A ja sobie czytam... Boże... dobrze, że chociaż ten internet jest i jakiś "kontakt" ze światem. W tygodniu nie jest źle, ale najgorsze są weekendy...Znowu kolejny w domu. Net, TV, patrzenie w okno :( A mój eks pewnie dobrze się bawi z jakąś laleczką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Ja nie wiem...tu laskotki tu klapcy powinnam sie zacząć Ciebie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
no to masz wybór łaskotki czy klaps? Co wybierasz? My nie pierdzielimy tylko wymieniamy poglądy. Do tego służy forum tak mi się wydaje, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooonia
Jakiś Ty dobry - pozwalasz mi wybierać..nonono nieźle. Hmmm chyba te łaskotki..no dobra niech stracę. Masz racje po to jest forum,jak ktoś nie chce niech nie czyta ani nie pisze - proste logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
a widzisz, że czasem można mieć jakiś wybór, nie jest tak źle a ha a gdzie te łaskotki miały by być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Oj takie pytania to nie na to foum mój drogi :) Powiedz z jakiego woj. jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
region polski mogę podać centrum, ale więcej o sobie ciężko zwłaszcza, że są ludzie co to wykorzystają i tak jak siebie ani ciebie nie chce na przykrości narazić, dlatego ja zapytam z jakiego regionu Ty jesteś i to mi na razie wystarczy jeśli wiesz co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonia
Spokojnie wiem co masz na myśli, bez obaw nie będe przeprowadzać z Tobą wywiadu. Miałam już przykrości na forum i wiem czym to popłaca. Ja południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
ja na forum jeszcze nie ale wszystko przede mną, południe hmm troszkę daleko ale fajnie jest tak kogoś poznać z innej części kraju, a ile wiosenek bo moje latka znasz, no ale jeśli nie chcesz bo podobno o wiek kobiet się nie pyta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonia
już się "chwaliłam" 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
to soonia młodziutka ale kobieta już a taka załamana heh a co ja starzec mam powiedzieć? Za rok emerytura :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Wiek to jedynie metryka i pare cyfer pod napisen "data urodzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiuśka Kaska
Dołączam sie do was kochani tak sobie czytam ah postanowiłam że i napisze przez ostatnie 8 latem zawsze miałam kogoś przy swoim boku chodzi o prawie ex męża a teraz cieszę sie że nasze drogi sie rozeszły bo to nie było prawdziwe małżeństwo ani prawdziwa Miłość.Teraz zostałam sama z córcia jest mi czasem tak żle że nie mam do kogo się odezwać przytulić i pośmiać mam ćóreczke ale to jest coś innego jest naważniejsza ale brakuje... to prawda najgorsze są wekeendy ale cóż może kiedyś życie się troszkę odwróci i będzie lepiej kochani Mam taką nadzieje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
Ale urodziny to dzień szczególny prawda? Ja zawsze tak uważałem, tylko nie pisz że to początek męczarni na tym okropnym świecie bo mam strasznie daleko żeby Cię wyłaskotać a przez neta nie da ale może kiedyś technika tak pójdzie do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
Ex męża? To miałaś już z nim ślub czy tak mam to rozumieć? Ale dziecko masz i dobrą mamą jesteś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonia
Zrobie Ci tą przyjemność i tak nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
O widzisz i potrafisz też czasem komuś przyjemność zrobić znaczy, że potrzebna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
smutno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×